…..dle slibu Vám sdělím, co se mi dnes v noci zdálo, či nezdálo….

QQ:QQ 21:54

Pro některé sci-fi, pro některé…..

Včera večer jsem si šel lehnout, byl jsem dosti unaven. Před usnutím jsem si přál, tak jako každý večer, nějaký zajímavý sen z dnešní doby. Většinou se mi splní. Musím podotknout, né vždy. S očekáváním jsem zavřel oči a rychle jsem usnul.

Nevím, zda sen začal krátce po usnutí, či byl „promítnut“ v mém vědomí někdy nad ránem. Jisté je, že byl.

Setkal jsem se na ulici s mým známým, cestovatelem v čase. Byl jsem velmi překvapen, že právě zde a v tuto dobu se nachází na planetě Zemi. Bez pozdravu mně oslovil, že není moc času a má být někde jinde. Nechápal jsem.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Pobídl mě, abych s ním šel. Prý je pro lidstvo důležité vědět o některých věcech, které se neustále tají, ale jsou v běhu. Šel několik kroků přede mnou. Abych mu stačil, musel jsem skoro utíkat. Sdělil, že nesmíme ztrácet čas.

Mezitím mně vykládal, že ve Španělsku bude řádit chřipka, která bude mít za následky milióny mrtvých. To stejné připravili i pro Francii. A prý i pro jiné země. Stačil mně sdělit, že jsem to prý už viděl, když v Číně ve Wuhanu na autobusové zastávce padali mrtví lidé k zemi. No vůbec jsem nechápal.

Než jsme vešli do jednoho starého domu, poznamenal: Tak se to má odehrát všude.

Prošli jsme dvojitým podloubím, ocitli na chvíli ve tmě a najednou se před námi objevily prazvláštní dveře. Všiml jsem si, že tam nebyla žádná klika ani zámek. Známý něco zamumlal, čemu jsem nerozuměl a dveře se otevřely. Ocitli jsme se v dlouhé chodbě, která byla kulatá jako v aréně, a přes skla jsme viděli zvrchu spoustu lidí, kteří seděli za počítači a neustále něco řešili.

Na vysvětlenou mi sdělil, že tento kulatý prosklený průchod je jenom pro „architekty.“ Architekti „lidi“ za počítači ovládají. Právě v čase, ve kterém zde jsme, nemá přijít na kontrolu žádný architekt, jsou bez dozoru, a proto jsme tu na návštěvě. O kulaté prosklené chodbě mě sdělil následující. Je to zařízení, kterým se pomocí MK-ULTRA násilně ovládají lidi za počítači. Musejí dělat práci, kterou by normálně nemohli dělat.

Na dotaz, co zde dělají mi sdělil. Kontrolují lidi, kteří se pomocí chytrých mobilů sami usvědčili.

Nechápu, jak to myslíš? Jak usvědčili.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Pak pokračoval. Když byl někdo pozitivně testován na virus, který neexistuje, má karanténu. Následně všichni ti, se kterými se setkal, musejí jít také na testy. Testy si tě označí a potom jsi už evidovaný. Je to lavinovitý efekt.

No a co tedy má být, odvětil jsem.

Otestovaní lidé dostanou vysoké teploty a třeba druhý den už se neprobudí a zemřou.

No tak rychle to ale nejde, odpověděl jsem s úsměvem.

Ale jde. Velmi lehce. Proto všude v novinách straší milióny mrtvými a následně celosvětovou karanténou až do povinného očkování.

Po chvilce odmlky pokračoval.

Lidé sedící dole kontrolují, kdo s kým se setkal a pomocí chytrých mobilů je neustále párují a pronásledují. Jejich úkolem je takové lidi následně pomocí mířeného paprsku páté generce v noci usmrtit. Úmrtí se budou deklarovat chřipkovým virem COVIDEM. Usmrcení trvá jen pár vteřin, dodal.

No to snad nemyslíš vážně, odpověděl jsem.

Ale myslím. Je to tak dlouhou dobu připraveno a ty moc dobře o tom víš. Nemají úž mnoho času. Musejí jednat rychle.

Dobře, když víš, že já vím také, tak proč si mě sem vlastně zval? Dotázal jsem se.

Konečně si položil tu správnou otázku, odvětil. Po odkašlání pokračoval, ty tomu můžeš zabránit. Pak se odmlčel.

Rozpačitě na něho koukám a pak se zeptám: ČÍM? Tím, že to zveřejním?

 

[wp_ad_camp_2]

 

Otočil se na mě, pusu měl od ucha k uchu a potvrdil mně trefu do černého. Ale to není všechno, dodal.  Ano tím, že se dopředu zveřejnilo mnoho věcí, byly jim vyraženy trumfy z ruky, nemohli dále jednat a bylo tomu zabráněno. Však víš. Ale to důležité přijde nyní. Všichni archytekty naprogramovaní lidé dole pod námi jsou pouze výkonnou rukou zla. Jsou ovládáni, aniž by to věděli. Vše dělají bez citu a emocí. Chápeš?

Pak dále pokračoval. Oni jednají na základě toho, že lidé jsou vycvičeni a ovlivněni, že mobil nedají z ruky ani na vteřinu. Dokonce, když jdou spát, mají ho u postele. A to je právě jejich velká síla. Mobily mají sonární zařízení, zjistí, jak daleko jsi od mobilu, slyší tvůj dech a tlukot srdce a pak vyšlou paprsek 5.G. Trvá to jen pár vteřin. A pak…..

Už jsem to nevydržel a skočil jsem mu do řeči. Pravděpodobně míříš na zahození či odložení mobilních telefonů na nějakou dobu, že ano?

Přesně tam, odvětil. Lidé si musejí uvědomit situaci, v jaké se nacházejí v posledním Armageddonu, který probíhá právě teď a tady na planetě Zemi. Jedině pomocí mobilu a jejich SIM karty mají na každého dosah. Každého, kdo se jim dostane na „mušku“ mohou během pár vteřin zlikvidovat. Nemluvě o těch, kteří jsou jim nepohodlní.

Ano máš pravdu, o tom jsme psali kdysi na našem webu. A nyní si myslíš, že mám napsat, aby lidé přestali používat mobily alespoň na několik týdnů, než se celá situace vyřeší?

Pousmál se a odvětil. Přesně tak. Nebudou moci lokalizovat údajné nakažené. Za tím účelem také udělali speciální aplikace. Ale i bez nich je každý terčem. Nemusejí ji mít nainstalovanou. Postačí, že má u sebe vypnutý mobil, který se nikdy vypnout nedá. Vždy jsi lidem říkal pořekadlo: V jedné ruce držíte mobil a v druhé svůj život. No, říkal si to s jiným přirovnáním, ale bylo to v podstatě stejné. Pak zvážněl a řekl. Musíme jít.

Došli jsme ke dveřím, znovu něco zamumlal, dveře se odsunuly a rychle jsme vyšli ven.

Na ulici jsme se rozloučili a známý cestovatel v čase se rozplynul jako mlha…..

Napsal tm

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.