Díl 1. ZDE | Díl. 2. ZDE

Otázka: V dřívějším rozhovoru jste uvedli, že prázdný prodej je dokonalý zločin. Co jsi tím myslel?

Odpověď: V americkém právu – a já se domnívám, že většina ostatních zemí to má podobně – když je firma zcela zničena a zanikne podnikání, každý z jejích akcionářů ztrácí postavení před soudy – nemají právo podat žalobu proti lidem, kteří zničili jejich společnost. To je jeden z důvodů, proč se prodejci na prázdno – zločinci – snaží zcela zničit společnost, nikoli pouze manipulovat s akciemi na nějaký čas: protože s úplným zničením dosahují dokonalé imunity.

Otázka: Mohou společnosti dělat něco na svou obranu?

Odpověď: Dovolte mi odpovědět na to, že nejprve řeknu, že vedoucí většiny společností selhávají ve své odpovědnosti vůči svým zúčastněným (manažerům, zaměstnancům, vynálezcům a akcionářům) tím, že absolutně nejsou pozorní vůči zjevným známkám útoků (když společnost vydala pouze 10 milionů akcií a najednou se obchoduje s 50 miliony akcií, což je jasný ukazatel prázdného-nekrytého krátkého prodeje). Alan Pollack, partner společnosti Warshaw Burstein v New Yorku, hovoří o svěřeneckých povinnostech.

Pro ty společnosti, jejichž vedení se chce chránit před prázdnými prodejci, mám radu i upozornění.

[wp_ad_camp_2]

 

Rada: Okamžitě najměte Toma Ronka na BuyIns.net a Davida Wengera na ShareIntel.

Obě služby jsou bezplatné a poskytují smysluplné a použitelné finančně-obchodní intel-info (podporu při rozhodování), která pomáhá bojovat proti nezákonnému prodeji na prázdno. Zvažte podání žaloby proti těm, kteří hanobí společnost a provádějí mučivé zásahy do jejích činností tím, že lžou – to zahrnuje právní firmy oznamující soudní a hromadné žaloby a řízení pro akcionáře, novináře šířící falešné zvěsti a „průzkumy trhu“, které nejsou ničím více než stroje na urážku na cti.

Upozornění: SEC je nepřítel (Komise pro bezpečnost a burzu). Vedoucí úředníci SEC jsou v jasné tajné dohodě s prodejci na prázdno a udělají vše, co je potřeba k ututlání jakékoliv stížnosti.

Ve svých čteních jsem viděl příliš mnoho zdokumentovaných případů, kde SEC místo toho, aby bral informátora vážně, okamžitě obvinil generálního ředitele oběti z finančních nesprávností a účinně přidal jen další podnět k prodejní kampani prázdného prodeje, aby tak zničil celou společnost. Jsem naprosto znechucen jak SEC, tak Senátním bankovním výborem – bývalý senátor Christopher Dodd (Demokrat) a současný senátor Richard Shelby (Republikán), kteří podle mého názoru zneuctili Senát a zradili důvěru veřejnosti a umožnili všechny tyto prázdné prodeje, praní špinavých peněz a všechny ostatní finanční zločiny, které se prováděly po celá desetiletí.

Podle mého názoru by oba měli být podrobeni kompletnímu auditu NSA a veškerá jejich komunikace s hlavními postavami na Wall Street.

Opravdu, místo toho, abychom používali NSA k vydírání senátorů, a abychom umožnili nepoctivost, měli bychom pomocí NSA sledovat zločinné chování členů Kongresu a vyšších vedoucích pracovníků v administrativě a jednat s těmito jednotlivci mimo-soudně. Senátor Richard Blumenthal (Demokrat) si nyní podle mého názoru zaslouží zvláštní kontrolu. Mimo-soudním mám na mysli nabídnout jim šanci rezignovat, spíše než jít na veřejné soudní slyšení.

[wp_ad_camp_2]

 

Otázka: A objevují se nějaká řešení?

