Vyhledávání
Archiv
Související zprávy
Marného okénko 11.04.2020. Video – Osvobozené děti, podzemní města, tunely a zajištěná zařízení

…..následující video, nahrané včera, Vám ukáže „tichou válku“ o které se nikde nedozvíte, Probíhá celkem zuřivě na území v USA a nyní i v Evropě. Z tak zvaných MSM, pokud zde nebude platit zákon jako v USA, budete slyšet pohádky o nebezpečném bubáku jménem virus, který je mezi námi ve skutečnosti jíž 8 let!!!!!
00:54
Všechny prosíme, stáhněte si video ihned. Pravděpodobně bude brzy smazané. Dozvíte se nevídané skutečnosti, které jste platili ze svých daní celé roky VATIKÁNU, který zde vše organizoval. Jenom samé zločiny proti lidskosti a nic jiného. Kdyby se našel někdo, kdo by video přepsal, bylo by to vynikající. Předem děkujeme.
Jinak Deep State (DS) nebude chtít odejít bez boje, jak říkal Fulford a Trump. DS má zájem zničit lidstvo s celou planetou. Ale buďte klidní, nepovede se jim to. Jejich čas už vypršel. DS má tunely po celém světě pod každou zemí podkopané, a mohou napadnout jakýkoliv stát z podzemí. Nikdo ale o tom neví. Nadzvukové vlaky v tunelech mají obrovskou rychlost a z LA do New Yorku jízda trvá 26 minut.
>>>>>VIDEO ZDE<<<<
11:54 Upozornění pro čtenáře a hlavně pro ty, co neumějí číst…
Upozorňuji všechny rýpavé čtenáře, kteří neumějí číst, že video, které jsem dnes nad ránem dostal od známého z Německa, je nahrané skutečně z 10.04.2020. Nekompromisně mažeme veškeré výsměšné mejlíky. Když neumíte slušně diskutovat, tak se nedivte. Nemám čas hledat, kde a kdy byl originál poprvé zveřejněn. Tak se vzpamatujte, nebo sem rýpalové nechoďte. Jste ve spamu, tak se nedivte, že komentáře nebudou nadále zveřejněny. Naučte se hlavně vy pod videem číst a můžete to také napsat slušně, jinak máte smůlu…..
A jestli jsou pro Vás důležité datumy, než obsah videa, tak Vás lituji…..
Titulek pod videem: Der derzeitige Krieg im Untergrund – The Underground War happening now 16 386 zhlédnutí •10. 4. 2020 zveřejněno

tm komentuje



možná je to trochu mimo mísu , ale dneska se nad budějovicemi po dlouhé pauze o5 práškovalo :-( skoro už to vypadalo že s tím ti dobráci skončili ale asi si to zase rozmysleli , blankytné azuro je v čudu a zase cítím to klasické lehké pálení v krku :-(
10. 4. 2020 se práškovalo i na severu republiky
Pravda, na Chebsku lajna Skalná-Kraslice. Sice míň, ale přeci.
11. 4. se také práškovalo
Trump je ted právě v Německu?
rita, v noci som čítala na nejakej am.stránke, že Trump sedí v lietadle a nikto nevie kam letí. Takže možné to je.
Nejsou nějaké informace o CERNu prosím?
aj ja cakam na tieto informacie
ci vobec bude CERN obsadeny, ci sa znici alebo ci sa bude nadalej pozuivat, na ake ucely a kto bude rozhodovat o pouziti
bola by skoda len napustit tam zenevske jazero
je tam mnozstvo kvalitnych silovych kablov, magnetov,
https://www.flightradar24.com/DFBSF/2458c2ad
https://vimeo.com/406218463
Tzv přeplněné nemocnice v nejohroženější státě
https://www.youtube.com/watch?time_continue=542&v=5pIMD1enwd4&feature=emb_logo
Právě teď, obě letadla součastně
https://ctrlv.cz/VJbM
https://ctrlv.cz/qhju
není to poněkud kontraproduktivní? a navíc jsem někde viděla, že o zaplavování uvažovali, v rámci dobývání podzemí, ale museli od toho ustoupit, protože ty podzemní prostory jsou tak obrovské, že by to silně ovlivnilo hladiny moří a mořské proudy… mohlo by to způsobit jejich zastavení a tím prudký nástup malé doby ledové…
a za sebe si myslím, že pokud by se tyto tunely podařily převzít, tak by bylo rozhodně ekologičtější přesunout dopravu z povrchu do tunelů, natož když mezikontinentální doprava by se zvládla za půl hodiny a ne za půl dne…
tereza již někde psala, že se jedná o BIS a teď musí krát záda vládě a Zemanovi.
Do korona kříže to nebylo tak zjevné, ale teď je to evidentní.
Takže oni musí. Tady děcka nabourávají rádoby chytré vladaře.
Jsou to „policajti“ takže jsou omezení.
Čtenáři Tadesco.org jsou s informacema o stupeň výš než čtenáři ae news.
Proto p. VK pomalu lidem otvírá oči. Mnoho informaci najednou se minou účinkem. Chápete?
Lovče, upřímně… nechápu. :-))
Tak to je od něj hezké, že to dělá pomalu. Jinak Vaše první věta je zřejmě pravdivá.
Milý lovče,
když budete na kolizním kurzu v autě, letadle či jako chodec a budete reagovat pomalu, výsledek je jasný…..
tm
Přesně Terezko, víte určitě vše potřebné, další naše hvězdné semínko. ..VK neví vůbec která bije,nemá na to kapacitu pochopit, že mrtvé jsou děti… 😢😢😢
Neřekla bych, že VK pomalu lidem otevírá oči, spíše jim nabízí klapky na oči, aby se dívali jeho směrem. A to se nevztahuje jen k tomu zmiňovanému článku, ale ke všem předchozím.