Corey Feldman započal kampaň s názvom Indiegogo, aby zastavil kruh pedofilov v Hollywoode.

 

[wp_ad_camp_1]

 

Vo veľmi emocionálnom videu uverejnenom minulú stredu 46 ročný Corey hovorí, že sa bojí o svoj život. Tvrdí, že je to kvôli tomu, že sa ho tento pedofilný okruh z Hollywoodu snaží umlčať, po tom ako pár dní predtým odhalil skutočnosť, že sa chystá tento kruh z Hollywoodu odkryť.

Od kedy Corey oznámil, že pracuje na tomto pláne, tak ho zatkli, o vlas unikol smrti a jeho kapela ukončila spoluprácu bez iného vysvetlenia len, že sa boja pokračovať.

Ďalej popisuje, ako ho skoro zabili 2 veľmi rýchlo idúce nákladné autá, ktoré sa snažili do neho naraziť keď prachádzal cez ulicu.

Bývalý detský herec hovorí, že sa cíti osamelo a potrebuje „ochrániť“ seba aj svoju rodinu od toho aby ich niekto neumlčal.

Nedávno navrhol plán ako konečne odhaliť Hollywoodských predátorov, ktorí zničili jeho život a život mnoho ďalších detských hviezd.

Povedal, že je pripravený s tým skoncovať a má informácie, ktoré „porazia“ tento pedofilný kruh. Ale prosí verejnosť aby mu pomohla príspevkom na jeho Indiegogo kampaň aby získal potrebné zdroje na projekt.

Z jeho web stránky Indigo campaign:

!Ľudia dlho očakávali od Coreyho odpoveď, na otázku, čo sa presne stalo v jeho detstve a aj jeho najlepšiemu priateľovi Haimovi. Vo svojej knihe Coreyography Corey opisuje, čo sa stalo, ale nie je jasné, kto presne sú predátori.

 

[wp_ad_camp_1]

 

Corey cíti, ako najlepšiu formu, kde by mohol prerozprávať celý príbeh, že je film o jeho živote. Vydávame sa na veľmi nebezpečnú a vzrušujúcu cestu, aby sme sa mohli dostaj k jadru veci, k pravde. Avšak ak to naozaj uskutočníme vydávame sa naproti závažným bezpočnostným rizikám.“

Toto je výzva pre svet aby sa spojil pre najdôležitejšiu úlohu, ktorou je zachovanie nevinnosti detí. Tu je odkaz na kampaň Coreyho Feldmana.

 

 

Preklad: anna, Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.