Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

 • Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije
  Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije

  Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije

 • Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina
  Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina

  Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina

 • Ke konci časů musejí lidem říci pravdu
  Ke konci časů musejí lidem říci pravdu

  Ke konci časů musejí lidem říci pravdu

 • Tobogán se řítí nezadržitelnou rychlostí k vyvrcholení dějů nejen v Evropě, ale i po celém světě
  Tobogán se řítí nezadržitelnou rychlostí k vyvrcholení dějů nejen v Evropě, ale i po celém světě

  Tobogán se řítí nezadržitelnou rychlostí k vyvrcholení dějů nejen v Evropě, ale i po celém světě

Marného okénko 11.05.2Q2Q. Napjatá situace přetrvává

AKTUALIZACE 11:54

…..pevně věřím, že včerejší okénko jste si všichni vzali k srdi a podívali se, co ve skutečnosti na planetě Zemi existuje. Vzhledem k tomu, že jsem dostal několik rozporuplných dat od našich lidí, o Jaltě, vše jsem ověřoval a proto jsem včera už nic nepsal. Udělám to až dnes….

00:20

Prvně je nutné ale uvést dopis čtenářky tadesca…..

1) Dopis čtenářky, který mně velice potěšil a ke konci Vám objasním proč

Hezký sluneční den Tome,
Naverila jsem svým vlastním očím jaké tričko jsem si dnes oblékla :D je asi půl roku staré a zakoupené v sekáči.. dnes jedeme k našim popřát tatkovi k narozeninám. Říkám si, bude hezky vezmu si tohle tričko, je krátké a dost volné… podívám se do zrcadla a všímam si 2Q a pod tím věta „to be true“ … Já tomu nikdy nevěnovala takovou pozornost a ted jsem si uvědomila, že to tak pises i ty na rok 2020.. 2Q2Q a dnes je den D… někdo mne navedl abych si ho oblékla. ….

Jinak včera jsme byli s dětma a se sestrou v ZOO Olomouc a jak jsme jeli zpět vlakem přes Prostějov, na nádraží bylo strašne moc hasičů a policistů… a hodně jejich aut… tak jsme hledeli a nic nevideli, co se deje.. paní průvodči zrovna nastoupila do vlaku a mamka se ji pta, co se děje.. a odpověděla ze: do sklepa se dostali nějací bezdomovci a jsou tam uvězněni, že tam hoří, a je tam nějaká hlavní místnost s elektroinstalaci… nevím jestli maji nádraží sklepy, ale bylo mi to divný, i ten počet hasičů.

Jestli bylo zemětřesení předtim, to nevím, protože jsme tama jen tim vlakem projeli. Třeba da někdo jiný dalsi info. … jinak díky moc za vaše stránky. Jsem na nich 3 měsice a snažím se vše přečíst.. i kdyz mám dvě malé děti a volný čas mám všelijaký… už od mala mam tušení ze je všecko jinak než co nám je řečeno… tak jsem byla a jsem ta divná… a provdala jsem se za manžela který ma věřící rodinu. Hlavně mámu a bratra… můj naštesti tomu tak neholduje :D a je těžký nikomu nic neříct a otevrit jim oči, protože vidi jen to svoje.

A kdybych řekla kolik pedofilů je katolíků a kdo je papež, no to by mne hnali. Těším se jak to někdy skončí a přidá se ke mne někdo a budem druhým pomáhat až jak to praskne…. omlouvám se za chyby, pisu v rychlosti při dětech :) mám vás rada a ještě jednou děkuju za vše co pro nás děláte. … foto v priloze

tm komentuje: redakce tadesca také děkuje moc za milého mejlíka. Ovšem tím tričkem jste nám udělala ohromnou radost. Posuďte prosím sami:

Jako kdyby někdo věděl dopředu, kde má tričko prodat a vy si ho koupit. Rezonujete totiž na stejných vlnách, proto jste našla náš web tadesco a také tričko.

