Večer si prechádzam odkazy, články, čo ma zaujímajú a nestačím sa diviť, čo za reklamy sa zobrazujú.

Prikladám fotku z monitoru a článok u ktorého sa mi reklama zobrazila. Často sa reklamy opakujú ale táto sa mi už vôbec nezobrazila.

Všimnite si celkovú štruktúru reklamy. Má zrkadlový základ. Na pravej a na ľavej strane modrý podklad, ktorý so stredovou časťou vytvárajú pyramídu cez celú stranu. Podčiarknuté s červenou pyramídou na vrchu aj s okom.

Kartu 365 nám projektujú z UFO lietadla, ale z akého? To už si môžete domyslieť. Na jednej strane je jašter aj s označením dolára na krku a nad ním prelieta čip. Ten čip bol animovaný a prelietaval pravidelne cez celú obrazovku. S nadpisom „Vitajte v roku 2019“ to hovorí za všetko. Potvrdzujú si splnenie svojich plánov, ale čas im veľmi rýchlo dochádza a už včera bolo pre nich neskoro. Veci sa začalli obracať na konštruktívne.

[wp_ad_camp_2]

Farebný oblúk ponad znak 365, taktiež animovaný, akoby naznačoval odpočítavanie, s tým, že polovica už je za nami.

V roku 2019 sa majú odhalovať mnohé skutočnosti, čo sme si už mali možnosť všimnúť. Michal a Peter o prepojení mafie a politikov v ČR. Forisch a Žiaran o zločinoch na Slovensku. Odhalovanie sexuálneho zneužívania v cirkevných kruhoch. A tak ďalej….

Aj ten dolár už ide len na zotrvačnosť, keďže Čína a Rusko ho zo svojho obchodovania už úplne vylúčili. Ale zaujímavé, že v hlavných správach v TV sa to nedozviete.

Náhoda? Nemyslím. Taktiež veľmi trefný nadpis k danej vyobrazenej scéne.

[wp_ad_camp_2]

Zaujímavosťou je aj to, že 365.bank a Omediach.com spustili projekt na odhaľovanie hoaxov, konšpirácií a dezinformácií, ktorý nájdete TU. Symboliku jašterov, ktorú si vybrali používajú náhodou? Nemyslím si.

anna

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.