Vatikán se údajně připravuje na volbu nového papeže v horizontu několika příštích týdnů. A zdá se, že za nitky tahá stále čilý předchozí papež Ratzinger (Benedikt XVI.), žijící již několik let v ústraní.

Dne 6. listopadu 2018 italská internetová stránka Dagospia vypustila tuto domnělou mediální bombu o současném papeži Bergogliovi, čímž opět jen potvrdila to, o čem Leo Zagami po léta psal na Infowars. Současný papež neskončí v Římě, ale velmi brzy odstoupí a stáhne se do Argentiny, aby tam v poklidu a izolaci dožil zbývající roky svého pozemského života.

[wp_ad_camp_2]

 

Již několik týdnů kolují v římských elitních kruzích blízkých iluminátské akademii zvěsti o tom, že papež František vážně uvažuje o ukončení svého pontifikátu. A nedávný objev kostí na Vatikánském velvyslanectví v Římě tuto pravděpodobnost jen posílil, stejně jako všechny ostatní skandály, které se den ode dne kupí.

Před několika málo dny například katolická církev v Guamu oznámila plány vyhlásit bankrot podle zákona, a sice ve snaze vypořádat se tímto způsobem s řadou nároků obětí sexuálního zneužívání duchovními na tomto odlehlém území pod kontrolou Spojených států. Mimoto probíhá vyšetřování obdobných skandálů v podstatě po celých Spojených státech, což může v blízké budoucnosti přivést mnoho dalších katolických diecézí do bankrotu.

Poslední zprávu o nadcházející rezignaci papeže Františka zveřejnil známý webový portál Dagospia, za nímž stojí italská mediální celebrita Robert D’Agostino. A podle vatikánských expertů je tato zpráva pravdivá. Proto byla ostatně později převzata a publikována i v tištěné podobě italskými novinami Libero. Zvláštnost publikovaného článku a jeho relativní informace poukazují na kardinála Scolu, jakožto možného příštího papeže. Jeho Eminence Angelo Scola – kardinál, emeritní arcibiskup milánský, byl papežem Benediktem XVI. jmenován arcibiskupem milánským 28. června 2011.

[wp_ad_camp_2]

 

V letech 2002 až 2011 Scola působil jako patriarcha benátský. Později, v roce 2003, byl povýšen na kardinála. Nejdůležitější je však to, že Scolu jmenoval Ratzinger, který zdá se dál tahá za nitky ze zákulisí. Potvrzuje se tak to, co více než před týdnem Leo Zagamimu sdělil vatikánský odborník a člen Papežského jezdeckého řádu svatého Sylvestera Popea, Cav. Fortunato Luciana Sciandra. Má jít o tajné spiknutí vedoucímu k odvolání papeže Františka, k němuž prý nabádají kardinál Bertone spolu s emeritním papežem Benediktem XVI. Jeho zdraví je sice už křehčí, nicméně na druhou stranu s vidinou beztak se blížící smrti se nebojí možnosti, že bude otráven za to, že si dovolil postavit se proti kacířství a úpadku církve podněcované současným jezuitským papežem. Ten se totiž dostává pod stále silnější tlak tradicionalistických frakcí církve.

Současné domněnky o téměř jisté rezignaci papeže Františka v horizontu nadcházejících několika týdnů posiluje také nedávné prohlášení, které vydal kardinál Camillo Ruini skrze italské noviny Corriere della Sera. Ruini sice popřel existenci spiknutí řízeného rukou tradicionalistické frakce kardinálů, požadujících podporu papeže Benedikta XVI. ve věci kompromitace současného papeže Bergoglia. Nicméně dlužno dodat, že Ruini byť jen existenci takového spiknutí nikdy otevřeně nepřipustí. Hrozilo by mu pak totiž, že by byl označen za jeho součást. V poslední době se však vykrystalizovala zjevná opozice vůči papeži Františkovi, což bylo zřejmé na posledním synodu pro mladé lidi, na němž papež čelil více nepřátelskému prostředí vůči svému liberálnímu mondialistickému pohledu.

Každopádně to nyní ve Vatikánu vře. Jezuité se jen tak své kontroly nad Svatým stolcem nevzdají. Objevily se už i zvěsti o dalším liberálním kandidátovi na papeže z Afriky, který by mohl nahradit papeže Františka. Jeho šance stát se papežem by byly veliké, kdyby spiknutí papeže Benedikta XVI. vrátit se zpět k tradici selhalo. Jedna věc je však jistá: Současný papež odstoupí co nevidět.

pro tadesco přeložil Rosťa | zdroj: 9

Jen připomínám, že Leo Zagami je člen svobodozednářské lóže P2.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.