Pravicový politický komentátor Matt Walsh zveřejnil nový dokument s názvem „Co je to žena?“, který řeší jednoduchou otázku, na kterou moderní západní kultura již nedokáže odpovědět.

Fakticky řečeno, odpověď je zcela jasná. Jenomže v dnešní době klamu založené na pocitech už neexistuje jediný správný způsob jak určit, co to znamená býti ženou (nebo mužem).

Walshe nikdy nenapadlo, že by se měl na tuto otázku ptát. Pokud jde o odpověď, nikdy ve svých dřívějších letech neočekával, že „americká společnost“ bude rozlezlá všude – ale je to tady.

Upoutávka k filmu – můžete se na něj podívat níže – zachycuje Walshe, jak se ptá různých žen a mužů, (kteří se snažili vypadat jako ženy), co je to žena. Odpovědi a ne-odpovědi, které obdržel jsou znepokojivé, ale už dávno nepřekvapí.

„Hahahaha, uhh,“ odpověděla jedna skupina nervózních dívek při pochodu žen.

„Pokud tu nejste pro ženy, žádáme vás, abyste odešli!“ zněla další odpověď jedné obézní ženy.

VIDEO

Walsh také hovořil s takzvanými „odborníky“ na toto téma – včetně Dr. Marci Bowers, chirurga „změny pohlaví“, která mu řekla, že „neexistuje žádná konkrétní věc“, která „ženu definuje“.

„Pro mnoho lidí to může znamenat něco jiného,“ řekla o tom, co je to žena Dr. Michelle Forcier, profesorka a dětská lékařka.

Gert Comfreyová, která sama sebe nazývá „genderovou afirmační terapeutkou“, Walshovi řekla, že „některé ženy mají penisy, a ano, někteří muži mají vagínu“.

Žádná z těchto tří zdánlivých žen, které si říkají „odbornice“ na toto téma nereagovala správně a neřekla, že žena je osoba s ženskou biologickou anatomií, tečka.

Jediný člověk v upoutávce na dokument, který na otázku odpověděl správně byl starší muž, vlastník obchodu se sběratelskými předměty. Když se Walsh zeptal, jakto ví, že je muž, muž odpověděl jednoduše tím, že naznačil, že má mužské genitálie.

Zdá se hloupé diskutovat o této záležitosti takto neeticky, ale jde o propast, do které americká společnost klesla. Dospělí s vysokoškolským vzděláním již nerozumí biologii a trvají na tom, že se příroda přizpůsobuje a tvaruje na základě pocitů a klamů.

Co jest podstatou otázky „Co je to žena?“ Odhaluje šílenství dnešní společnosti. Jednoduchá otázka, na kterou by před pouhými deseti lety každý snadno odpověděl se najednou stává „kontroverzním“ problémem.

Walsh navštívil africký kmen, kde se ptal na to samé, co v USA. Dočkal se smíchu nad tím, jak směšně to všechno zní.

„Může se muž stát ženou?“ zeptal se Walsh, domorodí muži se usmáli a následně se začali smát, protože ne, muž se nemůže stát ženou a oni to vědí.

Mezitím zpátky na Západě, obézní muž oblečený jako žena s falešnými prsy řekl Walshovi, že „pouze ženy vědí, jaké ženy jsou“, ať to znamená cokoliv.

„Nejsem žena, takže na to opravdu nedokážu odpovědět,“ dodala Comfrey, žena.

Připravte se na to, že pokud se rozhodnete sledovat Walshův film, budete naprosto znechuceni. Uvědomíte si, jak moc se Spojené státy nyní podobají Sodomě a Gomoře. A stejně jako tato dvě biblická města jsou i americké dny sečteny.

„Když je třeba vysvětlovat a dokumentovat věci tak jasné a přirozené jako je pohlaví, vidíme důkaz o tom, jak daleko společnost ve svém šílenství zašla,“ přidal se k rozhovoru komentátor na YouTube.

Přeložila a. | Zdroj: Natural News

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.