…..zajímavá a hlavně pravdivá data, co se u našich sousedů odehrává. Napsal ĽUBOŠ BLAHA….

00:54

Ja vám poviem, čo je najväčšia katastrofa na Slovensku, kto tu šíri tú nenávisť, kto vytvára atmosféru občianskej vojny, kto chce paralyzovať štát. Sú to liberálne médiá.

FINANČNÉ SKUPINY CHCÚ ZLIKVIDOVAŤ ŠTÁT

Tie médiá, ktoré vlastnia finančné skupiny. A to je podstata celého problému. Áno, záujmom finančných skupín je, aby bol štát čo najslabší. Aby mohli platiť nízke dane, kšeftovať, kradnúť, podvádzať a ovládnuť štát.

A presne na to zneužívajú svoje médiá – na útoky na ľavicové a národné sily, na rozoštvávanie spoločnosti, na hľadanie zástupných tém, na šírenie zloby proti vláde.

A na to, aby sa propagovali neoliberálne názory a ich „biele kone“ v politike, rôzni Mistríkovia, Sulíkovia, Čaputové a tak – lebo presne to vyhovuje finančným skupinám, nadnárodným korporáciám a mafiánom. Skrátka – vlastníkom médií.

[wp_ad_camp_2]

 

MEDIÁLNA STOKA

Robiť pre finančné skupiny špinavú robotu a likvidovať vlastný štát, opľúvať svoj národ, šíriť číre zlo – na to nemá žalúdok každý. Aj preto je „výkvet“ slovenskej žurnalistiky len odpudivé ľudské bahno, ktoré by nezamestnali ani ako odhŕňačov lístia.

Ľudia bez vzdelania, bez morálky, bez intelektu, zato s prebytkom žlči a nenávisti. Tódová, Schutz, Hanzelová, Bárdy… Novinárske povolanie si poplietli s dedinskou agitkou. Jediné, čo vedia, je hejtovať Fica.

[wp_ad_camp_2]

 

HRÁDZA PROTI LIBERÁLNYM EXTRÉMISTOM

Dnes sa im podario zablokovať voľbu ústavných sudcov.

Boli to oni, kto od prvého dňa šírili nenávisť voči jednému z kandidátov.

Oni, ktorí presadzovali svojich slniečkárskych avatarov.

Oni, ktorí hecovali koaličného partnera do absurdných rozhodnutí.

Oni, ktorí politické rozhodnutia interpretujú ako keby sme boli uprostred vojny – „zrada“, „zlodej“, „pomsta“ a podobne.

Hecujú ulicu, hecujú najnižšie pudy. Oni sú tí skutoční extrémisti. Proti nim treba stavať hrádzu.

[wp_ad_camp_2]

 

CHCÚ UKRADNÚŤ ŠTÁT SLOVÁKOM – NEDAJME SA!

Ústavný súd je pre nich len zástupná téma. Je to len palica, s ktorou chcú biť koalíciu. Ak by im na ústavnom súde záležalo, nevytvárali by tu atmosféru vojny a nelynčovali Roberta Fica.

Problémom Slovenska sú liberálne médiá a liberálne mimovládky. Chcú ukradnúť štát slovenským občanom a odovzdať ho mafiánom a zahraničným mocnostiam. A to nesmieme dopustiť.

Robert Fico im vytrel zrak. A tak teraz pištia a skuvíňajú. Lebo finančné skupiny v pozadí to tak chcú.

Musí to byť ťažký život živiť sa ako predajná baba. Ale vybrali si sami.

My bojujeme ďalej. Za Slovensko.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2248172342087999&id=2047997592105476&anchor_composer=false

 

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.