Vyhledávání

Archiv

Související zprávy

  • Neztrácejte víru, události jdou tím správným směrem
    Neztrácejte víru, události jdou tím správným směrem

    Neztrácejte víru, události jdou tím správným směrem

  • Někteří se od matrixu nikdy neodpojí, jiní se do něho nechali stáhnout zpět
    Někteří se od matrixu nikdy neodpojí, jiní se do něho nechali stáhnout zpět

    Někteří se od matrixu nikdy neodpojí, jiní se do něho nechali stáhnout zpět

  • Na datum 17.03.2025 čekaly všechny světelné bytosti na planetě Zemi
    Na datum 17.03.2025 čekaly všechny světelné bytosti na planetě Zemi

    Na datum 17.03.2025 čekaly všechny světelné bytosti na planetě Zemi

  • V těchto dnech se odehrává další zlom pro lidstvo
    V těchto dnech se odehrává další zlom pro lidstvo

    V těchto dnech se odehrává další zlom pro lidstvo

Marného okénko 17.Q6.2Q2Q. V mnoha zprávách je nutné číst mezi řádky

AKTUALIZACE 20:54

…..a zároveň uvažovat, co které výroky mají znamenat. Málokterá odhalení bývají napsána okamžitě otevřenou řečí. Děje se to z důvodu pomalého odhalovaní pro spící ovce, aby nedostaly okamžitě šok. Tak jak je to děláno s celkovým finančním kartelem po celé planetě Zemi….

QQ:Q5

1) Jak na Vás působí následující výraz B.F.

Každý týden pro čtenáře tadesca.org překládá tereza Týdenní komentář Benjamina Fulforda ve kterém uvádí:

MI6 také uvedla, že se královna objevila na veřejnosti 13. června, aby se tím zastavily zvěsti o tom, že zemřela nebo byla nahrazena. Poznamenávají, že královna plně podporuje pozitivní změny ve světě v nezbytném rozsahu.

Jen se tak ptám, není Vám něco podivného na tomto vyjádření????? Anebo si myslíte že je naprosto v pohodě???? Jaký názor máte prosím na vyjádření právě vy, čtenáři tadesca…..

Můžete uvést v komentech.

2) Čistky v podzemí Čr a okolí jsou mohutné

Neustále Vás milí čtenáři tadesca.org datujeme o podzemních zemětřeseních od 2 do 10 kilometrů. Každý seismolog Vám řekne, že přirozená zemětřesení mohou být od 30-35 km pod zemí a více. V těchto minimálních hloubkách pod zemí jsou naprosto vyloučena.

Psali jsme o Čr jako o zemi, do které se ročně dostaví přes 500.000 černých „mágů či entit“ za určitými účely. Dle toho vypadá také podzemí ve kterém se scházejí. Pod celou Česou republikou bylo hodně měst, laboratoří, tajných chodeb mezi zámky a hrady. Samozřejmě i v jiných zemích, ale protože jsme „srdcem Evropy“ a jeho centrem, centralizovala se zde i podzemní výstavba.  Proto tolik pozornosti kladou vojska SHAEF právě na skenování Čr a eliminaci tunelů.

Jeden z našich čtenářů nám poslal snímky, které sám zkopíroval ze skenů v Čr v minulých dnech:

Né nadarmo se třeba říká o hradu Houska, že se zde nacházejí dveře do pekla. Málokdo si ale slovní obrat uměl vysvětlit a právě také dění, které se v podzemí odehrávalo. Mimo jiné psal o tom také Karel Hynek Mácha, který zde nějakou dobu pobýval a potom raději utekl.

Když se opět podíváme na mapu zemětřesení, vidíme celou sérii eliminací těchto chodeb a zařízení, které nám ukazují podzemní detonace a následné zemětřesení…..

Mapu z celého týdne najdete zde: http://macek.ig.cas.

Tak popřejeme vojskům SHAEF další úspěchy při likvidaci celosvětové hydry a nám už konečně rychlý přechod do zlatých věků. Bez dnešních událostí by možnost přechodu nebyla možná…..

