AKTUALIZACE 13:54

…..dokonce sami poslanci „Evropského parlamentu“ se chytli za nos a začínají komentovat události, které MADAMME ANGELA HITLER MERKEL se svojí sestrou URSULA VON DER LEYEN „ušila na míru“ na celé obyvatelstvo EU….

QQ:QQ Q5:Q5:Q5

Překlad dělám narychlo svými slovy.

O této pravdě vypovídá německý poslanec v Evropském parlamentu Bernhard Zimniok. Celá komedie kolem coronavirové pandemie se tímto dostává zřetelně na tenký led či na naprosto „zledovatělou vozovku“ ze které se nedá dále řídit. MSM Die WELT dokonce vydal článek ve kterém tvrdí, že poblitici se neřídili vědeckými studiemi a důkazy, které by mělo jimi býti navrženo. Samotné ministerstvo vnitra Německa požádalo vědce o speciální model.

Německý poslanec v Evropském parlamentu Bernhard Zimniok cituje: Žádost o opatření preventivní a represivní povahy jak by mohla být plánována. Scenária byla tedy vypracovaná od vědců, kteří naplánovali i postupy veškerých kroků a souvislostí. Tyto instituty mají špičkové hodnocení. Jsou to RKI, Leibnitz Institut für Wirtschaftforschung, Institut pro německou ekonomiku, Institut nadace vědy a politiky a několik dalších univerzit. Ještě děsivější než chování politiků je skutečnost, že se všichni odborníci a vědci tohoto děsivé žádosti zúčastnilo a naplánovali jednotlivé kroky. Byla zavedena extrémní opatření, která porušují veškeré základní lidská práva a porušují vše od základu v historii Německé spolkové republiky.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Veškeré represe jsou založeny na bázi požadované a předprogramované paniky. Za čtyři dny byl veškerý manuál pro Ministerstvo vnitra připraven. V něm varovali před milióny mrtvých, kdy lidé budou umírat hroznou smrtí, kdy se lidé dusí a nemohou dýchat. Tímto ohromili svoje „ovečky“, tak jako neustále citovanými hororovými scenáriemi. Rovněž tak scénami, kdy děti a vnoučata mohou nakazit svoje babičky a dědečky, kteří potom na následky jejich jednání budou umírat. Tato všechna vykonstruovaná doporučení stála na papíře od VĚTCŮ, ODBORNÍKŮ A LÉKAŘŮ z těchto institutů.

Míst uklidňování obyvatelstva a zabraňování panice správnými informacemi, záměrně šířili mezi lidi paniku a hrůzu. Protože vědí, že potom se dá obyvatelstvo lehce ovládat. Specielně ve zprávě od Institutu RKI byly použity hrůzostrašná scenária. RKI vypracovalo 118 stran manuálu dokumentů o projekci a empirickém určení definovaných parametry.

Jak tedy můžete vidět, fakta musejí být obyvatelstvu zatejena a ovečky drženy v nevědomosti. Fakta musejí být občanům zatajována, protože by nemohli poblitici učinit taková drastická a drakonická nařízení, které postupně zvyšovali.

A nyní ještě horší. VEŠKERÁ MÉDIA hráli tuhle navrženou hru dobrovolně. Všechna ostatní, která se postavila na odpor byla okamžitě nazvána masovými vrahy a diskreditována. Veškeré odborné instituce, které se zapojily do těchto ohavných scénářů prohráli naprosto veškorou svou důvěru. A to navždy.

Média by měla opustit cestu zavádějících a prolhaných řečí politiků a jít cestou demokracie a začít říkat lidem pravdu. Objektivní a kritické zprávy.

Dokonce správní soud Baden Würtenberg zrušil zákaz nočního vycházení na nepodloženosti faktů od tohoto čtvrtku. Kdyby ve středu měla vláda svoje nelegální jednání pod taktovkou MERKEL a ostatních politiků,  do očí bijící nesprávný úsudek o prodloužení lockdownu a přitom se odvolávat na uměle vytvořená skripta údajnými „studiemi a vědci“ při kterých jim budouposlušně dávat za pravdu veškerá média jako doposud, měl by si i ten poslední zapamatovat: Zde se jedná o politiku, nikoliv o vědění či fakta.

Jedná se o do očí bijící udržení politiky za každou cenu na falešných faktech, že CORONA představuje 100 letou katastrofu, na jejíž základě MADAMME MERKEL & CO celou zemi ruinuje a milióny existencí lidí totálně ničí! Kdyby všichni viníci této situace měli aspoň jednu jedinou jiskru zodpovědnosti, okamžitě by všichni podali demisi. Tak jako celá vláda a všichni zodovědní koupení věd(t)ci a instituce, které zlo zapříčinili. Včetně MADAMME VON DER LAYEN. Všichni zradili a nešťastně selhali. Selhání není zavrženíhodné. Chyby jsou lidské. Zavrženíhodné ovšem je, neustále se držet vědomě falešného kurzu a nepřiznat před veřejností svoje chyby a dovést celou zemi záměrně do totální ruiny.

 

[wp_ad_camp_2]

 

PANÍ MERKELOVÁ A PANÍ VON LEYENOVÁ, jestli vám aspoň trochu na Německu a EU záleží, ODSTUPTE KONEČNĚ Z VAŠICH FUNKCÍ.

Zde přímo z Brusellu Bernhard Zimniok.

okitube.com/video

Já ještě dodám že stejným způsobem zruinovala celý zbytek EU a pod svým drápem obě vražedné sestry drží naše a slovenské politiky a některé v dalších zemí. No co dodat. Mají to v rodině. Jablko nepadá daleko od stromu.

Dle našich zpráv je přes několik tisíc sebevražd od vypuknutí této uměle vytvořené plandemie. Je mezi nimi i mnoho mladistvých do 15 let, kteří neunesli tíhu domácího vězení.

 

Další čistky po celé planetě.

Když se podíváte na mapu zemětřesení, uvidíte opětné exploze od 10 do dvou kilometrů na různých kontinentech.

Včera byly dosti velké čistky podzemí v NEW YORKU.

Podívat se můžete zde: https://t.me/Qparadise/43959

Prohnilost celé „SVATÉ CÍRKVE“ vylézá nyní i v německých MSM

Pro všechny ty, kteří si ještě dnes mysli, že jeptišky jsou svaté dívenky odcházející do klášterů za „BOHEM“ tak Vás vyvedou z omylu i některé německé a další evropské jak MSM tak alternativní weby.

Jeptišky byl v podstatě nucené být prostitutkami pro „svaté faráře“ a následně také podrobovali opuštěné děti či sirotky v neřestech a prodávali je na orgie či jiné nechutné sexuální praktiky. Těchto špín vyplouvá nyní na povrch postupně více a více. Byly to ve skuečnosti VATIKÁNSKÉ pedofilní BORDELY kryté „SVATÝM OTCEM PAPEŽEM“ který měl smlouvu ze SATANEM.

Přešíst si můžete třeba zde:

thedailybeast.com

connectiv.events

 

[wp_ad_camp_2]

 

Dnes musím odejet a budu až v pondělí

Je mi líto, že nemohu dnes udělat slíbený rozbor videa. Také musím odejet a vrátím se až někdy v neděli večer. Nevadí.

Do té doby můžete nastudovat jak vypadají originály a dvojnící. Vezmu si počítač s sebou a kdyby byly nějaká důležitá data dal bych je na web.

The Executed: Clones, Doubles, Actors, Transvestites Hiding in Plain Sight, Holographic or CGI

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.