Odověď: Velká část problému by mohla být odstraněna umístěním DTCC (The Depository Trust & Clearing Corporation) pod federální kontrolu a vyloučením zakrývání tzv. selhání při vypořádání transakcí. Existují dobré zákony, které se jednoduše nevymáhají, částečně proto, že každý člen Kongresu a každý státní a federální výkonný orgán byl podplácen nebo vydírán – někteří s videi vytvořenými Jeffrey Epsteinem, Ghislaine Maxwellovou a Mossadem spolu se CIA a FBI zachycujícími pedofilii – nebo jen zavírají oči s očekáváním lukrativní nabídky práce od Wall Street za pětkrát vyšší plat, než je jejich výplata od státu.

Objevují se také blockchainová řešení, tZero Patricka Byrna, jehož firma Overstock byla téměř zničena právě prázdným prodejem je jedna z nich. Některé společnosti se rozhodnou zrušit akcie. Jiné se připojují k burzám, které zakazují vysokofrekvenční obchodování, kde tyto burzovní domy měly vždy výhodu zasvěcených obchodů, a které vláda nikdy nemůže dohnat. Jiní odmítají zveřejňovat cokoliv..

Pro mě je primárním řešením toto: musíme znovu kriminalizovat finanční zločin, zvrátit Memorandum držitele a začít s uvězňováním minimálně 100 vedoucích osob za jejich zločiny proti americké veřejnosti a americké ekonomice.

Právě jsem dokončil videohovor s profesorem G. Robertem Blakeyem, naprosto skvělým chlapem se zkušenostmi napříč Kongresem, který je nyní v funkci výkonného orgánu na státní úrovni, a navíc profesorem práv, a jsem přesvědčen, že polovina problému je neschopnost udržet Wall Street zodpovědným v rámci federálního procesu RICO, který kriminalizuje finanční zločin a vyžaduje také kompletní konfiskaci nelegálně získaného zisku-majetku, jakož i trojnásobné škody; a druhou polovinou problému jsou líní soudci a státní zástupci, kteří nemají žádné závazky potřebné k ochraně veřejnosti před velmi bohatými predátory. Wall Street podle mého názoru podplatil bankovní výbor Senátu USA, aby bylo nemožné žalovat finanční zločince z Wall Streetu (mít „postavení“ a vyžadovat „zjištění“, zatímco je blokováno použití federálního zákona RICO proti finančním zločinům z Wall Streetu (stále to platí pro zločince s černými límečky).

Také jsem měl rozhovor se Stephenem E. Arnoldem ze kterého je toto šestiminutové video, které shrnuje tři závěry, přičemž základním faktorem je to, že můžeme použít NSA k uvěznění zločinců z Wall Streetu, a měli bychom tak učinit.

[wp_ad_camp_2]

 

Otázka: Můžete říct o Wall Streetu něco pozitivního?

Odpověď: Ano. Potřebujeme čestné kapitálové trhy, abychom mohli financovat inovace a hlavně vytvořit zcela nové americké hospodářství v důsledku kompletní demontáže globální ekonomiky založené jen na lži. Jak jsem zde v Teherán Times už psal, v „Inteview: Perspektiva kontrarozvědky v záležitostech Wu-chanského viru – útok sionistické biologické války pod falešnou vlajkou?“. Celá tato záležitost zvaná COVID-19 byla operací pod falešnou vlajkou vedenou sionisty ve spolupráci se zločineckými elementy ve vládě USA a Velké Británie a možná i v německé vládě, nejednalo se o žádnou infekční chorobu, ale o obyčejný obchod zasvěcených osob ve zlošinném spolčení s celosvětovou mediální kampaní na strach.

Není možné, aby si prezident Trump koupil přestavbu Ameriky, ani když bude mít na útratu těch 50 bilionů dolarů, a ani když Číňané odpustí americký dluh v rámci velkého vyjednávání. Bez peněz, které lze získat od obyvatelstva obecně, by nebyly možné žádné inovace ani žádné rychlé obnovení naší hospodářské prosperity.

Potřebujeme Wall Street. Ale také potřebujeme integritu – čestnost – ve všech aspektech naší ekonomiky.

Pro tadesco přeložil Pedro | Zdroj: Veterans Today

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.