Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

ze dne 30.12.2019

S vyvinutím většího tlaku by mohlo být lidstvo osvobozeno v roce 2020. Klíčem bude vynucení zhroucení dluhového otroctví chazarské mafie ve vlastnictví soukromých centrálních bank, jak uvedly zdroje Pentagonu, svobodo zednářské lóže P3 a další. Rostoucí rozpor mezi ekonomikou reálného světa a bublinou na finančním trhu je záměrně připravován tak, aby způsobil systémové selhání pro osvobozující lidstva během roku 2020, sdělily zdroje z Asijské tajné společnosti a lóže P3. (Ne, P3 není překlep; podrobnosti viz níže).

[wp_ad_camp_2]

Netřeba dodávat, že reálná ekonomika stále klesá, a to i přes „rekordy“ na akciový trzích a korporátní média to podporují. Nejnovějším znamením je Index Baltic Dry, který klesá na minima, jež nebyla vidět od krize americké banky Lehman. Baltic Dry Index totiž nelze manipulovat s fiat penězi (v angličtině: „funny money“ = „legrační peníze,“ pozn. př.), jak se to děje u jiných indexů, protože jde o cenu fyzicky (reálně) existujících věcí zasílaných na lodích.

Skrytá část této finanční / ekonomické války, která nyní zuří, představuje přetahování historických dluhopisů mezi Východem a Západem.

Ministerstvo financí USA začalo nakupovat čínské historické dluhopisy v naději, že je použije k získání zlata, aby splnilo termín úhrady plateb k 31. lednu 2020, tvrdí japonské pravicové zdroje a zdroje Lóže P3.

Mezitím Číňané v rámci protiútoku kupují staré americké firemní dluhopisy. „Temné digitální americké dolary,“ které se takto vytvářejí, se použijí ke „zvýšení měnové inflace amerického dolaru.“

Dluhopisy končí za pomoci americké tajné služby buď v Citibank, nebo za pomoci čínské tajné služby v hongkongské pobočce HSBC Bank. „Historické dluhopisy jsou jednou z taktik nepřítele,“ vysvětlují dále zdroje.

Tato tajná válka také vede k obrovskému nárůstu aktivity související se zlatem a je jedním z důvodů, proč se diskuse o finančním resetu stala velkým tématem na trzích.

[wp_ad_camp_2]

Aktivita ohledně zlata se zvyšuje, protože experiment s využitím záporných úrokových sazeb k záchraně fiat finančního systému selhává. Je to neúspěch, protože stále více investorů přesouvá své peníze a chce fyzickou hotovost (která je imunní vůči záporným hodnotám), zlato a další věci, které skutečně existují. Pointou je, že realita vždy nakonec vyhraje.

Skutečnost, že OSN ve vlastnictví Rothschildů nyní otevřeně volá po použití kryptoměny k financování svých operací, je známkou toho, že docházejí fyzické zdroje, jako je zlato, a hledají digitální únikové okno. Asiaté, kteří drží zlato, by raději vytvořili novou OSN v Asii.

Zednáři z lóže P2, Asijské tajné společnosti, Britské Commonwealth, Pentagon a další, se snaží tuto válku ukončit tím, že dosáhnou nové dohody o tom, jak provozovat planetu.

Za tímto účelem byla italská svobodo zednářská Lóže P2 nyní nahrazena svobodo zednářskou Lóží P3, tvrdí zdroje právě z Lóže P3. Dne 30. prosince vyšlo v italském tisku dokonce oznámení této události. ODKAZ

[wp_ad_camp_2]

Znamením změn v Itálii je, že Leo Zagami, který byl zapojen do útoku a masové vraždy ve Fukušimě v Japonsku, musel uprchnout do Palm Springs v Kalifornii, aby se v Itálii vyhnul zatčení kvůli obvinění z pomluvy a urážky na cti, které podali Kalábriští zednáři, sdělily zdroje z Lóže P3.

