AKTUALIZACE 17:54

…..i když zatím moc změn není vidět, přesto se dějí a to ve velkém. Nebudeme dnes hovořit o vyklizení tunelů a zachraňování dětí, píšeme o tom dosti často a skoro neustále a pořád. Proto budeme mírně pokračovat v nakouslém tématu ze včerejška a poodhalíme si další zajímavou část budoucnosti, která lidstvo čeká….

QQ:QQ Q7:54

1) Lidstvu bude odhaleno přes 5000 utajených technologií

Vážení a milí čtenáři tadesca. Buďte rádi a šťastni, že jste se dožili této poněkud šílené a nepochopitelné doby přechodu lidstva do nového světa. Nic nezůstane takové, jako bylo dříve. Všechno se bude měnit od základu. A to ve všech směrech. Bude nutné si uvědomit, že mnoho „zaměstnání a zbytečných prací“, které se nyní provádí, bude jednou pro vždy zrušeno. Budou naprosto zbytečné. Všechno začne odhalením utajovaných patentů před lidstvem. A odhalení reverzní fyziky, kterou všichni vysokoškolští „učenci“ považují za nereálnou a nesmyslnou.

Všechny bytosti, které hovoří o perpetum mobile a o volné energii považují za blázny, šílence a fantasmagory. Promiňte, ale to stejné si myslím i já o nich. Neustále to nejen vykládám, ale píši to také od začátku na web. Směr tadesco nikdy nezměnilo a v tom je naše síla. Nechť si o nás myslí kdo chce co chce, víme že máme vědomosti a jdeme tím správným směrem. Jak vždy píši. Všichni MUDR ,JUDR, PUDR, DR, CSC (CO S CAMPRLÍKEM), ING, DIS, FIS, a mnoho jiných titulů udělovaných na vysoké papouškárně bude během krátké doby irelevantní.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Bylo Vám vše krásně ukázáno ve videoklipu, který jsme Vám kdysi dekódovali a rozebrali. Jmenoval se I PET GOAT II, podívat se můžete zde. Nebudu ho dnes rozebírat. Podívejte se jenom na chlapce, u kterého je symbilicky ukázaná jeho prázdná hlava hlídaná školou televizí, mobily a jinými sra.komety, které ho drží naprosto v šachu, přesně tak jak je dnes drženo celé lidstvo.

Ti co prozřeli a šli jinou cestou je poskrovnu a „DEEPSTATE“ VĚDĚL, že jedinci je nemohou ohrozit a pokud byli v tichosti, tak je ani nelikvidovali. Nechali je v klidu. Ti kteří ale vyšli s objevy ven, ba dokonce je patentovali, začali mít problémy. Dva muže tohoto typu znám, u jednoho byli dokonce MUŽI V ČERNÉM zde ve Švýcarsku, druhý je z Rakouska. Známý zde ze Švýcarska odhalil tak zvanou tornádo turbínu a udělal patent, další z Rakouska byl jedním z mnoha, který odhalil studenou fúzi a ten to nepřežil. Měl náhodou nevysvětlitelnou nehodu a pak mu ještě „pomohli“. O všem jsme už na webu psali.

Globalisté mají obrovskou hrůzu a paniku od doby, kdy je zvolen v USA Prezident trump. Vnesl do dějin lidstva opačný směr, zařadil ze zpátečky globalistů „kosmickou“ rychlost vpřed. Má zájem pomoci lidem, tak jako Prezident putin. Proto jsou oba Prezidenti tak nenáviděni, pomlouváni a dehonesováni kam se podíváte, protože mají zájem pomoci lidem. Tak jako každý, který lidem má zájem pomáhat. Naopak ti co lidi deptají a ubližují jsou vyzdvihováni jako nejlepší lidé světa.  A to stejné platí o velkých zločineckých organizacích jako je OSN, WHO, VATIKÁN, atd.. O tom ale víte dlouho a čtete denně v MSM. Zbytečné tedy popisovat.

Prezident Trump, nejen že to lidem slíbil a podepsal EXEKUTIVNÍ ROZKAZ na odhalení technologií pro lidi, ale to nejdůležitější je, že začal také tak jednat. Podle slov nikoliv, ale podle činů které doprovází slova, poznáte charakter a správný směr člověka.

Proto je lidem typu putin a trump neustále nasazována přímo ĎÁBELSKÁ hlava. Opak je pravdou. Zde si opět můžete všimnou neuvěřitelně pravdivé poučky: „Zloděj utíká a křičí chyťte zloděje.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

Když se ohlédneme do krátké minulosti, v USA a v Německu se zázračně staví teslovy věže. Putin nechal asi 75 km od Moskvy také „oprášit a renovovat“ teslovu věž, která může v blízké budoucnosti kompletně zásobovat celou Moskvu elektrickou energií a tak budou moci být veškeré elektrárny vypnuty a hlavně přenosy pomoci předpotopních drátů vysokého napětí zlikvidovány. Hyzdí naprosto přírodu a celý svět. Elektrická energie se bude přenášet vzduchem a bude dostupná pro každého. Videa si můžete najít na internetu, je jich zde dostatek.

Celý vesmír nám ukázal správnou cestu implozivní energií, lidé se ale vydali donucením špatnou cestou EXPLOZIVNÍ ENERGIE.

Je nutné si opět uvědomit, že v člověku také nic neexploduje, aby mohl žít, v přírodě stromy také nikde uvnitř neexplodují, aby mohly růst. Naopak, nasávají energii zvenku a tím žijí. Tak jako strom z fotonů materializuje hmotu stromu, tak člověk nasáváním energií z přírody a vesmíru žije. Člověk je o 999% biofyziky a pouze a jenom o 1% biochemie. Ale „učení lidé“ vám budou tvrdit právě opak…..

Článek k uvolnění volných energií a trumpově cestě si můžete přečíst ZDE

[wp_ad_camp_2]

 

2) Vím, že s tadescem má mnoho lidí problémy

Proto by bylo přímo vynikající, kdyby každý nový příchozí, který zavítá na náš web, si určitě přečetl úvod pro náš web. Jak neustále tvrdíme, nevěřte nám a sami se přesvědčte.

https://tadesco.org/nez-budete-kdykoliv-vstupovat-na-stranky-tadesco-org-bylo-by-dobre-si-precist-tento-clanek-pochopite-sami-proc/

3) Na poslední chvíli chtějí zvítězit, ale už čas propásli

Tak co bylo předpovězeno o DEEPSTATU, že se budou snažit v posledních vteřinách ztrhnout vítězství na svoji stranu, se nyní vyplňuje. Jenom lidé s amputovaným mozkem mohou něčemu tak profláklému  a neustále na alternativě omýlanému, uvěřit. Podívejte se na kratičký video, kde je použit BLUE BEAM   lidé se mohou zbláznit, že je příchod ježíše LUCIFERA

https://t.me/dertiefeKaninchenbau/1254

pokračování

tm komentuje

 

 

 

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.