Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

Související zprávy

 • Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil
  Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil

  Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil

 • Zprávy ze světa – 9.9.2023
  Zprávy ze světa – 9.9.2023

  Zprávy ze světa – 9.9.2023

 • CIA připravuje barevnou revoluci v Indonésii
  CIA připravuje barevnou revoluci v Indonésii

  CIA připravuje barevnou revoluci v Indonésii

 • Polsko začalo vydávat Ukrajině své občany, kteří se podílejí na pašování lidí
  Polsko začalo vydávat Ukrajině své občany, kteří se podílejí na pašování lidí

  Polsko začalo vydávat Ukrajině své občany, kteří se podílejí na pašování lidí

Je odpor Rakúska príliš veľký? Nové pokyny? Sorosov syn opäť s rakúskymi politikmi

Rakúsko sa mladému Sorosovi pravdepodobne vždy oplatí navštíviť. Zdá sa, že stretnutia s vysokopostavenými politikmi ho mimoriadne tešia. Včera opäť nastal ten čas. Soros navštívil Viedeň. Alexander Soros sa na sociálnych sieťach pochválil úspešnou výmenou na včerajšom stretnutí s Wolfgangom Sobotkom a ďalšími politikmi. O ich rozhovoroch môžeme len špekulovať. Je však zarážajúce, že takéto stretnutia sa vždy konajú v čase, keď sa opatrenia sprísňujú alebo uvoľňujú. Existujú vôbec nejaké pokyny, aby sa Rakúšania nevzbúrili?

Odpor ľudí sa vypláca – politici už museli ustúpiť. Kancelár Nehammer si vie predstaviť pozastavenie povinného očkovania, ak to navrhnú takzvaní odborníci. To, čo pred niekoľkými týždňami znelo úplne inak, teraz znie ako úcta k vlastnému národu. O to znepokojujúcejšie sa zdá, že práve teraz sa samozvaný filantrop Alexander Soros opäť stretáva s vysokopostavenými rakúskymi politikmi, aby si s nimi pohovoril. Veľkolepý plán veľkého resetu sa nesmie pokaziť. Je Rakúsko so svojimi obrovskými demonštráciami teraz ťažko zvládnuteľné?

Novembrové stretnutie so Schallenbergom

Až v novembri sa miliardárov syn pochválil veľkým stretnutím s ex-kancelárom Schallenbergom. Len niekoľko dní predtým Schallenberg oznámil Rakúšanom, aby “utiahli opraty neočkovaným” a vyzval obyvateľstvo, aby nebolo solidárne s neočkovanými. Na dojemnom stretnutí so Sorosovým synom Alexandrom došlo k oficiálnej výmene názorov o budúcnosti súkromnej univerzity CEU – Stredoeurópskej univerzity a o výzvach v boji proti antisemitizmu.

Sobotka pózuje so Sorosovým synom

Včera nasledovali ďalšie stretnutia s vysokopostavenými rakúskymi politikmi. Alexander Soros pózoval napríklad s predsedom parlamentu Wolfgangom Sobotkom (ÖVP), s ministrom školstva Martinom Polaschekom (ÖVP) a bývalým vicekancelárom a “legendárnym štátnikom” Erhardom Busekom (ÖVP), ako ho Soros lichotivo nazýva. Aj teraz boli dôvodom návštevy rozhovory o súkromnej univerzite CEU.

Nie je potrebné ukončiť pandémiu

O tom, či sa tu diskutovalo o ďalšom postupe v súvislosti s opatreniami obmedzujúcimi slobodu, sa môžeme len domnievať. Nie je však tajomstvom, že Sorosov otec nie je priateľom slobody prejavu. Len nedávno investoval do spoločnosti zameranej na boj proti “dezinformáciám”. George Soros spolu so spasiteľom sveta Billom Gatesom vlani v lete odkúpil výrobcu rýchlotestov Covid. Je zrejmé, že ani jeden z nich netúži po rýchlom ukončení pandémie.

Väzby medzi globalistami a politikmi

Soros pravdepodobne čoraz viac preberá podnikanie svojho 91-ročného otca Georgea Sorosa, a tak riadi jeho osudy správnym smerom. Je členom správnej rady Nadácie otvorenej spoločnosti (OSF), ktorú tvorí skupina nadácií jeho otca. Je tiež členom správnej rady kontroverznej súkromnej univerzity CEU, ktorej budúcnosť zrejme závisí od prípadnej návštevy Rakúska. Táto univerzita, ktorá pôvodne sídlila v Maďarsku, bola v roku 2017 z veľkej iniciatívy bývalého rektora Christiana Kerna presťahovaná do Viedne. Na náklady daňových poplatníkov bola na tento účel prestavaná aj nemocnica. Mnohí Maďari už predtým protestovali proti ďalšej existencii univerzity v Budapešti. Ako mladý globálny líder Svetového ekonomického fóra Klausa Schwaba jednoznačne sleduje ciele Veľkého resetu. Alexander Soros tak môže výborne fungovať ako spojka medzi globalistami a vysokopostavenými politikmi. Boli teda včera počas návštevy Viedne vydané ďalšie pokyny?

Preloženo z wochenblick.at

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
9 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře