…..minulý týden jsem napsal prosbu na čtenáře tadesca, jestli si všimli nějaké anomálie s časem. Děkuji všem za odpovědi a důvod, proč jsem se zeptal byl následující….

Zde se nachází původní článek s dotazem. Zajímavé jsou odpovědi: https://tadesco.org/dotaz-na-vsechny-ctenare-tadesca/

Nikoho jsem nechtěl ovlivňovat, a proto byl ten neutrální dotaz. Musím přiznat, že jste mnozí v odpovědích měli naprostou pravdu s pozorováním „natažení“ či „zkrácení“ času. Důvod proč jsem se zeptal byl následující. Mohu ho rozdělit do tří bodů:

 1. Vlastní pozorování
  Šel jsem v podvečer zalévat zahradu. Díval jsem se na hodiny na alarmu, když jsem vycházel z domu a letmo se ještě podíval na hodiny na stěně. Ukazovaly přesně 17:00. Bylo mně to hodně divné že je tolik hodin. Ale dobře. Vešel jsem do sklepa, pustil vodu a vyšel sklepem ven. Natáhl hadici a začal zalévat. V moment puštění vody jsem zjistil, že musím jít dosti nutně na záchod. Zatavil jsem tedy na rozstřikovadle vody páčku, jdu opět do sklepa, projdu nahoru do přízemí a při pohledu na hodiny na stěně jsem byl v šoku. Naprosto v šoku. Bylo 18:04. Hned jsem se šel podívat na hodiny alarmu a ukazovaly stejný čas. Nechápal jsem . Byl jsem ohromen.
  Cesta do sklepa, puštění vody, natažení hadice, a opět vycházení ze sklepa nahoru mohlo trvat maximálně tak 5 minut, spíše méně. Bylo mi jasné, že opět se něco děje s časem….[wp_ad_camp_2]
 2. Telefon na počítač od známého
  Jeden dobrý známý taky ve švajzu, naprostý „MATRIXÁK“ který vůbec nevěří na věci o kterých píšeme na tadescu, mně ten den večer po mé příhodě také šokoval, když mně zavolal na počítač. Začal větou:
  ahoj tome, asi začnu věřit na duchy“ já se zasmál a opáčil:“no tak ty jsi ten poslední, od kterého bych to očekával a rozhodně ti nevěřím. A s nadsázkou a smíchem jsem dodal: „No copak se ti událo, viděl jsi roj duchů? Ha ha ha ha???? Zanedlouho se budou pálit čarodějnice“.

  Potom pokračoval a znělo to velmi vážně:

  Nebudeš mi věřit, co se mi dnes stalo. Byl jsem objednán k zubaři na 11:30 na nasazení korunky. Vyjížděl jsem z domu o 10:30 protože cesta k mému zubaři trvá asi 50 minut, je to kousek před Luzernem. Když jsem vstoupil do ordinace tak mi sestra řekla, že jsem byl objednán na 11:30 a že doktor už zde není. Byl jsem v šoku, protože v ordinaci bylo na hodinách 14:37. Asi na mně musela dost blbě zírat, protože jsem tam stál chvíli s otevřenou pusou, než jsem ji zase zavřel a zeptala se mně, jestli se mi něco stalo. Tímto mně probrala z mého šoku, dala mně nový termín a já se bez rozloučení otočil a šel k autu. Tohle jsem jí přece nemohl vykládat, nevěřila by tomu a navíc by mne začala považovat za blázna. Naprosto jsem nechápal. Nasedl jsem do auta a jel jsem kolem jezera cestou domů. Asi na 10 – 15 minut jsem zastavil, chvíli se díval do vody. Přemýšlel, jak se něco takového mohlo stát. Ano byl jsem v šoku který u mně nemá obdoby. Uvažoval jsem jestli skutečně nejsem fakt blázen. Po nastoupení do auta jsem pomalu jel domů a neustále přemýšlel o tom co se mohlo stát, nebo jestli hodiny ukazovaly špatný čas. Když jsem přijel domů, zvedly se vrata garáže a já vjel dovnitř. Digitální hodiny na stěně garáže ukazovaly čas 12:59. Podívám se na hodiny autě a čas byl také 12:59. Tak tohle byl pro mně další absolutní šok a já musel jít do obyváku a hned jsem si nalil whisky. Žena, která přišla domů krátce po 15 hodině bez pozdravení něco na mém obličeji poznala a zeptala se, jestli se mi něco stalo. Že vypadám nějak hodně divně. Když jsem jí to povykládal, poklepala si na čelo a řekla, že bych neměl tolik pít. A já přitom měl jenom dvě skleničky (dva velké panáky).“

  poznámka tm (velmi dobře ho znám a vím že skoro vůbec nepije)

  potom ještě dodal:

  „možná tě tome nyní chápu, protože když jsi kolikrát u nás vykládal nepochopitelné historky, které se ti staly, také jsem si o tobě myslel, že jsi blázen. Pokud něco takového sám nezažiješ, nemůžeš tomu věřit….“

  rozhovor ještě pokračoval několik minut, než jsme se rozloučili a domluvili na osobním setkání.

  [wp_ad_camp_2]

 3. Telefoní hovor o den později s jednou známou od Prahy, která mi také volala…. 

  Narozdíl od mého známeho, zde ze švajzu, je to žena, která už podobné věci zažila.  Sdělila mně následující příhodu z předešlého dne:„Měla jsem auto den před událostí v servisu. Nevšimla jsem si ale, jestli hodiny byly ten den přestaveny a ukazovaly přesný čas. Druhý den sednu do auta a jedu do Prahy. Moje hodiny v autě ukazovaly o 8 hodin více než bylo. Nevěnovala jsem tomu pozornost. Vyjížděla jsem podle domácích hodin v 10:00. Cesta do podzemní garáže trvá vždy tak 30 minut. Při vjedzu do garáže mi vyskočil lístek z automatu na 18:30 hodin vjezd. Hodně jsem se podivila, že hodiny v autě a zároveň na vjezdu na parkoviště mně vydaly stejný čas, asi špatný šas. Jak v autě tak na lístku bylo 18:30. Nevěnovala jsem tomu pozornost, ale když jsem přijela domů, bylo po 13 hodině. Tak nevím co se ten den stalo, Ale muselo se stát něco velkého na konec rozhovoru dodala….“

 

Tak příhody mně právě donutily napsat dotaz na Vás čtenáře tadesca, jestli jste něco pozorovali také. A sami vidíte, že popisujete podobné zážitky.

Den na to se na Slovensku objevil magnetický prach na autech. Pamatujete si na podobnou příhodu z minulého roku?????

Není vyloučeno, že byl opět použit při nějaké velké události systém BST, třeba na Ukrajině????? ????? ?????

MATRIX KOLABUJE nebo byl použit systém BST na posunutí času a restartu MATRIXU a většina lidí nic nepozorovala. Část 1

MATRIX KOLABUJE nebo byl použit systém BST na posunutí času a restartu MATRIXU a většina lidí nic nepozorovala. Část 2

 

tm ještě dodává. Mnoho lidí, kteří si ničho nevšímají a jedou po zemi jako naprogramovaní roboti, si nikdy ničeho nevšimnou. Jsou to ti, kteří se řídí naprosto jenom NAUČENÝM MATRIXEM A NEVĚŘÍ INTUICI…..

Napsal tm, toš tak

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.