AKTUALIZACE 16:27

…..rád bych ukončil jedno téma a to jednou provždy. Jak jsem zjistil z mejlíků a následně jsem si přečetl komentáře ze včerejšího dne pod okénkem, i ty nezveřejněné, opět jsem rýpl dost silně do vosího hnízda, ba co dím přímo do sršního. Bouře se strhla nejen nad Evropou….

08:27

1) Ukončení jednoho téma v okénku jednou provždy

Po včerejším nastínění a dotknutí se ožehavého tématu a tím je náboženství, jsem se rozhodl že více zde nebudu rozebírat a probírat téma týkající se náboženské víry. Je skutečně potvrzeno, že se nejvíce chytli článku náboženští fanatici. Budou Vám, tak jak je to naučili v náboženství,  kázat vodu a sami pít víno. Sám jsem měl možnost se přesvědčit o zrůdnosti této nauky a jejího zneužití na zotročení lidí. Uvedu jenom poslední odstavec k tomuto tématu….

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jestliže roky prosakuje hráz (o pedofilii, zneužívání dětí a krutých obětech ve VATIKÁNU) a v posledních měsících se hráz protrhne a voda se provalí přes veškeré možné meze lidského chápání, kam až jejich učení vede, pak je naprosto zarážející jakákoliv obhajoba jakéhokoliv náboženství. Je jenom jedno a uměle vytvořeno, aby se lidé uměle rozdělovali. Nic skutečně doposud nepochopili.

Jestliže jakákoliv organizace, jako příklad uvedeme třeba italskou mafii, vraždí celá desetiletí, né-li století, lidi za účelem zisku a pro její potřebu vládnutí v zemi jako jedna jedinná, jsou jí jakékoliv metody dost dobré a celá je tím pádem prohnilá, nemohu jí věřit tedy ani jedno jedinné slovo.

Pro ty, kteří nepochopili a nechtějí pochopit svoji zarputilostí, jakákoliv víra v „JEJICH BOHA“ způsobila po celé planetě zemi války a velké rozbroje. Nikdo jiný než „VATIKÁN A JEHO MNOHÁ UČENÍ“.

Hovořil jsem v minulosti s lidmi, kteří vystoupili z církve, protože sami svým přirozeným myšlením odhalili kdo za vším stojí a kdo celou sebranku „NÁBOŽENSKÉ VÍRY“ vede. Potvrdili mně to, co jsem si vždy od mala myslel a intuice mně nezklamala. VATIKÁNU  a jeho náboženství vládne SATAN. Ukázali vše lidem v SYMBOLICE!!!!!

V případě že jsem v nějaké organizaci, která vraždí rituálně děti, nebo je zneužívá, tak od té chvíle, kdy jsem se to dozvěděl a nevystoupil jsem, jsem spolupachatelem!!!!! To by si měli všichni falešně věřící uvědomit!!!!

 

[wp_ad_camp_2]

 

A protože nemohli nic utajit, tak vše ukázali lidem na kostelech. Jenom ti oslepení vírou nic nevidí, nechtějí slyšet a raději obhajují neobhajitelné…..

 

Existuje jen jeden stvořitel a to je KONSTRUKTIVNÍ SÍLA VESMÍRU, která nepotřebuje jakékoliv zástupce zde v „Hotelu Země“ a už vůbec né, jakékoliv jeho falešné kazatele.

Myslím si, že jsem dosti dopodrobna vše objasnil a více se nehodlám touto zbytečnou, na planetě Zemi uměle implantovanou metodou, zabývat. Ztráta času.

Ti kteří umějí myslet a dát si dohromady, že příroda nám ukázala že 1+1= 3, někdy i více, je zbytečné cokoliv vysvětlovat protože vše odhalí sami. Těm nemyslícím museli zavést matiku a fyziku, která je dnes dávno překonaná a vyvrácená.

Tečka. Nebudeme se zde naprosto jasnými a prokazatelnými zbytečnostmi zabývat. Tečka.

Ale nakonec, jak neustále tvrdím, věřte si sami čemu chcete, je to pouze a jenom Váš život a Vaše cesta. Nikomu nebereme jeho svobodnou vůli rozhodnutí…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Pomalu začínají hrůzy vylézat napovrch

Stačí se podívat na následující filmík, který zde byl v komentářích zveřejněn jednou diskutující a bude Vám jasné, co se pomalu odtajňuje a odehrává v našich končinách…..

Videofilm najdete zde.

3) Jedinný rasizmus, který existuje je rasizmus proti bílým, jak to potvrzuje politik v Řecku

Tvrdím to neustále od dob, co jsem v Německu a ve švajzu zjistil určité okolnosti na úřadech, týkajících se určitých nařízení. Zajímavé. Prosím podívejte se na poroslov, který možná vejde do dějin. Stojí za „poslech“. Dole jsou české titulky.