Ze symboliky můžeme říci že právě 2Q je pro dvojitou dualitu a to je pravda o Q. Ovšem to 2Q na T ma velice zvláštní význam. Znamená následující. Je to T křižovatka 2Q nám ji právě všem (CELÉMU LIDSTU) nastavil. Můžete se na T křižovatce, když jste tam dojeli zespodu, rozhodnout, jestli se vydáte doprava či doleva. pravá je správná a je to budoucnost, Levá cesta je ta zpátečnická a je to konečná, zpět do naprostého konečného otroctví a to navždy…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

Všimněte si prosím také že barva to be true je shodná s písmenem T. Je na to dán důraz.

Milá čtenářko, koupila jste si tričko budoucnosti a pomohla jste dalším lidem otevřít oči. Moc děkujeme, za tým tadesca dodáváme …..s Láskou a úsměvem….

2) Tweet od Trumpa a postřeh naší čtenářky

Dobrý den, Tomáši, (ještě jednou posílám mail s přílohami),

včera večer 8.5.2020 jsem se podívala na twitter Donalda Trumpa a vykoukl na mě hned tento jeho „tvít“

Drain the Swamp! (Vysušit – vypustit bažinu!)

Pročítala jsem si dále a narazila jsem na „vzkazy“ Qanonů, například:

It Is Time. We Are With You Mr. President (Je čas. Jsme s Vámi, pane prezidente).

Drain it (Vysušte – vypusťte to)

Také Qanona z Persie …

 

A též mu napsal Kim Jong Un, Severní Korea (!?) – MAGA MAGA MAGA MAGA – přeloženo jako „boj z blízka“ (maga je bojové umění), tedy možná napsal jako že boj, bojuj, bojovat (???)… A nebo mi to vzalo, opět psáno malými písmeny, v překladači, že to je maďarsky a znamená to „sám“, „sám sobě“ … Tak tedy nevím, co má ta reakce na Trumpův „tvít“, ten vzkaz Kim Jong Una znamenat …

Tomáši, vyfotila jsem si ten „tvít“ Trumpa a ty výše jmenované reakce na něj.

Posílám Vám fotky v příloze.

 

[wp_ad_camp_2]

 

A ještě, co se týče skenů, výbuchů v ČR, vojáků …

Tady jsou moje informace:

Tmavě zelená, zřejmě vojenská letadla a helikoptéry pomalu a nízko skenovaly podloží podél Vltavy od Štěchovic, přes Slapy dále po Vltavě dolů. Jiná letadla se stáčela od Slap a letěla na Brdy (na Brdy ze strany od Dobříše). Letadla a helikoptéry létaly sem a tam vždy tak 4 – 6 krát. Viděli jsme je, létaly 17.4., 18.4. a 23.4..

V Měříně na Slapech jsou v rekreačním a lázeňském areálu (bývalá vojenská zotavovna) zřejmě vojáci. Viděli jsme 12 chlapů, běželi za sebou v čerých tričkách a teplákách po cestě nad chatami (asi udržování kondice). Také jela náklad. a vojenská auta směr Měřín – potkal je na silnici v autě zrovna jeden ze sousedů …

A 23.4. se před 20.30 hodin ozvaly 2 rány – rány od sebe po tak 30 vteřinách – žádné střílení myslivců to nebylo. Prostě duté rány, z podzemí, odpal pod zemí, ne nahoře jako v lomu, Vypadalo to, že to bylo v Rabyni/Nové Rabyni či poblíž (všude jsou skály a lesy). Při těch ranách jsme byli venku na zahradě.

V Praze prý „bylo veselo“ 27.4. – sken Letné až Staré Město, Vyšehradu až Braník, Zlíchov až za Barrandov, jely tamtudy také kolony hasičských aut, vepředu a vzadu vždy jelo tmavé auto, nejspíše to byla značka Land Rover. Toto vím od známých, dvojí ve dvou lokalitách bydlí, druzí to viděli, když jeli autem po silnici …

Tomáši, děkuji Vám a celému týmu Tadesca za skvělou práci, za informování a předávání naděje.

