Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

ze dne 10.1.2Q22

Poté, co se rok potýkali s falešným pandemickým útokem COVID 19, jsou dobří lidé v ofenzivě po celém světě proti chazarské mafii (ChM). Děje se tak v Evropě, Spojených státech, Japonsku, Číně i jinde. Výsledky se projevují například obnovou Sovětského svazu, zhroucením Hollywoodu, osvobozením Japonska atd. Pokud vše půjde podle plánu, bude lidstvo osvobozeno v roce 2022.

Začněme obnovením Sovětského svazu. To se projevilo, když ChM minulý týden utrpěla ohromující porážku, ve které ztratila svou rodnou zemi Kazachstán, shoduje se více zdrojů. Na zemi zaútočilo „20 000 velmi dobře vycvičených, organizovaných a centrálně řízených gangsterů a teroristů“, z nichž mnozí podle prezidenta Kasyma-Jomarta Tokajeva mluvili „nekazachstánskými jazyky“.

To přimělo Organizaci smlouvy o kolektivní bezpečnosti (CSTO), kterou tvoří Rusko, Arménie, Kazachstán, Kyrgyzstán, Tadžikistán a Uzbekistán, aby vyslala své vojáky na pomoc Kazachstánu. Jak ukazuje tato mapa, výsledkem bylo faktické obnovení velké části Sovětského svazu.

Ještě důležitější je, že neúspěch tohoto útoku znamená, že falešný Bidenův režim ve Spojených státech je nyní odsouzen k zániku. Jeden z blízkých Bidenových kamarádů, bývalý šéf kazašské rozvědky Karim Massimov, byl zatčen, zatímco dalšímu, bývalému ukrajinskému prezidentovi Petru Porošenkovi, byl zmrazen majetek.

Zmrazení majetku přeruší tok peněz z obchodu s drogami, zbraněmi a lidmi, který je pro přežití falešné Bidenovy vlády zásadní.

Když si ChM uvědomila, že přijde o svou základnu pro praní špinavých peněz na Ukrajině, pokusila se zmocnit své domoviny v Kazachstánu, ale neuspěla, vysvětlují zdroje z ruské FSB a MI6.

To znamená, že poslední zemí, kterou nyní ChM ovládá, je Izrael. „Izrael bude muset z ChM vymlátit duši. Přijde na řadu židovský národ, který řekne: ‚Je mi líto, že vás nemůžeme hostit‘. ChM nejsou Židé, jsou to falešní Židé, přetvařují se. Zabíjejí napravo, nalevo, kradou, podvádějí,“ uvedl (židovský) zdroj z MI6.

Zde je příklad lidských obětí Molochovi, které tito nežidovští chazarští gangsteři rádi přinášejí:

Dne 9. ledna 2022 12:12 – Požár vypukl krátce před jedenáctou hodinou dopoledne v devatenáctipatrové budově na ulici 333 E 181. Zemřelo nejméně 19 lidí, z toho devět dětí.

Numerologie 19 mrtvých v devatenáctipatrové budově, 9.1. atd. je jasným vodítkem. Na rozdíl od událostí z 11. září je však jejich poslední ohňová oběť nezachrání, protože příliš mnoho z nás si je nyní vědomo jejich strašných praktik.

Tyto změny jsou možné díky porážce nacistické čtvrté říše – pod vládou vůdce George Bushe staršího – která vznikla po 11. září, tvrdí zdroje MI6 a CIA. Poprava celého Bushova klanu a odstoupení Angely Hitler – Merkelové jsou viditelnými znaky této porážky.

Pro ty z vás, kteří tuto pravdivou, ale skrytou historii neznají, Hitler byl jedním z otců zakladatelů Izraele. Jeho úkolem bylo zastrašit Židy, aby opustili svou evropskou vlast a odešli do Izraele, kde se stanou otroky ChM.

V každém případě Rusko a NATO se sice tvářily jako nepřátelé, ale ve skutečnosti byly spojenci proti čtvrté říši. Nyní, vítězně, dosáhly tajné dohody, která de facto obnoví ruskou kontrolu nad velkou částí východní Evropy, tvrdí zdroje MI6. Dohoda odráží výsledky první světové války v tom, že Norsko a Finsko (země, které Rusko nikdy nedobylo) budou moci vstoupit do NATO, zatímco ostatní východoevropské země budou muset požádat o ruskou ochranu, tvrdí zdroje.

