Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

 • Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách
  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

 • Zprávy ze dne 24.9.2023
  Zprávy ze dne 24.9.2023

  Zprávy ze dne 24.9.2023

Dr. David Martin: Nazývejme věci pravými jmény – je to biologická zbraň, kampaň teroru a úkladná vražda. Část 1/2

Tato vynikající a hojně sdílená prezentace Dr. Davida Martina, odborníka na patentové právo, proběhla před pár týdny. Původně byla určená jen úzkému okruhu posluchačů jedné covidové konference, ale pro důležitost se ji pořadatelé rozhodli uvolnit veřejnosti zdarma.

Dovolím si upozornit mimo jiné na dokument z listopadu 2019, potvrzující, že Anthony Fauci zamýšlel přidávat do vakcín nanotechnologie, které se po vstříknutí do těla samy zkompletují. S biologickou zbraní zvanou „vakcína proti covidu“ úzce souvisí strašidelný plán, který stál za vznikem Moderny.

Všechny zdroje, včetně odkazu ke stažení prezentace a upoutávky na následnou přednášku, najdete na konci tohoto článku.

Některé důležité body Dr. Davida Martina:

 • Máme-li se hájit v jakékoli pozici, ať už v soudní síni, v městské radě či ve školní radě, musíme mít pravdu, musíme být přesní a musíme uvést zákony, které byly porušeny.
 • Ukazuji vám tyto věci, protože vás je ve škole při hodinách dějepisu neučili a neučili vás je proto, abyste se stali oběťmi tohoto páchaného zločinu!
 • Dámy a pánové, nazývejme to pravým jménem: Je to úkladná vražda.
 • Pod naším dohledem bychom neměli dovolit, aby jedinému generálnímu prokurátorovi, aby jedinému volenému představiteli, aby jedinému úředníkovi v oblasti veřejného zdraví prošlo jakékoli veřejné prohlášení, které nepotvrzuje, že se jedná o program biologických zbraní, který má ničit, mrzačit a zabíjet Američany a lidi celého světa.
 • Je to zločin a musíme s ním začít zacházet jako se zločinem, než abychom sledovali bankovní lupiče, jak odcházejí z banky, a ještě jim zavolali Uber. Jde o to, aby byl Anthony Fauci spoután a odveden v želízkách. O tom to celé je!
 • Musíme si stanovit jediný cíl: Anthony Fauci v řetězech a ve vězení. Protože to potom ukončí povolení k nouzovému použití a vrátí to odpovědnost za každé poškození a každou smrt zpátky na (farmaceutické) společnosti… Když je usvědčíme z jediného zločinu, ztratí imunitu.

Je uklidňující a současně posilující nechat Dr. Davida Martina, jako člověka, který sleduje už od roku 1999, jak se tento zločin rozvíjí, aby nám poskytl historickou a právní perspektivu a rozebral konkrétní zákony, které jsou porušovány.

„Nepodílejte se na propagaci této konspirace“, vyzývá doktor Martin a kategoricky prohlašuje:

„1) Neexistuje žádný SARS-COV2. Existuje biologická zbraň, kterou v roce 1999 zaplatil Anthony Fauci, byla patentována Univerzitou Severní Karolíny (University of North Carolina, UNC), Chapel Hill v roce 2002. Byl to rekombinantní koronavirus s následujícím protokolem.

Byla to vlastně biologická zbraň vytvořená NIAID přímo pro tento okamžik. A tou biologickou zbraní byl infekční klon koronaviru s defektní replikací, ta slova nejsou moje. V roce 1999, lidi, byla vyprojektována tato biologická zbraň, aby zničila lidstvo. A když začneme mluvit o biologické zbrani a nikoli o vakcíně nebo viru, uděláme velký pokrok.

2) Neexistuje žádný COVID-19. Existuje chřipkové onemocnění. A to chřipkové onemocnění existuje už dlouho a ještě bude dlouho existovat. Když Světová zdravotnická organizace vymyslela pojem Covid-19, byla to první choroba v historii lidstva, která nemá žádnou klinickou diagnostiku. Žádnou. Diagnostikuje se podle komise a symptomů – a proto musel být vymyšlen termín „asymptomatický přenašeč“, jenž neexistuje. Vy jste zdraví…. Přestaňte používat jejich jazyk.

