Vyhledávání
Archiv
Související zprávy
Marného okénko 11.04.2020. Video – Osvobozené děti, podzemní města, tunely a zajištěná zařízení

…..následující video, nahrané včera, Vám ukáže „tichou válku“ o které se nikde nedozvíte, Probíhá celkem zuřivě na území v USA a nyní i v Evropě. Z tak zvaných MSM, pokud zde nebude platit zákon jako v USA, budete slyšet pohádky o nebezpečném bubáku jménem virus, který je mezi námi ve skutečnosti jíž 8 let!!!!!
00:54
Všechny prosíme, stáhněte si video ihned. Pravděpodobně bude brzy smazané. Dozvíte se nevídané skutečnosti, které jste platili ze svých daní celé roky VATIKÁNU, který zde vše organizoval. Jenom samé zločiny proti lidskosti a nic jiného. Kdyby se našel někdo, kdo by video přepsal, bylo by to vynikající. Předem děkujeme.
Jinak Deep State (DS) nebude chtít odejít bez boje, jak říkal Fulford a Trump. DS má zájem zničit lidstvo s celou planetou. Ale buďte klidní, nepovede se jim to. Jejich čas už vypršel. DS má tunely po celém světě pod každou zemí podkopané, a mohou napadnout jakýkoliv stát z podzemí. Nikdo ale o tom neví. Nadzvukové vlaky v tunelech mají obrovskou rychlost a z LA do New Yorku jízda trvá 26 minut.
>>>>>VIDEO ZDE<<<<
11:54 Upozornění pro čtenáře a hlavně pro ty, co neumějí číst…
Upozorňuji všechny rýpavé čtenáře, kteří neumějí číst, že video, které jsem dnes nad ránem dostal od známého z Německa, je nahrané skutečně z 10.04.2020. Nekompromisně mažeme veškeré výsměšné mejlíky. Když neumíte slušně diskutovat, tak se nedivte. Nemám čas hledat, kde a kdy byl originál poprvé zveřejněn. Tak se vzpamatujte, nebo sem rýpalové nechoďte. Jste ve spamu, tak se nedivte, že komentáře nebudou nadále zveřejněny. Naučte se hlavně vy pod videem číst a můžete to také napsat slušně, jinak máte smůlu…..
A jestli jsou pro Vás důležité datumy, než obsah videa, tak Vás lituji…..
Titulek pod videem: Der derzeitige Krieg im Untergrund – The Underground War happening now 16 386 zhlédnutí •10. 4. 2020 zveřejněno

