Plných 89 procent úmrtí na covid-19 je mezi plně očkovanými – nejnovější údaje úřadu veřejného zdraví dokazují, že se jedná o „pandemii plně očkovaných“ a naznačují, že u očkovaných je úmrtí pravděpodobnější.

Pokud získáváte všechny své informace z BBC News, pak vám může být odpuštěno, když si myslíte, že svět zažívá ‚pandemii neočkovaných.‘ Stačí se podívat na to, co udělali v Rakousku: diskriminují neočkované tím, že zavedou lockdown, aby vyvolaly ten správný dojem. Ale s vámi se manipuluje, vám se lže a my to dokážeme.

Nejnovější oficiální údaje úřadu veřejného zdraví ze Skotska nejen dokazují, že tento svět je ve skutečnosti v sevření ‚pandemie plně očkovaných‘, dokazují také, že právě ti, kteří se rozhodli vyhýbat sporným injekcím proti Covidu-19 jsou na tom zdravotně mnohem lépe. Data ukazují, že plně očkovaní a infikováni Covidem-19 mají až pětkrát vyšší pravděpodobnost úmrtí.

Public Health Scotland zveřejňuje týdenní zprávu obsahující statistiky o případech Covidu-19, hospitalizacích a úmrtích podle stavu očkování. Jejich poslední zpráva byla zveřejněna ve středu 22. listopadu.

Zpráva obsahuje údaje o počtu případů Covidu-19, hospitalizacích od 23. října 2021 do 19. listopadu 2021 a počtu úmrtí na Covid-19 od 16. října 2021 do 12. listopadu 2021.

Toto odhalila nejnovější zpráva:

Případy Covidu-19

Tabulka 18, nejnovější „Statistické zprávy o Covidu-19“ ukazuje počet případů nakažení Covidem mezi 23. říjnem a 19. listopadem u očkovaných i neočkovaných jedinců. Na základě publikovaných dat jsme vytvořili následující graf.

Tato data dokazují, že většina případů Covidu-19 za poslední čtyři týdny byla mezi plně očkovanou populací. GRAF

Výše uvedený graf ukazuje kumulativní počet případů za týden podle stavu očkování a také předpokládaný počet případů za týden do 17. prosince 2021 na základě současného trendu.

V současné době bylo mezi neočkovanou populací mezi 23. říjnem a 19. listopadem 28 711 případů infikace Covidem-19, přičemž data ukazují, že případy by se mohly do 17. prosince zvýšit na počet přibližně 60 000 mezi neočkovanými jedinci.

Mezi očkovanou populací je však mnohem více případů, mezi 23. říjnem a 19. listopadem bylo zaznamenáno 50 222 případů nakažení a dále data ukazují, že by se počet případů mohl do 17. prosince zvýšit na počet přibližně 105 000.

Hospitalizace

Tabulka 19 poslední ‚Statistické zprávy Covid-19‘ ukazuje počet hospitalizací za týden podle stavu vakcinován-nevakcinován mezi 23. říjnem a 19. listopadem. Na základě publikovaných dat jsme vytvořili následující graf. GRAF

Tato data dokazují, že většina hospitalizací kvůli covidu za poslední čtyři týdny byla mezi plně očkovanou populací. GRAF

Výše uvedený graf ukazuje kumulativní počet hospitalizací za týden a také předpokládaný počet hospitalizací do 17. prosince 2021 na základě současného trendu.

Mezi 23. říjnem a 19. listopadem bylo 559 hospitalizací mezi neočkovanou populací a projekce ukazuje, že kumulativní součet hospitalizací mezi neočkovanými by mohl do 17. prosince vzrůst na přibližně 1 000.

U plně očkovaných to ale vypadá mnohem hůř. Mezi očkovanou populací bylo mezi 23. říjnem a 19. listopadem hospitalizováno 1 564 lidí. Výpočet ukazuje, že by počet hospitalizací mohl do 17. prosince vzrůst na kumulativní celkový počet přibližně 3 300.

Úmrtí na Covid-19

Tabulka 20 poslední ‚Statistické zprávy Covid-19‘ ukazuje počet úmrtí na Covid-19 za týden podle stavu: zda vakcinován či nevakcinován mezi 16. říjnem a 12. listopadem. Na základě publikovaných dat jsme vytvořili následující graf.  GRAF

Tato data dokazují, že většina úmrtí na Covid-19 za poslední čtyři týdny byla mezi plně očkovanou populací.

Výše uvedený graf ukazuje kumulativní počet úmrtí za týden podle stavu očkování a také předpokládaný počet úmrtí za týden do 10. prosince 2021 na základě současného růstového trendu.

V současné době bylo mezi neočkovanou populací mezi 16. říjnem a 12. listopadem pouze 54 úmrtí na Covid-19, přičemž projekce ukazuje, že počet úmrtí mezi neočkovanými se může do 10. prosince zvýšit na kumulativní počet přibližně 95.

Ale pokud jste plně očkovaní, vaše šance přežít v případě infekce Covidem-19 vypadá mnohem hůř. Mezi 16. říjnem a 12. listopadem došlo v očkované populaci k 447 úmrtím a graf ukazuje, že počet úmrtí by mohl do 10. prosince vzrůst na kumulativní počet přibližně 930.

