Oficiální údaje ukazují, že více lidí zemřelo na Covid vakcíny za 6 měsíců než těch, kteří zemřeli na onemocnění Covid-19 za 15 měsíců.

Čísla jsou však pravděpodobně mnohem horší, než se zdá, protože údaje o úmrtí na vakcíny pocházejí z oficiálních údajů zveřejněných Public Health Scotland (Úřad veřejného zdraví), a počet úmrtí ve skutečnosti převyšuje počet lidí, kteří zemřeli na Covid-19 v Anglii.

Je zde velký rozdíl? Počet lidí, kteří ve Skotsku zemřeli na vakcíny za 6 měsíců, zatímco počet lidí, kteří údajně zemřeli na Covid-19 v Anglii, se kumuloval během 15 měsíců.

Podle oficiálních údajů NHS (National Health Service v Anglii), které lze zobrazit, od 2. června 2021 bylo v anglických nemocnicích zaznamenáno 87 213 úmrtí na Covid do 28 dnů od pozitivního testu. Z nich 83 624 zemřelo na jiné závažné již existující nemoci, ale bylo přidáno do statistik Covid, protože měli pozitivní test do 28 dnů po jejich smrti.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Pokud vezmeme v úvahu, že testy jsou hlavně povinné v nemocnicích, i když to není zapsáno v zákoně a používají PCR test, který nedokáže detekovat infekci a může najít, co chce, pokud se provádí vysokou rychlostí cyklu, produkovat falešně pozitivní výsledky, není těžké pochopit, proč byly do statistik úmrtí Covid přidány desítky tisíc lidí umírajících z jiných příčin.

Data NHS nám naštěstí říkají, že na Covid-19 zemřelo pouze 3 589 lidí do 28 dnů od pozitivního výsledku v anglických nemocnicích mezi březnem 2020 a 2. červnem 2021. Číslo, které neospravedlňuje 15 měsíců diktátorské tyranie a lékařského fašismu.

Může nám někdo vysvětlit, proč lékařské regulační úřady okamžitě neukončily očkovací misi všech mužů, žen a dětí experimentální vakcínou, která údajně pouze snižuje riziko závažných komplikací vyvolaných přípravkem Covid-19?

Podle zprávy zveřejněné ve Skotsku, počet lidí, kteří zemřeli ve skutečnosti do 28 dnů po podání vakcíny Covid ve Skotsku, nyní překročil počet lidí, o nichž se předpokládá, že zemřeli na Covid-19 v Anglii.

Zpráva, kterou si můžete prohlédnout zde (viz strana 8), uvádí, že „mezi 8. prosincem 2020 a 28. květnem 2021, celkem 3 752 lidí zemřelo do 28 dnů po obdržení vakcíny Covid-19 ve Skotsku“.

To znamená počet lidí, kteří ve Skotsku zemřeli na vakcínu Covid za pouhých 6 měsíců překročil počet lidí, kteří zemřeli na Covid-19 v anglických nemocnicích, o 163 za 15 měsíců.

Pokud však zapomeneme na počet úmrtí způsobených Covidem v Anglii a omezíme se na Skotsko, počet lidí, kteří zemřeli na vakcínu Covid za 6 měsíců, je téměř sedmkrát vyšší než počet lidí, kteří zemřeli na vakcínu Covid-19 ve Skotsku za 11 měsíců.

Toto číslo vzrostlo na 596 podle požadavku FOI na skotskou vládu.

Pokud je míra úmrtnosti vakcíny Covid v Anglii podobná, počet obětí by mohl vzrůst na 25 123.

Podle dokumentu ve zprávě Public Health Scotland, který si můžete prohlédnout zde, 1 289 lidí zemřelo do 28 dnů po podání vakcíny mRNA společnosti Pfizer, 2 lidé zemřeli do 28 dnů po podání vakcíny mRNA společnosti Moderna a 2 461 lidí zemřelo do 28 dnů po podání vakcíny proti virovým vektorům AstraZeneca.

Vzhledem k výše uvedenému a skutečnosti, že u 86% dětí došlo k nežádoucí reakci na vakcínu Pfizer, v extrémně krátkém klinickém hodnocení, od mírných po těžké, opravdu dovolíte svým dětem, aby dostaly zkušební vakcínu, kterou nepotřebují?

Zveřejněno 12.6.2021 | The Daily Expose

Pro tadesco přeložila bubi | Zdroj: Qactus 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.