tm komentuje



Díl 371 Skupina Bilderberg vydala 9.dubna nové příkazy! Zmatená Pražská kavárna o nich raději mlčí!
http://michalapetr.cz/doku.php
https://youtu.be/w9g9W9G4G3g
Kristalina Georgieva, výkonná ředitelka Mezinárodního měnového fondu (anglická zkratka IMF), členka utajované organizace Bilderberg nečekaně a prudce změnila kurs této organizace. IMF přezdívaný ve světě jako Institut bídy a hladomoru (anglicky Institute for Misery and Famine) se pod jejím vedením 9.4.2020 začal chovat značně nezvykle. Jeho obvyklá krizová politika likvidování sociálního a zdravotního zabezpečení a důsledné vymáhání dluhů byla najednou změněna na podporu sociálního a zdravotního zabezpečení a odpouštění dluhů!
Tohle video jsem videl uz asi pred tydnem. Btw, je take k dispozici druhy dil – tak by na nej mohl tm taky poukazat az ho na zaklade informace ode me „objevi“ :-)
Vcera se na Youtube objevil krasny dokument pravdepodobne to neni nahoda. Bohuzel je pouze v Aj jazyce.
https://youtu.be/MY8Nfzcn1qQ
Automatický překlad se dá nastavit. V popisu je uvedeno následující:
Dokument Out Of The Shadows zvedá masku o tom, jak mainstreamová média a Hollywood manipulují a ovládají masy šířením propagandy po celém svém obsahu. Naším cílem je probudit širokou veřejnost tím, že vrhneme světlo na to, jak nás všichni lhali a vymývali mozky skrytým nepřítelem se zlověstnou agendou.
Tento projekt je výsledkem dvouleté krve, potu a slz v týmu probouzených profesionálů. Byl vyroben a financován nezávisle a je k dispozici na mnoha různých platformách zdarma pro kohokoli, kdo se může dívat.
Patrioti vytvořili tento dokument, jehož jediným cílem bylo získat pravdu. Pokud se vám dokument líbí, sdílejte prosím toto video.
Mám také jeden starší dokument o tom jak je nora hluboká a co všechno je ovlivněno celý dokument má přes 8 hodin, ale kdo o tomto ví málo a chce to vidět celé šíři tak doporučuji. Symbolika hlavně přes média od dětských pořadů, přes videoklipy, architekturu.
https://uloz.to/file/pvCUkfWTqgQD/arrivals-prichody-1-50-cz-titulky-mp4
dokáže někdo vytáhnout titulky k tomu dokumentu OUT OF SHADOWS z youtubu, nebo jiného zdroje? Díky
Na rusofóbov čaká láger vo Vorkute…
…to je na Sibíri, za polárnym kruhom, v zime ťemperatura minus sorok!
ushiro: dcera byla predloni na Sibiři taky přes zimu byla v Khanty Mansijsk a bylo tam jen -35 konec listopadu, ale bylo tam tolik snehu kolik tady nevidela ani na horách….
Nad Karlovy Vary UTC 8:48
https://www.flightradar24.com/OKVOM/2458c652
Vzkazy na bulvárním plátku:
https://ctrlv.cz/crMD
Ano,u nás to také proběhlo.
Manžel horší průběh s vysokými teplotami.
Kašel co se popisuje všude…
Ja s tím chodila do práce.
Léčení u nás bylo podomácku z vyrobené léčiva z bylin a mořská voda z Mrtvého moře ve velkém.Přímo z Izraele jsem si dovezla postřik do krku a nosu,to zabralo 100%.
Doporučuji si i doma udělat.
Jinak můj poznatek je ten,že kdo se nechal očkovat na podzim proti chřipce,tak ji dostal s těmito pruběhy.
U nás několik lidí v domově umřelo.
Skoro všechny kolegyně také onemocněly , některé s horším průběhem a některé s lepším…
Chytla jsem to hned samozřejmě také .
To byl leden a začátek února…
Neřešil se Corona.
Byli stáří a měli jiné nemoce přece …!
Ne?
Připomíná mi to celé jeden starý slovenský vtip. Příjde stařík do obchodu a žádá si kbelík. Mají 5ti, 10ti a 15ti litrové. Vybere si 10ti litrový. Jakou mají barvu? Bílou, žlutou a zelenou. Vybere si zelenou. Zaplatí a pomalu odchází. Prodavač za ním volá:“ A na co ho,ujo, potřebujete?“ „Ale hoří mi chalupa“.
Moje klientka mela koronavirus pravdepodobne uz v zime 2019 a nakazila celou svou rozvetvenou rodinuDusnost.Kasel.Unava
Pise mi…..No, já měla ohromný kašel… dusila jsem se a lapala po dechu, v noci se budila a to bylo opravdu hodně kašle, únava, šla jsem na záchod a potom hned usnula, horečky nemám nikdy, na mě netrpím, mám to napsané i v kartě u doktorky, na prsou bolest a příznaky jako na chřipku, sestry a manžel mě pořád posílali na rengen a já při představě že budu někde kašlat jsem si řekla… ne, chodila jsem akorát k doktorce na kontroly,2x antibiotika a to trvalo 2 měsíce. Jedla jsem i probiotika. Jsem ráda, že jsem v pořádku. ❤️
zbytek rodiny..pise..
..Kašel, teploty, prostě větší chřipka, podávání léků, jako paralen a podobně, bolest v krku… podáván SANORAL.. stříkaní do krku celá rodina. Opravdu pomohl. Děti se z toho dostali lépe a rychleji. Všem to trvalo asi 10 dní. ❤️
Promiňte vaše klientka musí být neskutečně hloupá, když do sebe rve antibiotika,můj manžel v lednu chřipka suchý kašel zvládli jsme to s bylinami za týden,věk 77 let.
Jana: jaké byliny jste používali?
Ja mám na to Vitamín C, Zinok, Echinaceu + B komplex forte.
čaje od Zdislavy Viroza extra a Průduškový extra můžou je i malé děti, čaj č.2 mě po roce vyléčil Bercový vřed,pochopitelně spolu s úpravou jídelníčku.
https://www.zdislavatea.cz/
Posílám odkaz na čaje důležité je mít zdravé tlusté střevo , střevní piji 3x do roka a čistím i lymfu , přestala mě pálit žáha a po roce pití čaje č.2
cévní vyléčený Bercový vřed pochopitelně s úpravou jídelníčku, při chřipce pijeme Viroza extra a Průduškový extra můžou ho i malé děti.
Už jsem to tady psal. Příznaky loni i předloni. A čím více venku a na kopečkách, tím větší chrblání.
A to jsem promořen :-) Denně zblízka potkávám 500 lidí.
Ani pan MUDr. Prymula nemá čistou minulost.. https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/minist-odvolal-reditel-fn-hradec-kralove-roman-prymula.A160630_145424_domaci_hro
šprýmula
https://www.in-pocasi.cz/clanky/vyznacne/tropy-1.4.2020/
Já to měla leden 2018.Pamatuji přesně, protože mě to dotáhlo po 12letech k dr.Diagnoza chripka.Nikdo mi tehda testy nedělal!!!
Měla jsem i ztrátu chuti a čichu,která trvala dlouho.Únava velka.Chripka trvala 14dni,kašel měsíc. Na teploty netrpim ale měla jsem 38 nejvíc a to asi 2dny,jinak zvysena.Moje známá to samé akorát 2krat antibiotika a měla to ještě déle. Nejsme žádné mladice podotýkám.To že jsem to prodělala mě taky napadlo hned na počátku kdy se to tu objevilo.
Polsko – Zory UTC 7:57
Maďarsko – Budapešť
https://www.flightradar24.com/multiview/2458bf48,2458ba84
Teď v Polsku
https://ctrlv.cz/Ge38
Bylo by dobré k tomu dát i screenshot, ne každý si to umí dohledat zpětně.
zde: https://app.box.com/s/rqynoiar5wdcyi3q0b1v41smh85ebb4k