Předseda ruského parlamentu Vjačeslav Volodin na adresu ChM prohlásil, že „ti, kdo zneužívají děti, by měli být posláni na práci do sibiřských dolů“, a dodal, že násilníky „nelze nazývat lidmi“ a že „tito parchanti by měli podstoupit nejtěžší práci“.

Možná by měl Západ zřídit podobné vězeňské kolonie na severu Kanady, protože, jak poznamenává MI6, „u každého premiéra, kterého vybereme, později zjistíme, že měl sex s dvouletým dítětem“.

Například nedávno vyznamenaný Tony Blair byl známý pedofil.“ Podle zdrojů MI6:

Velmi brzy bude zatčen a převezen do Gitmo. V současné době se skrývá. Bílé klobouky v MI6 spolupracují s Aliancí. Satanistickým pedofilem pohrdají a říkají: „Nemůžeme se dočkat, až ho uvidíme souzeného a shledaného vinným za zločiny proti lidskosti, stejně jako za obchodování s dětmi, mučení a horší věci. Podle toho bude také odsouzen“. Proslýchalo se, že Blair a George W. byli milenci. (Vzpomeňte si, jak během války v Iráku i po ní byly všude na internetu fotografie a zmínky o jejich blízkém vztahu. Všechny byly ovšem vymazány).

V dalším případě MI6 zjišťovala, zda by předseda opoziční Labouristické strany Sir Keir Starmer mohl být vhodným kandidátem na premiéra. Bohužel se ukázalo, že tento bývalý vedoucí představitel Crown Prosecution Service (prokuratura) se významně podílel na krytí známého pedofilního případu Jimmyho Savila.

Starmer „je skutečně zatčen a vážně vyslýchán. Pravděpodobně ho fackují (možná se mu to líbí, důvod pro druhé kolo výslechu?) Bude mít na výběr, buď změní stranu, použije zákon o pravdě a usmíření a možná se stane příštím premiérem spolupracujícím s Aliancí, nebo bude popraven. (Pro ovčany: zemřel by na Covid).“

Jednalo se pouze o jedno z řady významných zatčení vedoucích představitelů západní ChM, k nimž došlo minulý týden. Tato zatčení byla médiím prezentována jako osoby, které se „izolovaly kvůli COVID 19“, tvrdí zdroje ze CIA.

Mezi těmi, kdo byli v „samo-izolaci“, byli například falešný ministr obrany USA Lloyd Austin, švédská královská rodina, rakouský kancléř Karl Nehammer, americká poslankyně Alexandria Ocasio-Cortezová a další.

V Austrálii konečně probíhá velký úklid. V uplynulém týdnu se „izolovali“ australský generální guvernér David Hurley, federální ministr financí Josh Frydenberg a premiér Jižní Austrálie Steven Marshall.

Podle zdrojů australské zpravodajské agentury jsou všichni vyslýcháni.

Brzy dojde také k zatčení vlastizrádného kanadského premiéra Justina „Trudeau“ Castra a celé řady kanadských politiků, slibují zdroje z kanadské tajné služby.

Zdroje z Pentagonu slibují, že k zatýkání v Kanadě dojde poté, co americká a kanadská armáda dokončí vlastní úklid. „Sebeizolace“ falešného ministra obrany byla znamením, že tento proces je v plném proudu.

Všimli jsme si, že následovala tisková zpráva amerického ministerstva obrany, v níž se uvádí, že do práce bude moci jít pouze 25 % zaměstnanců „rezervace Pentagonu“. V tiskové zprávě se také uvádí, že „rezervace Pentagonu zůstane pro prohlídky veřejnosti uzavřena“. Předpokládáme, že „rezervace“ je uzavřena kvůli úklidu.

Zdroj z Pentagonu vysvětluje:

Ministerstvo vnitřní bezpečnosti spolupracuje s řadou „civilních“ podpůrných organizací, které jsou přímo napojeny na organizovaný zločin v celoplanetárním měřítku. Odznaky a bezpečnostní prověrky na vysoké úrovni byly vydávány zločineckým elitám z celého světa, když vojenští velitelé odmítli pašovat drogy z Afghánistánu nebo obchodovat s dětmi za účelem sexu, převzaly tyto životně důležité aspekty války soukromé vojenské dodavatelské společnosti.

