Q:Q:Q:Q:Q 17:17:17:17

***** **** ***** ****

Děkuji všem čtenářům za přízeň a podporu tadesca. Vím, doba je krutá a mnozí by potřebovali denní zprávy v bleskovkách tak, jak jsem je psal dříve. Popřípadě carsten. Vím, že vám chybíme. Ale terezka, roman a další odvádějí skutečně skvělou práci. Občas nahlédnu, pokud mi to čas dovolí, na stránky.

carsten je v současné době značně vytížen a nemá možnost nyní psát. Ale brzy se opět vrátí. Zatím se ani nenachází kvůli jeho práci ve Švýcarsku.

Všem jsem roky dopředu predikoval, že ke konci časů lidstva, tak jak ho známe, se stáhnu do ústraní. Jednou se dozvíte proč. Celé roky dopředu jsem Vás datoval o budoucích událostech a z toho plynoucích nutných věcech, které jste měli udělat, či jak jste se měli připravit.

Veškeré předpovězené události se postupem času odehrávaly a nyní odehrávají. Jednou z nejdůležitějších částí, které jsem Vám kladl na srdce, varoval Vás, abyste se nezúčastňovali SHOW a byli pouze a jenom – a jenom pozorovateli. Kdo poslech, je budoucím vítězem. Ale i ti ostatní mají naději.

Zdůrazňoval jsem poukazováním na testovací tyčinky, ještě před hromadným zavedením, že se jedná o čipování lidí a vkládání různých látek do těla. Což se potvrdilo. Naléhal jsem, abyste se nenechali očkovat, že to bude mít vážné až fatální následky pro vaše životní cesty v Hotelu Země. Jak dnes můžete číst na mnoha webech po celém světě a slyšet od celé řady lékařů, i tohle byla pravda. Všechno bylo roky dopředu na lidstvo připraveno a čtenáři tadesca, kteří byli pozorní, o tom věděli. Důležité bylo si to uvědomit a po uvědomění tak jednat. Ale dobře….

Rád bych Vám sdělil, že vše jde postupně podle plánu a vítězství je těsně před námi. Však jsme Vás datovali o vítězství ve volbách 2Q2Q Prezidenta trumpa a jeho mnohodimenzionálním šachu, který nyní zahrál i jeho protějšek na východě. Nikdo jiný nemá tak pevně v rukou celý Hotel Země i s kompletním lidstvem. Lidem se to nemohlo říci, musí se jim to ukázat. Přesně tak, jak to říká Prezident trump.

Však já jsem Vám to také říkal dopředu, a kdo mně věřil? Mnozí se vše snažili zpochybňovat. Já Vám to nemohl ukázat. Od toho jsou zde dva velcí muži.

Staly se určité události, na které bych rád poukázal a reagoval, a také Vám čtenářům tadesca něco ukázal. Doposud jsem o tom jenom mluvil, ale nic nezveřejnil. Nyní pochopíte, jak je důležité TO LIDEM UKÁZAT. Je to malý začátek před ukázkou pravdy od Prezidenta trumpa.

Nezveřejním „to“ dnes, ale v nejbližších dnech ve velmi zajímavém článku.

Rozloučíme se dnes slovy Prezidenta trumpa: „IF YOU KNOW, YOU KNOW.“ (Když víš, tak víš.)

Napsal tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.