Dr. Hodkinson je generálnym riaditeľom a lekárskym riaditeľom spoločnosti MedMalDoctors. Získal svoje všeobecné lekárske tituly na Cambridge University vo Veľkej Británii (M.A., M.B., B. Chir.), kde bol učencom na Corpus Christi College. Po pobyte na University of British Columbia sa stal generálnym patológom Kráľovskej vysokej školy (FRCPC) a tiež členom College of American Pathologists (FCAP).

Je v dobrom postavení s College of Physicians and Surgeons of Alberta a bol uznaný Dvorom kráľovnej v Alberte ako odborník na patológiu.

[wp_ad_camp_2]

 

V jeho aktuálnom videu upozorňuje:

“Neverte tomu, čo Vám rozprávajú, všetko je to kopa klamstiev. Od začiatku až do konca čistá propaganda. Politici, médiá a lekári, obzvlášť lekári, ktorí sa svojim zbabelým mlčaním rozhodli postaviť finančný príjem nad etiku. Je to len politická hra s medicínou. A je to veľmi nebezpečná hra. Takže preboha, nenechajte sa za nič na svete zastrašiť a nenechajte sa zaočkovať.”

Dr. Hodkinson hovorí, že je to všetko propaganda, je to najhorší zločin v histórii medicíny:

1. Ide o miernu sezónnu chrípku, ktorá ohrozuje len najzraniteľnejších ľudí.

2. Ide o pandémiu strachu, ktorá bola presadená testom PCR a cenzúrou akejkoľvek inej mienky. Test PCR prináša 95% falošne pozitívnych výsledkov, ktoré sa potom označujú ako prípady. Totálne zlyhanie bežných zdrojov úsudku, politikov, médií a lekárov. Tí druhí sa rozhodli postaviť príjem nad etiku. Ospravedlnili to smiešnymi a svojvoľnými nariadeniami, v ktorých neexistuje zhoda v lekárskej literatúre.

3. Nič nezaberá, okrem účinnej profylaxie alebo Vit.D a včasnej liečby podľa protokolu Dr. McCullough.

Je to politická hra s medicínou a je to veľmi nebezpečná hra. Tvrdenie, že je možné chrániť ľudí pred touto chrípkou, je opovážlivé. Moderná medicína nie je schopná kontrolovať šírenie respiračných vírusov.

Preložila zuzka | Zdroj: Brighteon.com

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.