Americká armáda pravděpodobně nazývá Pentagon „rezervací“, protože dnes je to jen historická budova, kterou obývají jen někteří zaměstnanci symbolicky.

Podle zdrojů z amerických vojenských základen v Japonsku již americká armáda v Japonsku rozhodně nepřijímá rozkazy z Washingtonu. Zdroje uvádějí, že americká armáda zde nyní podporuje nově nezávislou zemi Japonsko spolu s jejími spojenci, jako je Tchaj-wan a Korea.

Nezávislost Japonska se projevila tím, že tento kraj již neočkuje lidi proti „Covidu“ a nepřistupuje na celou falešnou pandemii.

Když už jsme u té pandemie, tento týden o ní moc nepíšeme, protože už nás to téma unavuje. Stačí říct, že s tím, jak všichni chytají „Omicron“ a nyní „Deltacron“, se celá věc zvrhává ve frašku.

Pokud jde o frašku, všimli jsme si, že se ChM snažila vyvolat dojem, že hollywoodské elity jako Stephen Spielberg, Lady Gaga a Will Smith jsou stále mezi námi, a vydala filmy s jejich jmény. Předpokládáme, že šlo o počítačovou grafiku. Bez ohledu na to všechny tyto filmy propadly a nyní budou zrušeny i ceny Zlaté glóby a možná i přehlídka cen Akademie. ChM už filmový byznys neovládá.

Celkově byl tento velký úklid umožněn díky přerušení financování ChM na vysoké úrovni, k němuž došlo, když se serveru jejich nelegálního finančního systému na Antarktidě zmocnily bílé klobouky, vysvětlují zdroje ze CIA.

V důsledku toho Rada federálních rezerv minulý týden zveřejnila, že JPMorgan Chase, Goldman Sachs a Citigroup patří do skupiny bank, které v posledním čtvrtletí roku 2019 obdržely kumulativní úvěry v hodnotě 4,5 bilionu USD z důvodů, které „dosud nebyly věrohodně vysvětleny“. Podle zdrojů MI6 byly tyto peníze součástí Rockefellerova a čínského tahu na podporu falešné Bidenovy administrativy.

Nyní, když byly tyto peníze odříznuty, má problémy i Komunistická strana Číny. Je to proto, že čínský realitní sektor, který tvoří téměř 80 % čínských financí, se hroutí.

To se projevuje v příbězích jako „Krizí zasažená společnost Evergrande dostala příkaz zbourat 39 budov během deseti dnů v souvislosti s pozastavením akcií.“

To je jen špička ledovce. Nyní se „skupina Shimao, kdysi považovaná za jednoho z nejzdravějších developerů, dostala do platební neschopnosti, což je znepokojivé znamení pro toto vysoce zadlužené odvětví.“

Skutečnost, že čínská vláda nebyla schopna s tím nic udělat, jasně ukazuje, že celý čínský finanční systém a s ním i vláda nebudou mít jinou možnost než provést restart.

Když už mluvíme o restartu, vidíme stále více známek toho, že se chystá falešná operace invaze mimozemšťanů pomocí modrého paprsku (Blue Beam). Osobně si myslíme, že pokud tajná vláda strávila všechny ty roky a nespočet miliard dolarů přípravami na ni, možná bychom se do toho měli pustit. Pro ty z nás, kteří jsou bdělí a uvědomělí, to bude skvělý ohňostroj. Pro zaryté pijáky oblbovacího moku to možná bude konečně strašák, který je donutí se probudit.

Proč by se takové přehlídky nemohly na chvíli konat po celém světě. Jak uvádí tajný zdroj z vesmírného programu: „Je čas, abychom rozvinuli svou energii pro nové výtvory Světla, Boha a nejkrásnější manifestace pro celou Novou Zemi.“

Týden tedy zakončíme nadpozemskými fotografiemi, které nám zaslaly tajné zdroje vesmírného programu. Naše zdroje tvrdí, že jsou skutečné.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.