;

Večer si prechádzam odkazy, články, čo ma zaujímajú a nestačím sa diviť, čo za reklamy sa zobrazujú.

Prikladám fotku z monitoru a článok u ktorého sa mi reklama zobrazila. Často sa reklamy opakujú ale táto sa mi už vôbec nezobrazila.

Všimnite si celkovú štruktúru reklamy. Má zrkadlový základ. Na pravej a na ľavej strane modrý podklad, ktorý so stredovou časťou vytvárajú pyramídu cez celú stranu. Podčiarknuté s červenou pyramídou na vrchu aj s okom.

Kartu 365 nám projektujú z UFO lietadla, ale z akého? To už si môžete domyslieť. Na jednej strane je jašter aj s označením dolára na krku a nad ním prelieta čip. Ten čip bol animovaný a prelietaval pravidelne cez celú obrazovku. S nadpisom „Vitajte v roku 2019“ to hovorí za všetko. Potvrdzujú si splnenie svojich plánov, ale čas im veľmi rýchlo dochádza a už včera bolo pre nich neskoro. Veci sa začalli obracať na konštruktívne.

Farebný oblúk ponad znak 365, taktiež animovaný, akoby naznačoval odpočítavanie, s tým, že polovica už je za nami.

V roku 2019 sa majú odhalovať mnohé skutočnosti, čo sme si už mali možnosť všimnúť. Michal a Peter o prepojení mafie a politikov v ČR. Forisch a Žiaran o zločinoch na Slovensku. Odhalovanie sexuálneho zneužívania v cirkevných kruhoch. A tak ďalej….

Aj ten dolár už ide len na zotrvačnosť, keďže Čína a Rusko ho zo svojho obchodovania už úplne vylúčili. Ale zaujímavé, že v hlavných správach v TV sa to nedozviete.

Náhoda? Nemyslím. Taktiež veľmi trefný nadpis k danej vyobrazenej scéne.

Zaujímavosťou je aj to, že 365.bank a Omediach.com spustili projekt na odhaľovanie hoaxov, konšpirácií a dezinformácií, ktorý nájdete TU. Symboliku jašterov, ktorú si vybrali používajú náhodou? Nemyslím si.

anna

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.