AKTUALIZACE 08:27

…..poslední rok je denně tolik událostí, že žádný člověk v Hotelu Země nemá schopnosti a ani časové možnosti je sledovat. Proto je dnes důležité uvádět a vypíchnout ta nejdůležitější data v okénku. Důležitá pro celé lidstvo….

09:54

***** **** ***** ****

Začneme zajímavou zprávou. Kolabující DSC „ležící na zemi ve své vlastní krvi“ se snaží na poslední chvíli vzít s sebou do temnoty co nejvíce lidí různými triky a způsoby. Vysoký tlak nad evropským kontinentem byl jimi nazván velice trefně. Uhodli byste? Asi nikoliv. Má název LUCIFER. Díky němu je na Sicílii teplota 48,8 °C a skoro nedýchatelno. Naprosto nepřirozené.

Nechtěl jsem věřit svým očím, když jsem četl název vysokého tlaku. Přečíst si můžete ZDE.  (Korekce provedena link doplněn. Omluva)

***** ****

 

[wp_ad_camp_2]

 

A nyní ta důležitá zpráva, kterou máme potvrzenou od našeho známého pracujícího ve vysoké pozici SHAEF v Německu. V minulosti jsem o něm psal.

V Německu probíhají velké Exekuce a jsou zatýkáni vysocí činitelé ve vládě, na soudech, právníci, lékaři, policisti, právníci a další osoby. Jsou okamžitě stavěny před Norimbergský tribunál a odsouzeni. Pedofilie, zneužití pravomoci a neplatně vytvořené zákony vnucované lidem. Nemluvě o celém divadle Fake Covid-19. Média, která ještě drží ve svých zkrvavených rukou DEEP STATE CABAL, jsou vojsky SHAEF nabádána, aby lidem řekli konečně pravdu. Dnes platí v Německu pouze právo vojsk SHAEF. Žádné jiné.

Ze zdroje, který je ověřen z více stran, víme, že se na celé akci podílí jak vojska americká, tak i ruská. Vše se odehrává zatím v tichosti. Je nutné bez rozruchu (a hlavně v klidu) pozatýkat co nejvíce osob  podílejících se na masových zločinech proti lidstvu. Ať byly jakékoliv. Jen takto je zaručen bezproblémový a tichý průběh.

Dle jeho slov spojené armády z celého světa provádějí čistky v mnoha zemích světa.

Zákony SHAEF (Supreme Headquarters Allied Expeditionary Force), které stále a ještě dnes v Německu od roku 1945 platí, jsou potvrzeny německým ústavním soudem. Jako jediné platné. Všichni policisté, soudci a další úředníci jednali celé dlouhé roky po válce na „vlastní triko“. Všechno byl podvod. Neměli povolení od SHAEF. Vytvořili si republiku v republice proti úmluvě. Těžko pro lidi pochopitelné. I tento akt měl být zneužit ke konci časů, ale jinou stranou. Není čas na podrobné vysvětlování. ODKAZ, ODKAZ

Jednou větou: Do doby podepsání mírové smlouvy platí jenom níže uvedené SHAEF zákony. Vše ostatní byl podvod na lidstvu. Včetně vykonstruované PLANDEMIE.

Soubor v Němčině

Soubor v Angličtině

Norimberský tribunál běží na plné obrátky. Za krátký čas bylo odsouzeno přes 7000 jmenovaných zločinců a také popraveno. carsten Vás datoval o 39 tisících vojáků SHAEF v Norimberku před nějakou dobou. To byl a je ten pravý důvod účasti tolika vojáků – důvod Norimberské procesy.

Spojení Německa východního a západního bylo také protiprávní. Čili po celou dobu neplatné.

***** **** ***** ****

Vložil tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.