AKTUALIZACE 20:54

…..a zároveň uvažovat, co které výroky mají znamenat. Málokterá odhalení bývají napsána okamžitě otevřenou řečí. Děje se to z důvodu pomalého odhalovaní pro spící ovce, aby nedostaly okamžitě šok. Tak jak je to děláno s celkovým finančním kartelem po celé planetě Zemi….

QQ:Q5

1) Jak na Vás působí následující výraz B.F.

Každý týden pro čtenáře tadesca.org překládá tereza Týdenní komentář Benjamina Fulforda ve kterém uvádí:

MI6 také uvedla, že se královna objevila na veřejnosti 13. června, aby se tím zastavily zvěsti o tom, že zemřela nebo byla nahrazena. Poznamenávají, že královna plně podporuje pozitivní změny ve světě v nezbytném rozsahu.

Jen se tak ptám, není Vám něco podivného na tomto vyjádření????? Anebo si myslíte že je naprosto v pohodě???? Jaký názor máte prosím na vyjádření právě vy, čtenáři tadesca…..

Můžete uvést v komentech.

2) Čistky v podzemí Čr a okolí jsou mohutné

Neustále Vás milí čtenáři tadesca.org datujeme o podzemních zemětřeseních od 2 do 10 kilometrů. Každý seismolog Vám řekne, že přirozená zemětřesení mohou být od 30-35 km pod zemí a více. V těchto minimálních hloubkách pod zemí jsou naprosto vyloučena.

Psali jsme o Čr jako o zemi, do které se ročně dostaví přes 500.000 černých „mágů či entit“ za určitými účely. Dle toho vypadá také podzemí ve kterém se scházejí. Pod celou Česou republikou bylo hodně měst, laboratoří, tajných chodeb mezi zámky a hrady. Samozřejmě i v jiných zemích, ale protože jsme „srdcem Evropy“ a jeho centrem, centralizovala se zde i podzemní výstavba.  Proto tolik pozornosti kladou vojska SHAEF právě na skenování Čr a eliminaci tunelů.

Jeden z našich čtenářů nám poslal snímky, které sám zkopíroval ze skenů v Čr v minulých dnech:

Né nadarmo se třeba říká o hradu Houska, že se zde nacházejí dveře do pekla. Málokdo si ale slovní obrat uměl vysvětlit a právě také dění, které se v podzemí odehrávalo. Mimo jiné psal o tom také Karel Hynek Mácha, který zde nějakou dobu pobýval a potom raději utekl.

Když se opět podíváme na mapu zemětřesení, vidíme celou sérii eliminací těchto chodeb a zařízení, které nám ukazují podzemní detonace a následné zemětřesení…..

Mapu z celého týdne najdete zde: http://macek.ig.cas.

Tak popřejeme vojskům SHAEF další úspěchy při likvidaci celosvětové hydry a nám už konečně rychlý přechod do zlatých věků. Bez dnešních událostí by možnost přechodu nebyla možná…..

Na konec tohoto druhého bodu bych věděl rád vyjádření některých „odborníků“, no spíše bychom je měli nazývat odPorníky, jaký mají názor právě na jevy tak častých zemětřesení v podloží 2-10 km. Zde jim asi došel naprosto dech a rozum zůstal stát, že ano. Nejlepši by bylo asi vyjádření znalce, odporníka na všechno a MUDR JUDR, PUDR DR CSC ING DIS FIZ klubu sysifos pana GRYGÁRKA, naprostého všeználka ve všem co existuje i neexistuje…..

 

3) Pravda o podvodech MADAMME MERKEL a itlaského PREMIÉRA CONTE

MADAMME ANGELA HITLER MERKELOVÁ se tajně domlouvala s italským premiérem Giuseppe Conte na podrazech, keré udělají proti Salvinimu, aby mohli opět do Itálie vozit přivandrovalce z Afriky. Nahrávka byla tajně provedena a dána na YOUTUBE. Aspoň vidíte jaké podrazy odporného charakteru se těmito intrikami dělají na lidské bytosti v EVROPSKÉ ÚNII.

 

 

4) Velice pěkné, jak se lidé snaží navzájem jeden druhému pomáhat

…..aspoň zde na tadescu a to bylo, je a bude smyslem stránek tadesco.org. Moc Vám všem děkujeme, jak se snažíte jeden druhému pomoci.

Proto na dotaz pro všechny odpovím velice jednoduše. Na atopický exém pomáhá výborně peroxid vodíku 2% či 3% po několik dní natírat. Někteří to řešili tak, že do napuštěné vyny vylili 35% peroxid vodíku a koupali tam dítě. Exém se ztratí rychle. U některých dětí, u kterých se to nepovedlo tímto způsobem jsem poradil dát ruku či nohu do igelitového pytle. Kyslík vysát vysavačem a napustit ozón z ozónového přístroje. POZOR, nesmí se vdechovat!!!!!

No a nejlepší k tomu bylo jet k moři. Dnes je už radioaktivní z Fukušimi snad po celém světě. Raději nejezdit.  Proto sypat do každé vanové koupele pro postižené dítěte či postiženého jedince himalájskou sůl…..

Všem to pomohlo a nemuseli chodit k lékařům…..

5) Myslet si můžete cokoliv, věřit můžete čemu sami chcete…..

Následující video je naprostý šok pro mnoho lidí. Jak jsem psal v nadpisu, věřte si čemu chcete. Jednán se o odsouzení a popravy mnoha známých lidí. Video je v angličtině a dole přepsáno volně do němčiny…..

 

A zde si můžete stručný obsah dát do překladače v Němčině. Pro ty, kteří nerozumějí anglicky.

Kleine Übersetzung von mir : Wenn er/sie wegen Kinderhandel, Pädophilie oder Verbrechen gegen die Menschlichkeit verurteilt wird, wird er/sie hingerichtet. Angela Merkel ist unter Hausarrest bis die Reinigung durchgeführt wurde, um den Menschen ihre menschenverachtende Show in den Massenmedien zu zeigen. Obama machte einen Deal und durfte eine Weile leben, um Trump zu helfen. Aber in dem Prozess verletzte er die Verzichtserklärung, die Vereinbarung, und wurde angewiesen, vor dem Richter zu erscheinen. Er wurde zum Tode verurteilt. Obama wurde durch einen Kopfschuss in den Hinterkopf hingerichtet. Big Mike, früher bekannt als Michelle Obama, wurde kurz danach hingerichtet. Die Öffentlichkeit wird nächstes Jahr erfahren, wann all dies hier veröffentlicht wird. Obama hat Big Mike natürlich auch verraten, um einen Deal zu machen. Alle Verhafteten haben ein Geständnisvideo gemacht, um zu verhandeln. Auch wenn es nur um einen Tod durch die tödliche Injektion ging, anstatt von einer Gruppe erschossen oder gehängt zu werden. Die tödliche Injektion ist die bevorzugte Todesart. Man muss schlafen und man schläft einfach und wacht nicht auf. Es ist schmerzlos und friedlich. Big Mike entschied sich für die tödliche Injektion. Bei den Menschen, die bereits hingerichtet wurden, werden menschliche Körper-Doppelgänger als Stellvertreter oder künstliche Intelligenz eingesetzt, AL-Klone, die als guter Ersatz verwendet werden, um die Menschen glauben zu machen, dass ihr Idol noch am Leben ist. Das bedeutet, dass Menschen, die noch nicht erwacht sind, nicht wütend oder verärgert sind oder erneut gegen die Regierung randalieren, weil jemand, den sie geliebt haben, hingerichtet wurde, weil das Fernsehen und die Lokalzeitungen dies vertuscht haben. Berühmtheiten wie Madonna oder Tom the Hangman Hanks. Die breite Öffentlichkeit wird sich so aufregen, dass sie ins Krankenhaus gehen müssen, weil viele nicht akzeptieren können, dass sie ihr ganzes Leben lang darüber belogen wurden, wer ihr Lieblingsstar wirklich war. Hillary Clinton wurde vor ein Sondergericht gestellt und zum Tod durch Erhängen verurteilt. Bill Gates wird aufgrund der weltweiten Verbrechen gegen die Menschlichkeit, die er begangen und umgesetzt hat, nicht in der Lage sein, ein günstigeres Urteil auszuhandeln. Bill Gates wird zur Hinrichtung verurteilt. Es gibt viele, die verhaftet wurden und nicht auf dieser Liste stehen, weil sie einfach nicht berühmt genug waren. Tausende von Verhaftungen wurden vorgenommen….

 

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.