V čele Lóže P3 stojí pan Gianmario Fioramonti, který říká „Lóže není skrytá anebo tajná. Je zcela transparentní a otevřená všem mým přátelům na celém světě bez ohledu na rasu, barvu nebo víru.“ P3 uvolňuje nejrůznější informace o Antarktidě, mimozemšťanech, nacistech a dalších věcech, které jsou tak ohromující, že budou vyžadovat silné důkazy.

V každém případě se finanční a informační válka silně obrací také proti Židům, kteří budou muset očistit své řady od satanistů a radikálních sionistů, nebo jinak budou čelit nevyhnutelnému kolektivnímu trestu. Zdroje Pentagonu nastínily kroky proti nim takto:

„Trump možná začal antisemitské výpady v New Yorku i na jiných místech v době chanuky, když nedávno řekl Izraelsko Americké Radě: Jste brutální zabijáci. Nejste vůbec milí lidé, ale musíte hlasovat pro mě.“

[wp_ad_camp_2]

Zdá se, že Mezinárodní trestní tribunál (ICC) v kauze proti Izraeli má bezprecedentní celosvětovou podporu, protože navzdory silnému lobbování Bibiho (izraelský premiér Benjamin Netanjahu) se ani jeden jediný světový vůdce neodváží mluvit na obranu izolovaného Izraele nebo odsuzovat ICC, dokonce ani Trump, Putin, Xi, Bolsonaro, Modi, Sisi, král Abdullah, Mohammad bin Salman, Macron, Merkelová, Trudeau nebo Bojo.

 

„Zdá se, že i Judenpress mlčí k ICC, protože soud může dokonce změnit své rozhodnutí ne stíhat válečné zločiny mučení americké armády a CIA v Afghánistánu, ale může dokonce rozšířit obvinění o útoky dronů.

.

„ICC možná dostal „transplantaci páteře“ a důvod existence (raison d’être), aby pomohl sundat sionisty, Deep state a pedofily, ve shodě s vojenskými tribunály.“ Zdá se, že vyšetřování ICC se zaměřuje na Bibiho i Benny Gantze jako válečné zločince, jelikož jde až k samé podstatě – odkrylo rasistickou, „mačistickou“ talmudskou, anti-gojímskou kulturu a již zastavilo izraelské plány na připojení údolí Jordánu.

[wp_ad_camp_2]

Vzhledem k celé této aktivitě mohlo být nedávné vysílání filmu Sám doma 2 (Home Alone 2) v Kanadě, ve kterém vypustili scénu s Donaldem Trumpem, pravděpodobně nějakou zasvěcenou zprávou. Je to proto, že Macauley Culkin, dětská hvězda tohoto filmu, patří mezi mnoho lidí, kteří říkali, že šéfové filmového průmyslu jsou „satanští pedofilové“, kteří „rituálně zneužívají děti v oboru.“ Culkin říká, že během natáčení tohoto filmu byl zavolán do místnosti, kde byl obtěžován výkonným manažerem. V rozhovoru pro francouzské rádio Culkin řekl:

„Řekl mi, abych se podíval na jeho boty. Řekl, že byly vyrobeny z kůže dětí, které on a jeho přátelé zavraždili. Zeptal se mě, jestli jsem znal Heather O’Rourkeovou. Boty byly totiž vyrobeny z její kůže.“

Zprávy agentury AP musely říci o její smrti v roce 1988 toto: „Smrt dvanáctileté herečky Poltergeista Heather O’Rourkeové byla velmi neobvyklá.“

Došlo k důkladnému pokusu vymazat Culkinův příběh z internetu a původní článek ve francouzštině chybí, ale v jiném rozhovoru Culkin říká, že jeho otec byl „zlým mužem, který byl psychicky i fyzicky hrubý.“

Skutečnost, že samozvaný satanista a pojídač lidských plodů Zagami se rozhodl uprchnout do Kalifornie, aby se vyhnul zatčení v Itálii, je také velmi výmluvná. Kalifornie je nyní ve stavu otevřené vzpoury proti Trumpovi. To je vidět na Nancy Pelosiové z Kalifornie (nebo její podobě skrze počítačovou grafiku nebo jejím klonu), která se mimo jiné snaží vést impeachment (žalobu) proti Trumpovi.

