…..když se podíváte po celosvětovém internetu, nic ho neovládá více než roušky, virus a další nesmysly kolem. Ano kouzelníci také ukazují na nedůležité místo a za vašimi zády se dějí potom věci….

00:05

Na stránkách Trumpa se objevila velice zajímavá fotografie. Před dvěma dny jsem psal o tom v okénku a dnes se objevila v podobě obrazu, (je to ta druhá fotografie). Na první fotografii je snímek Trumpa s jeho starým autem. Proč má stejnou poznávací značku jako je dnešní datum????? Snímek jeho auto před 40 lety????

Dnes 10.04.2020 začíná děj, který je zobrazen na dalším obrázku. Byl tweetován na jeho profilu včera večer…..

Po chvilce však zmizel

Lov začíná

Lovci se stávají lovenými

[wp_ad_camp_2]

 

Další vzkaz na několik následujících dní je zvon s nadpisem:

Kam jde jeden, jdeme všichni. Symbolické znamení WWG1WGA

A také nám v České republice bylo sděleno, že s námi počítají. Jak bylo řečeno v MATRIXU.

ČAS VÁM VYPRŠEL podpis Q

https://app.box.com/s/iv98rlrtlf9j9axa9pfb37rby3ed3cm5

Značka letadla je také zajímavá. Je to náhoda? OKX045Y když čteme odzadu máme tam Y, včera jsme psali o co se jedná, 540 je jasná co vyjadřuje a X=6 a k tomu KO. Může to být náhoda, ale jinak vynikající zpráva pro všechny. Copak nám tím chtěli říci????

Krásně znázorněno nad Českou republikou. Komupak asi posílali vzkaz????? No nyní budeme očekávat, kdy se nám objeví na GOOGLU ten žolík, o kterém psala indigová dívenka, ale může se samozřejmě objevit i jinde. Vyčkáme….

Včera v marném okénku jsem napsal k Trumpovi a jeho nařízením následující větu:

Dle vydaného zákona Exekutiv Order, mohou nyní být ( oficiálně MSM- Mediální Streamová Media pro naše čtenáře ale Mediální Sra.ko Mety ) za záměrné šíření lží a podvodů na lidstvo potrestána, mohou být zabavena (tm: víme komu všemu tyhle MSM patří)

Zastupitel CBC News médií se musel dostavit na kobereček a vysvětlovat, proč záměrně šíří MSM CBC lži o nemocnici v New Yorku, když se jedná o italsou nemocnici. Sice se omluvi, že šlo o chybu, ale ta stejná MSM několik dní po sobě odvysílala tenhle pořad v jiných státech Ameriky. Pletou se nějak často a opakovaně. Zajímavé, že u Trumpa se ještě ani jednou nespletli. Proto nyní Trump aktivoval Exekutiv Order, kdy může nejen nechat podvodníky za šíření lží zavřít, ale také zabavit či znárodnit.

Zde se nachází článek popsaného FAKE NEWS. Prosím zkopírovat a dát do překladače, je to celkem srozumitelné……

09:54 Mnoho německých politiků včetně THOMAS DE MAIZIERE jsou zavlečeni do sexu s dětmi a pojídání dětí

Přestože se v roce 2007 tento dokument objevil v německé televizi o zločinech některých politiků a pohlavního styku s dětmi, vše bylo zameteno pod koberec, jako kdyby se nic nestalo. Jsou do toho zapleteni právníci, policie, soudci a mnoho dalších napříč vyšší vrstvou politiků. Video, které bylo kdysi odvysíláno v televizi, bylo nakonec odstraněno. Naštěstí kopie byla zachována a můžete se na podívat níže. Je to do nebe volající, co se odehrávalo v Němedkém parlamentu, uvedlo v televizi a nikdo nebyl potrestán.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Byla nám zaslána také informace, kterou jsme si zatím nemohli ověřit. Údajně osoba nejvyššího postu v německu, nejen že používá Adreno-Chrom, ale prý také požívala či požívá děti. Uvidíme co v brzké době vyjde najevo. Všichni určitě víte kdo to je…..

