Sdílím názor mé kamarádky, biochemičky k mRNA vakcíně. – Antonín Baudyš (facebook)
Zabudování genetické informace z mRNA vakcíny do genomu, trvalá produkce bílkoviny podobné spike proteinu a ovlivňování těchto receptorů – to souvisí s článkem, který Ti posílám. Podle orgánového pentagramu to napadá okruh srdce, plic a ledvin – jednoznačně duchovní osu. Všechny duševní poruchy, poškozené emoce, psychiatrické nemoci – vždy jsou poškozeny tyto okruhy.
.
Všude poběží propaganda, že je nemožné, aby RNA se převedlo do DNA. To není pravda, řada lidí v genomu má zabudovány retroviry, které umí převést RNA do DNA přes reverzní transkriptázu. Stačí ložiska, infekce těchto virů, patří tam kromě HIV řada dalších (způsobují často nádory). V některých buňkách je reverzní transkriptáza přirozeně (telomeráza – kostní dřeň, často i u nádorů). Zavlečení těchto informací do genomu natrvalo změní činnost srdce, plic, ledvin, pohlavního ústrojí.

 

Z toho na mne jde hrůza, vnímám to jako odtržení lidí od Boha. Dělá to virus a bude i vakcína. U viru máš velkou pravděpodobnost, že imunita zasáhne a zlikviduje ho. Je to evoluční zkušenost. U vakcíny ne. Tam prostě nejsou vybudované imunitní mechanismy, jak rozpoznat vpašovanou informaci do buňky. Představ si to jako rozdíl, kdy do výrobního závodu přineseš postup výroby nějaké součástky od konkurence v jejich vytištěném návodu, v jejich barvách s jejich logem a předhodíš to tam dělníkům. Rychle si někdo všimne, že je něco špatně – to je virus. Vakcína bude jako když vystřihneš informaci, třeba dva pokyny a dokonale vlepíš do návodů pro výrobu. Třeba jen změníš rozměry. Nikdo z dělníků nemá šanci si toho všimnout. A podobně nezareagují imunitní buňky.
*****
.
Al-Hamajda se nechal slyšet, že prý 50 % hasičů a 60 % policistů se chce dát očkovat. Také straší lidi tím, že prý jediné východisko ze „PSA“ je vakcína. Nevěřím tomu ministrantovi ministerstva propagandy ani slovo. A k tomu nám ministrant BLATNÝ chce zase namluvit, že se chce dát očkovat 65% lidí. Vakcína je rozsudek smrti! Kdo to pořád nechápe a nechá se očkovat, tomu není pomoci.
.
A ví ministrant al-Hamajda, že je také na odstřel? 
.
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.