3) A to nejdůležitější – Neexistuje žádná vakcína. Existuje biologická zbraň, která je vstřikována do těla, která byla vytvořena – a chci, abyste si přečetli tohle na plátně za mnou, protože, tohle je z roku 2015. Peter Dashak, přímo tento muž, který šéfoval praní peněz pro Anthony Fauciho. Přímo tento muž, který porušil zákony Spojených států tím, že outsourcoval (zadal externím dodavatelům) výzkum přidané funkce (gain-of-function), kromě UNC, Chapel Hill, kterou nechal legálně fungovat, protože dostala od Anthonyho Fauciho výjimku z moratoria. Slyšeli jste, co jsem právě řekl? Výjimku z moratoria. Nezní to jako moratorium, když říkáte: ach mimochodem, řekli jsme vám, abyste tohle nedělali, ale dělejte to dál.“

ARCHITEKTI PLANDEMIE

David Martin říká, že Peter Daszak z EcoHealth Alliance a Anthony Fauci byli architekty pandemie a plánu profitovat z nucené vakcinace všech na planetě, která sahá nejméně do roku 2016 v dokumentu nazvaném „Vývoj lékařských protiopatření pro koronavirus“, který je součástí „Protokolu Národní akademie věd „.

Toto je citát Petera Daszaka z roku 2015 z půdy Národní akademie věd:

„…. Dokud není krize z infekční nemoci velice reálná, přítomná a na hranici nouze, je často do značné míry ignorována. Abychom udrželi finanční základnu i po krizi, uvedl, musíme zvýšit veřejné povědomí o potřebě lékařských protiopatření, jako je vakcína proti chřipce nebo koronaviru. Klíčovou hnací silou jsou média a ekonomika bude ten mediální humbuk následovat. Musíme ten humbuk využít ve svůj prospěch, abychom se dostali ke skutečným problémům. Investoři zareagují, uvidí-li na konci procesu zisk.“

[wp_ad_camp_2]

David říká, že výše uvedené prohlášení je: „přiznáním pěti trestných činů (dle legislativy) Spojených států… a ani jeden guvernér, ani jeden člen ministerstva spravedlnosti, ani jeden americký právník, ani jeden generální prokurátor, ani jeden zvolený úředník v této zemi ve skutečnosti nedovolí, aby se tento citát dostal na veřejnost.

Takže hádejte co? Je na vás, abyste to udělali. Toto je citát, který musíte zaslat každému zvolenému zástupci, každému jmenovanému zástupci, každé školní radě. Tohle je přiznání zločinného spiknutí za účelem zabíjení a mrzačení Američanů… Tehdy [v tomto dokumentu publikovaném v roce 2016], bylo zločinné spiknutí zveřejněno.“

TVRDÁ PRAVDA

„A tohle bude pro mnohé z vás nepříjemné, ale je mi to jedno, protože někdy musíme přijmout tvrdou pravdu: 18. září 2019 – sledujete ta data? – se Světová zdravotnická organizace sešla při zasedání Rady pro sledování globální připravenosti a uvedla, že musíme vytvořit globální simulaci vypuštění respiračního patogenu, která bude probíhat od září 2019 do září 2020. Globální kampaň.

„Den po zveřejnění tohoto dokumentu podepsal prezident Donald Trump tento exekutivní příkaz [pozn. Exekutivní příkaz číslo 13887: „Modernizace vakcín proti chřipce ve Spojených státech na podporu národní bezpečnosti a veřejného zdraví“] a chci, abyste si přečetli, co je v tomto výkonném příkazu (pozn. snímek č. 3 prezentace):

„Tyto platformové technologie zahrnují vakcíny [založené na] DNA, messenger RNA (mRNA), virových částicích, vektorové vakcíny a vakcíny se samo-sestavujícími se (self-assembling) nanočásticemi.“

„Den poté, co Číňané, NIAID, Nadace Billa a Melindy Gatesových, v kriminálním spiknutí, v propojeném ředitelství, s machinacemi, vyhlásili válku proti světu, Donald Trump podepsal exekutivní příkaz, který ve skutečnosti nařizuje, aby byl toxin vypuštěn na veřejnost. Je to právě tady, v jeho exekutivním příkazu,“ říká Dr. Martin. ….

