Je to tu. Konvoj slovenských vodičov za mier

***** **** ***** ****

Slovensko by malo zažiť to, čo nedávno Kanada. Tam vodiči kamiónov zorganizovali 70 kilometrov dlhý konvoj kamiónov pod názvom „Konvoj za slobodu“.

Slovenská Únia vodičov zvoláva na svojej fanúšikovskej stránke cez sociálne siete na utorok, deň, keď sa začne v parlamente rokovať o dohode DCA „Konvoj za mier, Československý konvoj za slobodu“.

Vzhľadom na nedostatok zdrojov redakcia HD preberá všetky informácie z FB stránky. Už teraz na nej vidieť obrovskú popdporu a obdiv, zároveň spojený so súhlasom k akcii od komentujúcich. Redakcia HD sa pripája k všeobecnej prosbe – zdieľajte!

Informácia SÚV (Slovenskej únie vodičov)

„Konvoj za mier !!!
Československý konvoj za svobodu !!!“

Slovensky konvoj – návrh trasy!

2.2.2022

Príjazd do BA pre všetky o 11:00, v čase sú zahrnuté aj prestávky:
ZÁPADNÁ CESTA: Rožňava-Rimavská Sobota-Levice-Nové Zámky (tu sa pripoja z Komárna)-Dunajská Streda-Bratislava
štart 5:00
STREDNÁ CESTA: Michalovce-Košice-Poprad-Banská Bystrica (tu sa pripoja z Topoľčian)-Nitra-Bratislava
štart 2:00
VÝCHODNÁ CESTA: Bardejov-Prešov-Spišská Nová Ves-Žilina (tu sa pripoja z Prievidze, Púchova) – Trenčín – Trnava – Bratislava
štart 2:00
ZÁHORÁCKA CESTA: Kúty-Malacky,Stupava-Bratislava
štart 9:00 Tu je možnosť vojsť pri Stupave na diaľnicu a tam urobiť blok i všetkých z CZ a potom na Volkswagen a zablokovať celý vjazd do BA.

Výzva

Potrebujeme z každého uvedeného miesta 1 osobu, ktorá bude kontaktnou pre koordináciu s ostatnými, ktorí sa v danom mieste pripoja.

.

Z komentárov až mrazí…

T-inna Aries: Máte u mña podporu na Záhorackej cesteEva Nohejlová: Treba sa spojit, Kanada nám ukázala cestu. Máte moju podporu z Brna.

Róbert Dobi: Vodiči, dopravcovia, poľnohospodári! Slovenský ľud sa k Vám pridá, lebo len spolu dokážeme vybojovať našu SLOBODU! Tak ako v Kanade, Austrálii a podobne. Kovidfašizmus a nezodpovedné riadenie nášho štátu a pokus o odovzdanie územia nášho štátu musíme ukončiť skôr, ako bude neskoro!

Miroslava Csizmadiova: Konečne chlapci super

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.