Na konec tohoto druhého bodu bych věděl rád vyjádření některých „odborníků“, no spíše bychom je měli nazývat odPorníky, jaký mají názor právě na jevy tak častých zemětřesení v podloží 2-10 km. Zde jim asi došel naprosto dech a rozum zůstal stát, že ano. Nejlepši by bylo asi vyjádření znalce, odporníka na všechno a MUDR JUDR, PUDR DR CSC ING DIS FIZ klubu sysifos pana GRYGÁRKA, naprostého všeználka ve všem co existuje i neexistuje…..

 

3) Pravda o podvodech MADAMME MERKEL a itlaského PREMIÉRA CONTE

MADAMME ANGELA HITLER MERKELOVÁ se tajně domlouvala s italským premiérem Giuseppe Conte na podrazech, keré udělají proti Salvinimu, aby mohli opět do Itálie vozit přivandrovalce z Afriky. Nahrávka byla tajně provedena a dána na YOUTUBE. Aspoň vidíte jaké podrazy odporného charakteru se těmito intrikami dělají na lidské bytosti v EVROPSKÉ ÚNII.

 

https://www.youtube.com/watch?v=O9iv67i-9IE&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2kJqrlaWDGE439YO5X74nbPAAjJG8TTatu0vPhHPfSIVYUUIZDagMI7Kw

 

4) Velice pěkné, jak se lidé snaží navzájem jeden druhému pomáhat

…..aspoň zde na tadescu a to bylo, je a bude smyslem stránek tadesco.org. Moc Vám všem děkujeme, jak se snažíte jeden druhému pomoci.

Proto na dotaz pro všechny odpovím velice jednoduše. Na atopický exém pomáhá výborně peroxid vodíku 2% či 3% po několik dní natírat. Někteří to řešili tak, že do napuštěné vyny vylili 35% peroxid vodíku a koupali tam dítě. Exém se ztratí rychle. U některých dětí, u kterých se to nepovedlo tímto způsobem jsem poradil dát ruku či nohu do igelitového pytle. Kyslík vysát vysavačem a napustit ozón z ozónového přístroje. POZOR, nesmí se vdechovat!!!!!

No a nejlepší k tomu bylo jet k moři. Dnes je už radioaktivní z Fukušimi snad po celém světě. Raději nejezdit.  Proto sypat do každé vanové koupele pro postižené dítěte či postiženého jedince himalájskou sůl…..

Všem to pomohlo a nemuseli chodit k lékařům…..

5) Myslet si můžete cokoliv, věřit můžete čemu sami chcete…..

Následující video je naprostý šok pro mnoho lidí. Jak jsem psal v nadpisu, věřte si čemu chcete. Jednán se o odsouzení a popravy mnoha známých lidí. Video je v angličtině a dole přepsáno volně do němčiny…..

 

https://youtu.be/8zyQL18Eqvw

A zde si můžete stručný obsah dát do překladače v Němčině. Pro ty, kteří nerozumějí anglicky.

Kleine Übersetzung von mir : Wenn er/sie wegen Kinderhandel, Pädophilie oder Verbrechen gegen die Menschlichkeit verurteilt wird, wird er/sie hingerichtet. Angela Merkel ist unter Hausarrest bis die Reinigung durchgeführt wurde, um den Menschen ihre menschenverachtende Show in den Massenmedien zu zeigen. Obama machte einen Deal und durfte eine Weile leben, um Trump zu helfen. Aber in dem Prozess verletzte er die Verzichtserklärung, die Vereinbarung, und wurde angewiesen, vor dem Richter zu erscheinen. Er wurde zum Tode verurteilt. Obama wurde durch einen Kopfschuss in den Hinterkopf hingerichtet. Big Mike, früher bekannt als Michelle Obama, wurde kurz danach hingerichtet. Die Öffentlichkeit wird nächstes Jahr erfahren, wann all dies hier veröffentlicht wird. Obama hat Big Mike natürlich auch verraten, um einen Deal zu machen. Alle Verhafteten haben ein Geständnisvideo gemacht, um zu verhandeln. Auch wenn es nur um einen Tod durch die tödliche Injektion ging, anstatt von einer Gruppe erschossen oder gehängt zu werden. Die tödliche Injektion ist die bevorzugte Todesart. Man muss schlafen und man schläft einfach und wacht nicht auf. Es ist schmerzlos und friedlich. Big Mike entschied sich für die tödliche Injektion. Bei den Menschen, die bereits hingerichtet wurden, werden menschliche Körper-Doppelgänger als Stellvertreter oder künstliche Intelligenz eingesetzt, AL-Klone, die als guter Ersatz verwendet werden, um die Menschen glauben zu machen, dass ihr Idol noch am Leben ist. Das bedeutet, dass Menschen, die noch nicht erwacht sind, nicht wütend oder verärgert sind oder erneut gegen die Regierung randalieren, weil jemand, den sie geliebt haben, hingerichtet wurde, weil das Fernsehen und die Lokalzeitungen dies vertuscht haben. Berühmtheiten wie Madonna oder Tom the Hangman Hanks. Die breite Öffentlichkeit wird sich so aufregen, dass sie ins Krankenhaus gehen müssen, weil viele nicht akzeptieren können, dass sie ihr ganzes Leben lang darüber belogen wurden, wer ihr Lieblingsstar wirklich war. Hillary Clinton wurde vor ein Sondergericht gestellt und zum Tod durch Erhängen verurteilt. Bill Gates wird aufgrund der weltweiten Verbrechen gegen die Menschlichkeit, die er begangen und umgesetzt hat, nicht in der Lage sein, ein günstigeres Urteil auszuhandeln. Bill Gates wird zur Hinrichtung verurteilt. Es gibt viele, die verhaftet wurden und nicht auf dieser Liste stehen, weil sie einfach nicht berühmt genug waren. Tausende von Verhaftungen wurden vorgenommen….

 

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Pošlete ho dál
267 Komentářů
Jaruna
Jaruna
Odpověď pro  Milda
17.6.2020 14:45

Jo,jo. Muzeme cist o kde jake revoluci bilych klobouku. Jenze do te doby budou mit vsichni uškvařeny mozek,nebo korona5Gvir. Zachrani desitky tisic deti,ale 6miliard lidi bude ugrilovanych za živa.
A toto mi hlava opravdu nebere.
Leda by to bile klobouky a tajne spolecnosti vlastně pomahaly vytvářet….
(Zabte je vsechy;panbuh si je prebere)
Odpovi mi na toto prosim někdo?

5G
5G
Odpověď pro  Milda
17.6.2020 14:47

vraj už k tomu nepríde… a je to tu???

Markéta Nikol
Markéta Nikol
Odpověď pro  5G
17.6.2020 16:24

2) sken Prahy, Italský letadlo
https://ctrlv.cz/TD9j

Dana
Dana
Odpověď pro  5G
17.6.2020 19:47

Máme tomu rozumět, že je 5G funkční už po celé republice??? Nedávnona internetu bylo bylo…“5G a města v České republice

Statutární město Karlovy Vary patří mezi pět vítězů soutěže „5G pro 5 měst“, kterou vyhlásilo Ministerstvo průmyslu a obchodu ve spolupráci s Ministerstvem pro místní rozvoj. Soutěže se zúčastnilo 58 měst a obcí s projekty, které by rády díky testovacímu přednostnímu provozu 5G sítě rády odladily nebo vyvinuly. Kromě Karlových Varů v soutěži uspěly ještě Bílina, Jeseník, Plzeň a Ústí nad Labem (zdroj: MPO). Proč se 5G zastavuje ve Švýcarsku? Více info v článku Švýcarská Agentura pro Životní Prostředí Omezuje Nasazení 5G a Vyžaduje Studium – Únor 2020. Co na to obyvatelé České republiky?“… vyjmuto z… https://stop5g.cz/5g-site-v-ceske-republice/?fbclid=IwAR0zk7pkIagwPHooAh6r_KBRxwlKovOzTEk1wz6RqjGru4gwnnpjgPmlE2k

Markéta Nikol
Markéta Nikol
Odpověď pro  5G
18.6.2020 05:57

U nás po městě, po sloupech je cedule Cetin zrychlujeme ( bohužel 5g ) pád dále dva menší billboardy na plotech od O2 s 5g. A slavný naše město dostalo dotaci od wifi4u, nebo jak se to přesně jmenuje. Potom od Nordic máme příští měsíc 5g v našem městě. Lze to najít na jejich stránkách. Takže se samozřejmě bojím a prosím všechny dobré bytosti, aby jsme se rychle neuškvařili.

Truth Seeker
Truth Seeker
Odpověď pro  Milda
17.6.2020 17:08

Milado, je to extrémně jednoduché, Covid je jen autoimunitní reakce těla na mikrovlnné záření 5G

Proto po nasazení v centru Prahy logicky onemocněli ti, kteří tu pracují, magistrát a budou následovat poslanci, senát atd…

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/koronavirus-vedci-studie-cevni-onemocneni-priznaky.A200602_112808_zahranicni_wass

Dr. Shiva to jasně vědecky popsal, jaké procesy nastávají na buněčné úrovni po expozici vyssiho mikrovlnného radiačního pozadí 5G, přesně to odpovídá projevům z mainstream médií.

https://youtu.be/bzr6a4XTB34

Zaxyss
Zaxyss
Odpověď pro  Milda
17.6.2020 17:14

Už by bolo dobre pripravovať do zásoby Molotovov koktail:)

Maroš
Maroš
Odpověď pro  Zaxyss
19.6.2020 18:37

Molotov = cukrový sirup + benzín
Napalm = mydlo-mazlák + benzín

Osobne by som sa to zapálené bál vziať do ruky, ale čo už – zúfalé situ vyžadujú zúfalé činy. Čo tak dosiahnuť ciele bez agresie?! Si myslíš, že molotov je jednoduchšie riešenie ako nakopať písomne do prdele svoje miestne zastupiteľstvo? Kedy priniesli anarchisti riešenie?! Anarchia = psychotická židovina! Niečo zapaľovať – to je úchylka!

Chceš bojovať proti tankom? Zober si karbošku!

Aronie
Aronie
Odpověď pro  Milda
17.6.2020 18:07

Jestli mě ještě něco děsí- tak právě 5g !!!!

Milda
Milda
17.6.2020 14:30

5G v Praze

KangenJB
KangenJB
Odpověď pro  Milda
17.6.2020 17:17

Je to prosté… a) královna se objevila na veřejnosti = zpráva o královně pro naslouchající… b) královna podporuje pozitivní změny, tedy odstranění satanistů = byla sama odstraněna…

benetri
benetri
Odpověď pro  mel
17.6.2020 15:24

odkedy je tu tá korona, tak už sa na starobu neumiera!

Lenas
Lenas
17.6.2020 14:19

No co se tyka covidi a nasich posrancu neni divne ze ochoruji az ted za celou dobu virusu cirkusu?Za prve vsimnete si cisla nakazenych narustaji vylecenych taky a zazrakem zadny neumira jakoby do doby a v dobe karanteny lide umirali a dnes uz nikdo neumira ze by lide zacali byt nesmrtelni? No mozna jim dochazi zasoba poddanych nas ovecek no a ted by bylo na case i je otestovat uz jsem myslela ze nasi posranci a lide ve vedeni jsou imuni.

denny
denny
Odpověď pro  Lenas
17.6.2020 14:51

Může to být něčí finta, vyčůraní jsou na to dost. Chtějí se zašít někam mimo Prahu, pokud se tam již spouští síť 5G. Hodlají si počkat pěkně „za bukem“, co to s pražany udělá!
Na internetu jsou nabídky na připojení 5G

Ištvan
Ištvan
17.6.2020 14:14

K tomu B.F. a kráľovne… celé mi to nejako smrdelo ale potom som videl video s princom Charlesom ktorý bol vlastne dvojník… keby nahradili královnú klonom ktorý by sa potom postavil za ľudí dávalo by to zmysel ale to je asi jedný variant ktorý by dával zmysel..

marek
marek
Odpověď pro  Ištvan
17.6.2020 19:24
Ištvan
Ištvan
Odpověď pro  marek
18.6.2020 09:16

tak to je fakt sila ale aspoň viem že to nebol klon ani robot ale dvojník.. ďakujem

Maroš
Maroš
Odpověď pro  marek
19.6.2020 18:44

marek – je zaujímavé, že ten prototyp vyzerá ako človek Denisovan – čím chcú niečo naznačiť – že aj my sme jeho klony – útok na archetyp nášho povedomia o sebe. ???. Neviem to stiahnuť.

ezop
ezop
17.6.2020 14:06

DOBRÉ SPRÁVY z tadesca potvrdené iným zdrojom vždy potešia. Včera, 16.6. ruský kanál Absolutnyj channeling datoval že 2.6. vypovedala pred súdom Hillary Beast Clinton, po čom ju súd označil ako vinnú. Je velmi pravdepodobné, že v blízkej dobe – možno už koncom mesiaca – bude obžalovaná v riadnom súdnom konaní. Druhá DOBRÁ SPRÁVA je, že na včerajšok zorganizoval DP ,,New Yorský miliónový pochod“ proti Trumpovi na ktorý nakoniec prišlo necelých 11 000 ludí. Čo sa považuje za ďalšie víťazstvo Trumpa. Pomaly, ťažko, ale ideme vpred.

Iva*
Iva*
Odpověď pro  ezop
17.6.2020 15:12

Někde jsem četla, že Clintonova byla popravena už v r. 2018…???

Olča
Olča
Odpověď pro  Iva*
17.6.2020 16:54

Iva

Utsava Anderson predpovedá budúcnosť a na Twitteri zverejnila, že Kilary bola popravená 28.2.2019. Kilary má viacero dvojníčok, je viditeľné, že to nie je ona.

Iva*
Iva*
Odpověď pro  Olča
17.6.2020 20:15

Olčo, děkuju moc🍀

Martin
Martin
Odpověď pro  ezop
17.6.2020 17:29

„Pomaly, ťažko, ale ideme vpred.“
To mi pripomenulo jeho dalsie gesto vo videu ked tazkopadne schadzal zo schodov al.tak nejak.Vyzeralo to ako nejaky odkaz.A MSM hned,Trump je chory.

Kamista
Kamista
17.6.2020 13:49

Ano, podzemních chodeb a tunelů a kdoví čeho všeho je spousta. Když jsem byla malá moje babička mně o tom vyprávěla, že je to pod celou vesnicí kde jsme žili a vlastně všude. Věděla i o nějakém vstupu do podzemí ale když jsem se o to zajímala, nechtěla povědět kde, že je to moc nebezpečné. Škoda že už není mezi námi, kdoví co všechno věděla a už mně to nepoví.

Jitka
Jitka
17.6.2020 13:33

Také mě to zarazilo, ale bylo napsáno- kanibal, který snědl cyklistiku- nebo Šalamounovo ho…
Myslím si, že královna byla odstraněna do mrtva a nahrazena a tím se nám přiblížily lepší časy v nezbytném rozsahu.

Iva*
Iva*
Odpověď pro  Jitka
17.6.2020 15:21

Někde jsem četla, že Clintonova byla popravena už v r. 2018…???

marek
marek
17.6.2020 13:27

Podvod v brazilské nemocnici! Poslanci vtrhli do nemocnice, která tvrdila, že má 5000 nakažených a 200 mrtvých. Nikdo tam nebyl!!! https://twitter.com/AOECOIN/status/1272712575537438720?