***** ****

Pozn. meldy: Je zajímavé, že Exekutivní příkaz k modernizaci vakcín prezidentu Trumpovi podstrčili k podpisu hned den poté. Nicméně v tomto místě bych ráda uvedla na pravou míru, že zmíněný text nepochází přímo z exekutivního příkazu prezidenta Trumpa, jak uvádí dr. Martin, ale je součástí návazného dokumentu doktora Fauciho z 20.11.2019 s titulem:

Role NIAID ve výzkumu inovace chřipkové vakcíny

Výpověď před Sněmovním výborem pro vědu, vesmír a technologie

Anthony S. Fauci, M.D., ředitel NIAID, NIH

Větu najdete na přelomu stran 4 a 5 tohoto dokumentu zde: https://science.house.gov/imo/media/doc/Fauci%20Testimony.pdf nebo zde

Osobně mě ale více zaujala jiná věc. Zde máte černé na bílém, přímo od Fauciho, že tzv. „vakcíny“ mohou obsahovat miniaturní součásti, nebo dost možná přímo celý počítačový systém, jenž se dokáže sám zkompletovat!

Takové nálezy popisuje např. Dr. Zandre Botha zde, která na videu ukazuje kompletující se černé disky s pravděpodobně kovovými kontakty v J&J; Dr. Franc Zalewski zde, který z Pfizeru za pomoci tepla a grafitu vykultivoval exempláře zvláštní formy života s dlouhými chapadly, dle chemické analýzy napůl živočichy, napůl stroje; u nás např. zdravotní sestra Petra Rédová zde , jež našla v roztocích kromě dalších struktur cosi jako čip nebo sim-kartu; a mnoho dalších badatelů, v neposlední řadě bylo velké množství snímků s podivnými strukturami zveřejněno na konferenci patologů v Reutlingenu zde. Všechny objekty se v roztocích objevily až po nějaké době, obvykle po vystavení teplu.

Až tohle někdo nazve nesmyslem a konspirací, můžete mu ukázat tento Fauciho dokument.

Pozn. terezy: O nepřesném výkladu Dr. David Martina ohledně příkazu trumpa jsme psali zde: Sezóna hadů, dejte si pozor

***** ****

Snímek 9 prezentace (čas 8:28):

„Tohle je snímek prezentace, před kterým vás varoval Clay.“ (Snímek ukazuje zákony, které porušili covidoví zločinci):

COVIDOVÉ VLASTIZRÁDNÉ ČINY

Kriminální

 • 18 USC §2339C – a následující – financování a osnování teroristických činů
 • 18 USC §2331 §802 – akty domácího terorismu, které mají za následek smrt amerických občanů
 • 18 USC §1001 – lhaní Kongresu
 • 15 USC §1-3 – osnování spiknutí s trestnou obchodní činností
 • 15 USC §8 – manipulace s trhem a alokací
 • 15 USC §19 – propojená ředitelství (pozn. stejné osoby ve vedení organizací/firem)

Civilní

 • 35 USC §206 – zveřejnění vládních zájmů
 • 35 USC §101 – patentování přírody
 • 21 CFR §50.24 a následující – je nezákonné provádět lékařský výzkum (i v případě nouze) bez protokolu schváleného nezávislou institucionální revizní komisí včetně informovaného souhlasu bez nátlaku.
 • 15 USC §45 §5(a) –  „nekalé nebo klamavé činy nebo praktiky v obchodě nebo ovlivňující obchod.“

David pokračuje: „Tohle je ten snímek, který si vyfoťte. To je ten, který jen tak nepřejdete, protože na levé straně [sloupec Kriminální] jsou zločiny trestané 99 lety vězení a pokutou až 100 milionů dolarů za incident.

Myslí si někdo, že Anthony Fauci by měl být 99 let ve vězení a dostat pokutu 100 milionů dolarů za každé porušení zákona, které spáchal? Já ano, ale pojďme si je projít:

18 USC §2339C – financování a osnování teroristických činů. Dámy a pánové, od té doby, co se stal nejlépe placeným federálním zaměstnancem v naší zemi, prošlo pod rukama Anthonyho Fauciho 191 miliard dolarů – 191 miliard dolarů z vašich peněz mu prošlo pod rukama na budování a financování teroru… přistižen při činu, spáchal to.

18 USC §2331 – akty domácího terorismu, které mají za následek smrt amerických občanů. Dámy a pánové, článek 802 zákona Patriot Act více než jasně ukazuje, že nemůžete legálně nutit obyvatelstvo, aby dělalo cokoli ze strachu nebo nátlaku.

Cokoli. Zahrnuje to i ztrátu zaměstnání, zahrnuje to nechození do školy, zahrnuje to nechození do kostelů, zahrnuje to nebýt vedením církví, která jsou vydírána, aby říkala, že je v pořádku dát do sebe biologickou zbraň, protože „Bůh řekl, že je to v pořádku“ a „Co by udělal Ježíš?“ To nemůžete dělat!

Spiknutí za účelem spáchání teroristických činů zahrnuje lidi, kteří se údajně odvolávají na nevědomost. Víte, že ve federálním trestním případu nemůžete tvrdit: „Nevěděl jsem, co dělám.“? Víte co? Věděli jste moc dobře, co děláte, a jste zodpovědní za to, co jste udělali.“

ZPENĚŽENÍ TERORISTICKÉHO ČINU

„18 USC §1001 – lhaní kongresu. Hej lidi, pokud po tomto setkání uděláte jednu věc, prosím, udělejte následující: Nedarujte už ani jeden dolar Randu Paulovi. A řeknu vám proč. Rand Paul měl při třech příležitostech u sebe k dispozici kriminální důkazy proti Faucimu. Vím to, protože jsme mu je doručili. Tak vím, že je má.

A skutečně třikrát vyslýchal Anthonyho Fauciho. Ve skutečnosti přiměl Anthonyho Fauciho lhát Kongresu – a ani jednou Rand Paul neuštědřil knock-outovací ránu tím, že by předložil důkazy o zločinu a přiměl policii Kapitolu a FBI, aby Fauciho spoutali a vyvedli z kongresu.

Hádejte co? Rand Paul využívá svůj falešný boj s Faucim jako způsob, jak získat peníze na svou kampaň. To je zpeněžení teroristického činu. To není o vlastenectví.

A chcete-li si v této otázce opravdu udělat jasno, pošlete kampani Randa Paula malou zprávičku s textem: ‚Rád daruji peníze, když uštědříte knock-outovací ránu.‘

Malá poznámka stranou k 18 USC §1001 – a tohle je důležité: V říjnu 2020, když jsme všichni mluvili o rouškách či sociálním distancování, zda bude někdy vyvinuta vakcína a o všech těch nesmyslech, tak zatímco nás rozptylovali, bylo Ministerstvo zdravotnictví kongresem požádáno, aby kongresu poslalo zprávu, ve které mělo NIH zveřejnit všechna své finanční zainteresování na patentech COVID-19. Pro ty z vás, kteří poslouchají – je jich přes 4 000.

Poslyšte, více než 4 000 patentů pochází z výzkumu financovaného vládou USA a podle Bayh-Doleova zákona mají tyto patenty práva na marži pro vládu USA a finanční zainteresování pro agentury, které tyto granty poskytly. Je vám to jasné? V říjnu 2020, kdy byla tato zpráva doručena kongresu, Francis Collins a Anthony Fauci kongresu v písemné zprávě lhali. Nezveřejnili – ne některé – ale nezveřejnili vůbec žádné ze svých finančních zájmů na COVID-19.

Lhali kongresu a víte, co nikdo neudělal? Nikdo je nehnal k zodpovědnosti! Hádejte, co můžete udělat vy? Můžete pobídnout každého ze svých volených a jmenovaných zástupců, můžete pobídnout každého, koho znáte, aby buď jednali, nebo je obtěžujte tak dlouho, dokud nezareagují, protože tyto informace jsou teď na vaší odpovědnosti, protože teď to víte. Nemůžete se dovolávat ani nevědomosti.

15 USC §1-3 – osnování spiknutí k trestné obchodní činnosti. Tady se ponoříme trochu hlouběji, ale zůstaňte se mnou. Před 125 lety jsme se obávali jmen jako Rockefeller a Carnegie a všech těch dalších jmen. Měli jsme kvůli nim obavy, protože se ukázalo, že 70 lidí… provozovalo více než 80% podniků v Americe. Řekli jsme, že to není v pořádku.

A vyvinuli jsme dva velmi důležité zákony (Shermanův zákon a Claytonův zákon). Antimonopolní zákony. Tyto zákony jsme mimochodem použili, abychom šli po organizovaném zločinu ve dvacátých letech dvacátého století, spolu se Zákony o vnitřních příjmech, které jsme také používali, když jsme šli po organizovaném zločinu.

Ale 15 USC §1-3 – osnování spiknutí k trestné obchodní činnosti; od roku 1999 se jím zabývají Anthony Fauci, Ralph Baric a Peter Daszak. Můžou být zatčeni už zítra, pokud bude některý příslušník donucovacích orgánů skutečně věnovat pozornost jejich přísežnému slibu a jejich povinnosti dodržovat ústavu.“

Vybrala a přeložila melda 

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
44 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře