Robert David Steele, bývalý důstojník námořní pěchoty a agent CIA, aktivista pro OSEE (Open Source Everything Engineering), pravidelně přispívá do Teheran Times.

Ozázka (Q): Výše uvedená karikatura byla zveřejněna před několika dny Benem Garrisonem, nejznámějším americkým konzervativním karikaturistou, který byl také nemilosrdně zhanoben a přiveden na mizinu kvůli Anti-Defamation League (Liga proti fámám, mezinárodní židovská NGO, spadající pod B’nai B’rith). Jeho karikatury jsou známé tím, že mají přízeň prezidenta Donalda Trumpa. Jak jste dosáhli této poněkud neobvyklé pocty a můžete vysvětlit tu karikaturu?

Odpověď: Karikatura byla objednána jedním z mých fanoušků, jistou dámou s finančními prostředky, která získala titul PhD a MD (lékař), a věří, že moje motto „pravda za každou cenu snižuje všechny ostatní náklady“ by mělo být i mottem prezidenta. Byl to jen její způsob, jak respektovat můj závazek k reformě a snažit se připomenout panu prezidentovi, že jsem ozbrojený, nebezpečný a stále čekám, až mu budu moci sloužit.

Poskytla umělci nějaké nápady, laskavě se mě zeptala, co považuji za důležité já, a z toho vyšel jeho původní výtvor. Byl jsem ohromen jeho schopností zachytit na jednom obrázku vše, čím pohrdám a snažím se reformovat. Představil si mě v duchu jako „Dona Quijota,“ ale na rozdíl od Dona Quijota mě vidí surfovat na vlně jménem Trump a Republikánská strana, podporován databází Národní bezpečnostní agentury (NSA), která obsahuje všechny důkazy, které potřebujeme k úplnému vymýcení zrádců, elitních pedofilů a všech zločinců jak v bílých, tak i v černých límečcích.

Otázka: V pátek 15. května 2020 jste publikovali Odhalení: „Prezident Trump naléhal na vytvoření pracovní skupiny Ministerstva obrany a Ministerstva spravedlnosti pro finanční kriminalitu.“ na vašem novém webu s Licensed to steal (Licence na kradení). Tato publikace navrhuje strategii, která by prezidentovi umožnila navrátit Američanům – aniž by došlo ke ztrátě času u soudu – více než 50 bilionů dolarů ukradených Wall Streetem americkým penzijním fondům a jednotlivým investorům.

V pondělí 18. května 2020 jste zveřejnili: „Prezident Trump měl krátký projev o schopnostech NSA proti finanční kriminalitě“ s citací od vašeho kolegy Williama Binneye, bývalého technického ředitele pro NSA:

S 10 lidmi by během 30 dnů bylo jednoduché identifikovat podle jména každou osobu pomocí e-mailové, textové, mobilní nebo dokonce herní komunikace spojené s prodejem na prázdno nebo praním špinavých peněz. 99% dat NSA není zpracováno, jedná se o záměr. Máme tam už všechno co je potřeba.

 

Ve stejné verzi říkáte:

S osvobozením generála Michaela Flynna nastal čas očistit naše tajné zpravodajské agentury od zbytků Obamových lidí, a vrátit tyto agentury zpět do služby americkému lidu. Není lepší způsob, jak začít dělat Ameriku znovu skvělou, než zastavením finanční kriminality Wall Streetu, která je namířena proti penzijním fondům, stejně jako proti jednotlivým investorům a podnikatelům.

Zdá se, že vyhlašujete válku proti dvěma nejmocnějším, nejnemilosrdnějším a nejbohatším prvkům Deep State – Wall Streetu a americké komunitě z tajných zpravodajských agentur, které slouží Wall Streetu. Ztratil jste rozum? Nebo se tu děje něco opravdu vzrušujícího?

Odpověď: Dovolte mi nejprve říci, že jsem byl informačně ve velkém předstihu s informacemi o 11. září, o kterém jsem referoval jako sionistické (nikoli židovské) a neokonzervativistické tajné americké operaci koordinované Dickem Cheneym v pozadí; moje memorandum pro prezidenta o pravdě z 11. září („9/11 Truth“), doručené do Bílého domu dne 8. srpna 2018, je jednou nejčtenějších publikací na toto téma. Kniha Joachima Hagopiana graduovaného ve West Pointu, Pedophilia & Empire: Satan, Sodomy, & the Deep State (o Pedofilii a Říši: Satan, Sodomie a Deep State), kterou jsem vyživoval svými informacemi, je také jedinou nejčtenější publikací o tomto hrozném tématu, které zahrnuje mučení dětí a jejich vražd a satanistické rituální zneužívání (SRA).

Méně úspěchu jsem dosáhl při řešení GoogleGestapa – cenzury našich sociálních médií vedené sionisty (ADL je hlavním cenzorem v Americe) – a reforem voleb (dodnes je vyloučeno z účasti na naší falešné demokracii 70% všech amerických voličů – je to dohodou mezi oběma stranami, které sdílejí moc).

Finanční zločiny Wall Streetu jsou známy již od 80. let 20. stol. Doposud však chyběl prezident, který je ochoten hájit 99% proti 1%. „Systém je zmanipulovaný.“ Vskutku.

Vždycky jsem věděl, že Wall Street postrádá integritu – moje recenze knihy Liar‘s Poker (Lhářův poker) od Michaela Lewise, The Fruits of Graft (Plody Korupce) od Wayne Jetta, a Griftophia od Matta Taibbiho o sloučení politické a finanční kriminality v USA, a jeho kniha Rozděl o jedněch zákonech pro bohaté a dalších pro chudé, byl trochu pokryt dalšími dvěma hluboce znepokojujícími knihami Williama Greidera Soul of Capitalism (Duše kapitalismu) a Johna Bogleho The battle for the Soul of Capitalism (Bitva o duši kapitalismu). V poslední době jsem četl, ale nerecenzoval, knihu, kterou publikovala Dr. Susanne Trimbath, Naked, Short a Greedy (Nahý, Krátký, Hamižný), a mnoho dokumentů Dr. Roberta Shapira, které jsou k dispozici na mém novém webu StopNakedShortSelling.org.

 

 

Zde je to, co mě šokovalo nejvíc, když jsem dokončil prohlížení více než 900 článků a dokumentů, včetně soudních podání a správních řízení včetně pokut:

01 Podle SEC (Securities and Exchange Commission) se nedodalo v prvních dvou červencových týdnech 914.261.864 akcií v hodnotě více než 17 miliard USD (1,9 miliardy USD každý tržní den). Při této rychlosti ukradla Wall Street za posledních 20 let desítky bilionů dolarů. Ty byly ukradeny penzijním fondům a / nebo investorům manipulacemi s trhem a zejména praxí známou jako prázdný prodej – prodej padělaných nebo „fantomových“ akcií, které se nikdy nedodají.

02 Vláda USA – a zejména Bankovní výbor Senátu, Ministerstvo spravedlnosti a Komise pro burzu cenných papírů (SEC) neučinily dost, aby zabránili těmto masivním krádežím. Byly vybírány pokuty ve výši půl miliardy dolarů a Memorandum držitele Erica Holdera pracujícím pod prezidentem Barackem Obamou, zcela dekriminalizovalo finanční zločinnost na Wall Streetu – nikdo nešel do vězení, a pokuty jsou jednoduše náklady na podnikání.

03 The Depository Trust & Clearing Corporation (DTCC) je soukromá samoregulační organizace řízená samými vůdci firem na Wall Streetu. A ta jim právě dovolila – podle návrhu – při dohledu ze strany SEC, strkat hlavu do písku.

04 Kromě krádeží peněz prázdným prodejem akcií, které neexistují, pomáhá Wall Street umožňovat praní špinavých peněz v nedovolené hotovosti tím, že předstírá, že hotovost byla vydělána prostřednictvím skvělých akciových investic, k nimž nikdy nedošlo.

Domnívám se, a to po pouhých dvou týdnech čtení, že náš prezident má pravomoc vzít zpět z Wall Streetu nejméně 50 bilionů dolarů, aniž by musel procházet nějakým zdlouhavým legislativním bojem; a že si prezident nemusí být plně vědom toho, že 15 bilionů dolarů, o nichž se zdá, že již získal, jsou jen drobné – zlomek toho, co může získat, pokud vytvoří společné oddělení v rámci ministerstva obrany a ministerstva spravedlnosti (Pracovní skupina pro finanční kriminalitu), a půjde po krku kriminálníků pomocí dat z NSA a DTCC.

Pro tadesco přeložil Pedro

Loading...
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Loading...
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.