Já informace Tadesca předávám dále, už Vám přibylo několik dalších čtenářů :-)

 

[wp_ad_camp_2]

 

Vydržte – vydržme – a doufejme v blízké lepší zítřky :-)

tm komentuje: v současné době probíhá po celé planetě Zemi absolutní válka s kabalou v podzemí. Jenom v Severní Korei bylo před pár dny, tam kde nebývá žádné zemětřesení, 50krát a to ve 2 do 15 km hloubce. Rozkazem, který dává Trump:  Drain the Swamp! (Vysušit bažinu!), není nic jiného než příkaz k útoku na dané místo, které je asi předem domluvené. Když se podíváte na mapy zemětřesení, je skutečně nyní v podzemí skoro všude…..Dnes ráno nám to potvrdil čtenář tadesca v diskuzním příspěvku:

miso
sprava z juznej korei
Dropped pin
Near Oran-ri, Songji-myeon, Haenam-gun, Jeollanam-do, South Korea
https://goo.gl/maps/rKtPA3APyN6cbnHn7
v tejto oblasti za posledny tyzden 74 zemetraseni
kde nikdy v historii nebolo

3) Další čtenářka posílá mejlíka s fotkama z Ostravy

Taky posílám fotky které pořídil přítel tuto středu – Ostrava-Poruba, vycházel dým z kanálů ve městě a bylo cítit spáleninu, výbušninu nebo střelný prach. Pracovali tam lidi z poruchové služby a bavili se o tom, že došlo k divnému a vážnému poškození, odčerpávali vodu. Samozřejmě jsme si to dali do souvislosti s čistkami podzemí pod Ostravou, ale co se přesně v kanálech stalo samozřejmě nevíme, mohla to být havárie. Ale je to přinejmenším podezřelé.

4) Zprávy z USA a Jalta

Prezident Trump se předevčírem setkal se všemi důležitými generály. Trump byl z několika stran datován o několika možných atentátech, které na něho kabala připravila. Možná proto se „šachy“ s Jaltskou konferencí takto tajily. Nevíme. Bylo mu raděno, aby z bezpečnostních důvodů nikam momentálně neletěl. Od jiného zpravodaje z Ruska se k nám dostalo, že Prezident Trump přezevšechno na Jaltě byl či ještě je. V každém případě se tam dnes nacházelo letadlo Prezidenta Putina.

 

[wp_ad_camp_2]

 

5) Rusko – Prezident Putin

Máme zprávy, že Prezident Putin v pátek 08.05.2Q2Q telefonoval celých 8 hodin s několika hlavami států. Dokonce měl i krátký hovor s MADAMME ANGELA HITLER MERKELOVOU. Bylo to právě den před konferencí, která se měla, nebo se snad uskutečnila na Jaltě. Tak jak jsme Vás datovali.

 

5.5) Trump a JFK jeho syn. Vítáme Vás zpět

Syn JFK se musel po celý život dobře ochraňovat před zločinci KABALISTICKÉHO HNUTÍ. Proto zinscenoval kdysi nehodu letadla a unikl tak pozornosti. Do budoucnosti má být dalším prezidentem USA jako následovník Prezidenta Trupma.

VIDEO ZDE

 

Vynikající zastírací manévry s Jaltskou konferencí, nemohli lépe vymyslet. Přesto se na povrch moc dat o Jaltě nedostane ale dle našich zpráv je vše odsouhlaseno a čeká se jen na vyhlášení…..

Je velice úsměvné, jak se v některých plátcích objevilo, že Prezident Trump nechtěl podepsat mírovou smlouvu pro Německo. ÚSMĚVNÉ, Úsměvné, úsměvné!!!!!

MSM vůbec nevědí že právě MADAMME ANGELA HITLER MERKELOVÁ nemá vůbec zájem o podepsání smlouvy, byla jí několikráte nabízena jak Putinem tak Trumpem. To jí totiř úplně odstaví od moci. Je vidět, že MSM píší „VYSOCE INTELIGENTNÍ “  bytosti, které mají „skutečný přehled“…..

pokračování

 

tm komentuje

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
332 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře