…..čas se nám zrychlil a nyní jednají zrychleně i někteří lidé a mnoho politiků. Málokdo se vyzná v dění na planetě Zemi a mnozí už ničemu nevěří. Tím pádem nevěří ani sami sobě a má to neblahý vliv na jejich psychiku a organismus…..

14:54

Na začátku článku, který se bude týkat úplně něčeho jiného si Vám dovolím naznačit jedno velké tajemství…..

Rád vám ho řeknu, vy všichni ho dobře nadvědomě znáte, ale asi nepoužíváte. Z velké části vám to bylo vymyto ve škole z mozku. Velké tajemství úspěchu, které vám umožní dojít do vašeho vysněného cíle, je pouze a jenom vaše INTUICE. Nic více, nic méně…..

Když vám někdo něco řekne, případně si něco přečtete, zamyslete se a neodhazujte informaci nebo sdělená data jako úplnou blbost či nesmysl „do koše“. Po zamyšlení nechte na sebe působit intuici a ta vás povede správným směrem.

Když jsem byl malý chlapec, tajemství mně prozradil můj moudrý otec, který ve mně prohluboval intuitivní myšlení. O tom napíši ale zvláštní článek. Někdy v blízké budoucnosti. Celý život se řídím „malým tajemstvím“, které jsem dostal na životní cestu po planetě Zemi. Znovu zdůrazňuji, od mého moudrého otce. Dodal: „Nepoužívej logiku, ta tě zahubí“. A dovedlo mně k nečekaným konstruktivním cílům, o kterých se mně ani nezdálo. Každý si může pod tímto představit něco jiného. Někdo hodně peněz, někdo vynikající přátele, někdo zase být úspěšný v čemkoli, být v životě šťastný a spokojený atd. 

[wp_ad_camp_2]

 

V tom tajemství je totiž zahrnuto vše. A když říkám vše, tak myslím opravdu VŠE. Řekl mi, že když půjdu cestou, kterou mi naznačil, budu mít vždy hojnost všeho a vyhnu se zbytečným nebezpečným osudům (situacím), odhodím a zapomenu na falešné „přátele“, vždy budu mít dost financí na to co potřebuji a hlavně, když je momentálně nemám, dostanu se k nim bez velké námahy a snažení. Přijdou mi do cesty jakoby samy…..

Intuitivně jsem nikdy nešel k lékaři. Málokdy, nebo skoro vůbec, jsem nebyl nemocný. Vše jsem si léčil sám. Musím konstatovat vždy velice úspěšně. Nebral jsem nikdy žádné „léky“. Dokonce i zlomená žebra a na několika místech zlomený kotník jsem si vyléčil sám a to několikahodinovou, sice bolestivou, ale úspěšnou masáží. Je nutné si to UVĚDOMIT. VY TO SICE VÍTE, ALE UVĚDOMĚNÍ JE TO „JÁDRO PUDLA“. Vědět není uvědomit si, jsou to dva zcela rozdílné pojmy, málokdo však tento důležitý rozdíl chápe.

Logické myšlení a jeho používání v běžném životě, je také VSTUP DO MATRIXU. Používáte-li intuici a řídíte-li se jí, je to sice žití v MATRIXU, ale na naprosto jiné úrovni. Na mnohem vyšší úrovni. Jako kdybyste žili mimo MATRIX. To jenom tak na úvod….

 

[wp_ad_camp_2]

 

A nyní k datům, která se neobjevila v novinách, ale někde jinde…..

Na stránkách sdělených Q-anonem. Hned musím zdůraznit, že nabádá lidi, aby četli mezi řádky a začíná používat hodně zajímavou symboliku, které si málokdo všimne…..

Trump zaháji útok na Illumináty a jejich poskoky a to velkou silou. Přesto, že je mu nyní neustále vyhrožováno a setkává se s mnohými pokusy o atentáty na jeho osobu…..

Důležité zdůraznit, že Trump je neustále po celém světě v denících patřících poskokům Illiminátů dishonesován, jsou o něm vykládány podvodné historky, které se nikdy nestaly, jenom aby ho zničily.

Všimněte si jeho zakódovaných zpráv:

 

Hodiny tikají…..

Pokud jsme jenom tak zvaní spiklenci-konspirátoři (jak tvrdí FAKE NEWS), proč jsou tedy každodení útoky největších světových mediálních společností (pokusy o kontrolu)?????

Vy jste momentálně ty zprávy…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

A jedena z dalších zašifrovaných zpráv:

tm komentuje: prosím všimněte si, že hned na začátku dává důraz na zprávy z 03.03.18, kde je použito několik kódů a to s 544…. a to pro zdárné dokončení problémové záležitosti…..

Zde dává Q ANON ve známost, dávat pozor na záměrné chyby a dávat pozor na důrazné slova jak v „kapkách“ tak na Twiterových správách Trumpa.

Zvýraznění neopravených chyb

Je načase se podívat na druhou stranu, kde jsou skutečně páchány zločiny – POTUS

Čas k odhalení našich pojistek?

PRAVDA vždy vyhrává.

Q

 

[wp_ad_camp_2]

 

tm komentuje: je zde řečeno mnoho, a hlavně s těmi pojistkami, kdy člověk má zájem mít nějakou jistotu, ale v podstatě žádnou nyní nemá…..

Pravděpodobně tento příspěvek poukazuje na odhalení které stojí krátce před námi a to dokumentů FISA…..

Přestože měl HAVEL plnou hubu, do které si nevidě,l PRAVDY, tak neustále jenom lhal.

 

Je nutné ale zdůraznit následující události, které se nikde nezveřejnily!!!!!

Čas odpočítávání už běží. Dnes je to jak jsem zdůraznil v nadpisu 5 5 5 dní do ohromného odhalení. Aspoň dle Trumpa…..

Návštěva Severní Koree

Prezident Trump sice odešel od Kima bez domluvy a také od večeře, jak se v místních novinách informovalo, ale všemu bylo opět zase jinak.

POTUS Setkání vejde do HISTORIE

(-21)bude velké velké velké

Je to plánováno před dlouhou dobou a v dalších 21 dnech se stanou velké velké velké události.

Q

Prosím všimněte si také důrazu na následující číslo

>>5401939

Je zdůrazněno kvůli důležitosti zprávy a dokonání potřebného dění…..-

Kim a Trump letěli do Vietnamu a na této „krátké“ vzdálenosti měl dvě mezipřistání, přestože jeho AF1 je schopno bez natankování uletět 16.000km. K tomu ještě může tankovat ve vzduchu. Celý doprovod má také náhradní AF1-2. Domluva mezi Kimem a Trumpem byla uskutečněna, ale FAKE média raději mlčí. Nehodí se jim do krámu. Mimo jiné Kim a Trump budou pořádat velké společné vojenské cvičení. Udály se okolnosti, o kterých se asi dozvíme v bruké době přímo od Trumpa…..

tm

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.