Film najdete ZDE

4) Pro všechny, kteří chtějí vystoupit z církve

…..je nutná úplně nakonec před podpis dát jednu větu v latině. Já si ji nepamatuji, ale byla zde zveřejněna. Dal mně ji jeden známý z Rakouska, který udělal podobný krok. Dnes je také svobodný člověk bez listiny ve VATIKÁNU a nikdo na něho nemá. Farář či úředník určité diecéze, kterému listinu na vystoupení donesl, se úplně do nepříčetnosti rozzuřil a dal mu na výstup z církve asi 100 razítek, bušil do papíru razítkem tak, jako kdyby byl v ten moment snad posedlý ďáblem. Řval u toho až mu pěna lítala od huby. Ale o tom jsem zde už psal. Proto si prosím najděte tuhle větu v našich minulých článcích a dejte ji pod žádost…..

Když bych jí našel, zveřejním ji, pokud čtenáři nebudou rychlejší…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

5) MATRIX kolabuje? Čas je toho důkazem?????

Mejlík je starý 4 dny, byl psán Q7.Q7.2Q2Q. Teprve včera večer jsem si ho přečetl a požádal o zveřejnění. Posuďte sami:

Dnes ráno jsem zaznamenal zvláštní věc. Pokusím se vysvětlit dnešní nepochopitelnou situaci. (Buď blbne emailový klient, ale nikdy se ještě nic podobného nestalo nebo opravdu matrix zapůsobil.

Dnes jeden zákazník vytvořil objednávku na mém eshopu v 9:19. Chodí mi oznámení o vytvořené objednávce na email se všemi informacemi i kdy byla vytvořena. Takže v 9:19 mi přišel email. V 9:24 mi poslal zprávu, že chce do objednávky ještě něco přidat. A tato zpráva mi přišla v 7:30, ještě před emailem vytvoření objednávky.
Já jsem to všechno zjistil, až okolo 10hodiny dopoledne, kdy si pročítám emaily a toto mi vůbec nesedělo chronologicky, tak na to koukám, jak je to možné.

Tak to je můj příspěvek k dnešní době ranní, třeba někdo dnes ráno měl také nějaký výpadek nebo zmatek v čase.

Emaily můžu doložit jako důkaz.
Ahoj a s pozdravem…..

5-5) Děkujeme naší čtenářce grimlence

za vynikající úlovek, který dokazuje to co tvrdím léta, protože jsem měl možnost dostat se k zajímavým zařízením, které naprosto vyvracejí fyziku, matiku a hlavně jakékoliv „LEK-AŘSKÉ“ pomoci pro lidi v nemocnicích. Prosím podívejte se níže. grimlenka v komentáři napsala:

srozumitelný ruský dokument v češtině pojednávající o všem co se zde na Tadescu dlouho píše
https://www.youtube.com/watch?v=jDPuOMW61ZA

Pomalu vycházejí s pravdou napovrch…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

7) Děsivá pravda z předcházejícího filmu

Film který nám uvedla grimlenka do diskuze a já zveřejnil v okénku by měli vidět všichni lidé na planetě Zemi. Všechno v návaznosti a srozumitelně pro jakéhokoliv člověka vysvětleno!!!!! Je nutné se dívat až do poslední minuty. Ano řekli všem v televizi už pravdu.

Kdo nepochopí, jde na dobrovolnou porážku a je části obrovského zločinu na planetě Zemi. Každý zatím neprobuzený a nechápající člověk by si měl film zopakovat jednou týdně.

Tímto ještě jednou děkuji naší čtenářce grimlence za vynikající úlovek pro čtenáře tadesca. Možná opakuji MOŽNÁ nyní mnozí nechápající pochopí, co zde celé desetiletí vykládám a píši. Věda je metla lidstva na eliminaci lidí, národů a celé společnosti za pomoci MUDR, JUDR, PUDR, DR, CSC, ING, DIS FIS A MNOHÝCH jim podobných.

Svět je princip imploze a nikoliv exploze, jak se nám to snažili do mozků narvat…..

8) Dnes jsme dostali od zvláštního zpravodaje v Rusku…..

Zpráva zpravodaje ČT v Rusku

…… hlásí se zvláštní zpravodaj české televize v Rusku soudruh „Karas „

———, ale nejvíc uhodí do očí ta „bída“… Regály prázdné, ubozí a otrhaní lidé stojí ve frontách…
Chce se mi brečet. Je mi těch lidí líto, ty sankce jim dají zabrat !!!!!!!!!!!!! ?

 

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.