Případ Covid-19 / Hospitalizace / Úmrtnost
Následující graf ukazuje případy hospitalizace a úmrtí na Covid-19 podle stavu (ne)očkován dle nejnovější Statistické zprávy Covid-19 Public Health Scotland v procentech. GRAF

Graf ukazuje, že očkovaná populace představovala 64 % případů a 74 % hospitalizací mezi 23. říjnem a 19. listopadem, zatímco neočkovaná populace tvořila 36 % případů a 26 % hospitalizací.

Zatímco mezi 16. říjnem a 12. listopadem představovala očkovaná populace děsivých 89 % úmrtnosti na Covid-19, zatímco neočkovaná populace tvořila pouhých 11 %.

Výše uvedený graf tedy jasně dokazuje něco podivuhodného: vakcinace proti Covidu-19 nemůže zabránit infekci nebo přenosu viru Covidu-19 (zeptejte se sami sebe, jaký smysl potom mají očkovací pasy, protože rozhodně nejsou o „zastavení šíření“), ale prý údajně snižují riziko hospitalizace a úmrtí až o 95 %.

Ale pokud by tomu tak bylo, pak bychom měli jasně vidět, že procento hospitalizace a úmrtí připisovaných očkované populaci je mnohem menší než procento případů připisovaných neočkované populaci. Ale jelikož nic takového nevidíme, pustili jsme se do dalšího vyšetřování a toto jsme zjistili: GRAF

Výše uvedený graf ukazuje míru případů hospitalizace, úmrtnost a úmrtí PO hospitalizaci podle stavu očkování.

Toto jsou čísla, na která bychom se měli zaměřit, abychom určili účinnost vakcín, protože je nemožné být hospitalizován s Covidem-19 nebo na Covid-19 zemřít, pokud jste jim nejprve nebyli infikováni.

Proto se sazby na 100 000 obyvatel používané lidmi z BBC News a podobných médií používají k oklamání lidí.

[wp_ad_camp_2]

Demonstrovat účinnost vakcín pomocí počtu úmrtí podle stavu očkovaných na 100 000 běžné populace je jako demonstrovat účinnost rozbíjení vajec a počtu rozbitých žloutků na 100 000 vajec ve světě.

Když rozbijete vajíčko, nedokážete rozbít žloutek, pokud nejprve nerozbije vejce, stejně jako člověk nemůže zemřít na Covid-19, pokud se jím nejprve nenakazil. Proto účinnost vakcíny oproti úmrtí na Covid-19 by měla být počítána s počtem potvrzených případů nakažených.

Nyní, když jsme si to vyjasnili – Je docela znepokojivé zjistit, že všechny tři míry jsou mnohem vyšší u očkované populace. Neměli bychom tedy jasně vidět pravý opak, pokud vakcíny proti Covidu-19 snižují riziko hospitalizace a úmrtí?

Ale bohužel výše uvedená čísla nenaznačují jen to, že vakcíny jsou neúčinné, ale ve skutečnosti příjemci zhoršují zdraví.

Účinnost vakcíny +95 % proti úmrtí na Covid-19 by znamenala, že neočkovaná populace má o 95 % vyšší šanci zemřít, pokud je infikována Covidem-19 než očkovaná.

Účinnost vakcíny 0 % by znamenala, že vakcíny jsou neúčinné a očkovaní i neočkovaní mají stejnou šanci zemřít, pokud jsou infikováni Covidem-19.

Ale účinnost vakcíny -95 % by znamenala, že vakcíny ve skutečnosti zdraví „hostitele“ zhorší, například decimováním imunitního systému nebo vyvoláním reakce nadměrného rozmnožování protilátek. Což činí následující čísla mimořádně znepokojující. GRAF

Výše uvedený graf ukazuje zvýšené riziko hospitalizace v případě infekce Covidem-19, zvýšené riziko úmrtí v případě nakažení a zvýšené riziko úmrtí v případě hospitalizace s Covidem-19 u očkované populace. Procenta byla vypočtena na základě „Sazeb podle stavu očkování“ vypočítaných v předchozí tabulce.

Graf ukazuje, že u očkovaných je o 63 % vyšší pravděpodobnost, že budou s nakažením hospitalizováni, což dokazuje, že vakcíny proti Covidu-19 mají průměrnou účinnost vakcíny -63 % proti hospitalizaci.

Ale nejvíce znepokojující údaj na výše uvedeném grafu ukazuje, že očkovaní mají o 394 % vyšší pravděpodobnost, že na Covid-19 zemřou. Vakcíny proti Covidu-19 mají průměrnou účinnost zabránit úmrtí o -394 %, což naznačuje, že injekce zcela decimují imunitní systém příjemce.

Pandemie plně očkovaných

Tak tady to máte. Nejnovější údaje zveřejněné organizací Public Health Scotland potvrzují, že 64 % případů, 74 % hospitalizací a 89 % úmrtí za poslední čtyři týdny bylo mezi očkovanou populací, tedy se nejedná o „pandemii neočkovaných.“

A nejen to, data také dokazují, že injekce proti Covidu 19 nejenže nefungují, ale také zhoršují zdraví a pětinásobně zvyšují možnost úmrtí u očkované populace.

Pro dobro lidstva je čas vypnout BBC News a uvědomit si, že s vámi manipulovali a lhali vám, protože poslední rok a půl neměl absolutně nic společného s virem, ale s kontrolou populace.

Přeložila adri | Zdroj: The Exposé

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.