…..do mejlíku jsem dostal velice zajímavé myšlenky a souvislosti, které málokdo dnes vidí. No raději vidí obrazovku mobilu či počítače a přece se neboude dívat kolem sebe a pozorovat přírodu. Tak jak to dělali indiání….

Video moudrého člověka, jež několik desetiletí sleduje krajinu a vodu v ní. Popsal důležité faktory, které člověk porušuje a dopouští se tak zásadních chyb které mají rozsáhlé důsledky. Díky tomuto pánovi jsem si kdysi uvědomil, že jsme opravdu úplně blbí :-), že dešťovou vodu z domů svádíme do kanalizací a ta rychle odtéká do řek a moří. Tedy nezůstává zde. Sledoval jsem to a opravdu , každý občan čr, svědomitě a poslušně dle nařízení evropské unie veškeré své svody dešťové vody z domu odvádí rovnou do kanalizace, nikoliv na zem před dům. Jakoby voda byla něco velmi špatného. Nechápu, ale udělal to opravdu každý. Během let se to načte a voda z pevniny se postupně vytratí, neboť není se co odpařovat ze země. Velkým problémem je také zemědělství a těžké stroje a lesnictví, práce v lesích. Na to zde máme jistého experta.

Dalším faktorem vysychání je klimaterorizmus, to je ale zase jiná kapitola. A dalším úplně jiným faktorem jsou vysílače mobilních operátorů a WiFi v neskutečně mega vysokých dávkách. Celá evropa a vyspělé civilizace se zahalili do těchto pavučin, jež mají také veliký vliv na vysušování krajiny, neboť mají spalující energii. Vysušující, řezající a pálící.

Čím více vysílačů bylo namontováno a čím více super sítí bylo spuštěno, tím více dochází k vysychání klimatu. Vše hoří na jemné úrovni a postupně se přenese do úrovně hmotné, což začínáme prožívat.

 

tm dodává:

Jestliže se zeptáte, kdo za to může, je naprosto jasná odpověď:

MUDR, JUDR, PUDR, DR, CSC, PROF, ING, DIS, FIS A DOKONCE I CIS…..

Pozorovat přírodu, pochopit přírodu a potom postavit zařízení. Bylo to moto Schaubergera, KTERÝ DÍKY TOMU POSTAVIL FUNKČNÍ LÉTAJÍCÍ TALÍŘ.

Tak tohle dnes neplatí vážení. Všichni, kteří vycházejí z vysoké školy si myslí, že něco jsou. Né nejsou. Hlavně nikoliv lek-aři. Je to všechno věda, která jde absolutně proti přírodě, lidem a dokonce je zabíjí. Na školách dostanou lidé dokonale vypláchlý mozek a pak ještě k tomu diplom, že to obstáli.

KDYBY TOMU TAK NEBYLO, nebylo by lidstvo na pokraji katastrofy jak s přírodou, počasím, v lek-ařství, automobilovém průmyslu, finančnictví a všude, kam se kolem sebe podíváte…..

tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.