Video najdete zde. Je v Němčině a je zázrak, že zůstalo na webu od roku 2010. Stáhli jsme ho pro jsitotu jako Corpus delikti, kdyby ho rychle google smazal. Pro znalce jazyka je to skutečně drsné a na zvracení, co se tam už v roce 2007 odehrálo a právě tento muž nechal všechno zamést a vymést do sklepa…..

VIDEO ZDE

12:27 Velká kritika na MADAMME ANGELA HITLER MERKELOVOU od pana Lindnera, šéfa FDP

Celkové „vypnití“ celého Německa dle Lindnera není možné prodlužovat do nekonečna a jasně se vyjádřil, že MADAMME ANGELA HITLER MERKELOVÁ hovoří s národem, nebo spíše k národu, jako k malým dětem a dělá z nich naprosté blbce. Lidé toho také mají dost. Dokonce se nesmíte ubytovat ani na své chatě či druhém domově. Zákazy a nařízení této MADAMME jdou do naprostých absurdit.

Kdo umí Německy může si poslechnou následující video, které najdete na stránce ZDE

Dále máme potvrzenou zprávu, že Jean-Claude Juncker se dostal do velkých problémů ohledně údajné pedofilie a zneužívání jeho postavení. Uvidíme v brzké době jestli také dostane koronavirus…..

13:54 Dnes jsem dostal e-mail, který mně upřímně řečeno vyrazil dech. Doslova a do písmene.

Když jsem dnes otevřel mejlíka, který měl na konci mejlovky .gov, hned jsem věděl, že se jedná o nějakou vládní organizaci. Byla z USA. V mailu bylo napsáno, že náš web sledují, že děláme vynikající práci pro lidstvo, a ať určitě vydržíme až do zdárného konce. Mám všem našim čtenářům sdělit, nechť jsou naprosto v klidu, mají zůstat doma,  že „akce probíhá.“ Nemáme se ničím nechat odradit a ani zastrašit.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Co bylo ještě zajímavější, na konci mailu napsali, že máme sledovat znamení, že víme o co se jedná.  No tak to byl pro mně šok, protože tohle já říkám lidem celý život a také jim to pořád doporučuji. Po přečtení jsem chtěl udělat rychle kopii, ale když jsem k tomu zmáčknul potřebná tlačítka, mejlík se ztratil a obrazovka byla prázdná. Žel konstruktivní síle vesmíru jsem si nezapamatoval ani adresu, ze které byl poslán, a ani nemohu tedy poděkovat. Mejlík byl napsán v angličtině.

Když nás tedy sledují, tak vyjádřím poděkování aspoň následujícím způsobem.

Všem, kteří nás z USA sledují, moc děkujeme za zájem o naše stránky a hlavně za pochvalu, které si nesmírně v této době vážíme. Nechť psal mejlíka kdokoliv, vyřizujeme panu prezidentovi Trumpovi, že si ho nesmírně vážíme za pomoc, kterou nabídl nejen Americe, dětem a obyčejným lidem, ale také že začal pomáhat a v Evropě udělat čistky. Nic takového jsem neočekával. Určitě nadále znamení sledovat budeme.

Moc děkuji také našim čtenářům za zasílání obrázků na obloze z Flightradar24 a také za diskuzní příspěvky. Jenom díky Vám a čtení našich stránek jsme docílili této pozornosti a proto děkujeme hlavně my, redakce tadesca, Vám všem. Vám patří poděkování.

No, nyní nemám slov, co bych k tomu dodal, jdu do přírody…..

 

19:54 Trump bude mít nyní proslov na Fox News. Když tak se podívejte na jeho proslov a můžete potom datovat ostatní

https://www.foxnews.com/

 

tm komentuje

 

[wp_ad_camp_2]

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.