[wp_ad_camp_2]

K zastavení probíhající nevyhlášené občanské války v USA a osvobození amerického lidu může být také zapotřebí invaze do Kalifornie, tvrdí zdroje Pentagonu. Skutečnost, že bylo zaznamenáno několik výbuchů (zemětřesení) přicházejících z Kalifornie a amerických vojenských základen v Nevadě, může být známkou invaze.

Invaze do maličkého asijského národa v Bruneji je také v přípravě, říkají zdroje Pentagonu a CIA. Důvodem je to, že Brunej je hlavní spojnicí černých peněz v Asii. Budova na fotografii níže, s pyramidou na střeše, je v plánu na převzetí, aby pomohla ukončit finanční válku.

Toto o místě řekl zdroj CIA:

„Ministerstvo financí má řadu neoficiálních agentů CIA a MI6, kteří tam pracují jako konzultanti. Pomáhají při skutečných převodech obrovských finančních transakcí uskutečněných v celém regionu a dosahují řádu miliard dolarů měsíčně. Říká se, že Brunej je hlavním finančním centrem pro většinu peněžních převodů mimo účetní knihy, které se používají pro černé operace a jiné zločinné financování. To se děje od doby, kdy proběhl tzv. skandál Írán-Contra v polovině 80. let minulého století. Brunej byl v té době zapojen do zmizelých 10 milionů dolarů, které odešly na nesprávný švýcarský bankovní účet. Peníze byly ve skutečnosti určeny pro Olivera Northa. Před touto událostí, kterou propírala všechna hlavní zpravodajská média po celém světě, většina lidí na Západě nikdy neslyšela o Bruneji.“

[wp_ad_camp_2]

Satanisté v Japonsku také čelí rostoucímu tlaku Společnosti Bílého draka a jejich spojenců. Japonská armáda si konečně uvědomuje, že počet obyvatel klesá o více než 500 000 lidí ročně kvůli nekompetentním satanským loutkám. Na čistkách se pracuje, slibují japonské pravicové zdroje.

Tato válka je také osobní pro tohoto dopisovatele (Fulforda, pozn. př.). Když jsem se 5. prosince pokusil poslat peníze editorovi mého blogu prostřednictvím Japonské poštovní banky, nic se nestalo. Poté, co jsem si pobouřeně stěžoval, nám banka až 23. prosince zaslala dopis s prohlášením: „Vaše žádost o mezinárodní platbu popsaná výše byla zrušena na základě našeho komplexního posouzení.“

Také vánoční přání, které nám bylo zasláno, vydala pošta až po intervenci MI6. Přání došlo roztrhané (a tak pravděpodobně otevřené), jak je vidět níže:

Následně, dne 27. prosince, byli přinuceni rezignovat tři nejvyšší vedoucí pracovníci Japonské Pošty (Japan Post Holdings). Po Fukushimě totiž Japan Post Holdings převzali Rothschildi a Rockefelleři. Jenže Japonci se teď chystají vzít si poštu zpět.

[wp_ad_camp_2]

Rovněž máme zakázáno používat Western Union, PayPal a jiné elektronické prostředky k zasílání peněz našim zaměstnancům. To je spolu s mnoha dalšími trestnými činy důvodem, proč byly majitelům těchto institucí poskytnuty odměny. Budou loveni a odstraněni. Tohle je válka a my vítězíme, lidi.

Nakonec bych rád zakončil poslední zprávu roku 2019 dobrou zprávou, že antigravitační technologie je nyní k dispozici široké veřejnosti. Antigravitační letouny nyní záměrně přelétávají přes hustě osídlené oblasti jako součást zveřejňování, tvrdí zdroje Pentagonu. Nejnovější byl spatřen za denního světla nad New Yorkem a je vidět na tomto ODKAZU.

Video na tomto ODKAZU ukazuje, jak vlastně postavit antigravitační zařízení ve vaší garáži.

Rok 2020 bude rokem událostí biblických rozměrů.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

[wp_ad_camp_2]

 

Pokud byste rádi podpořili překlady, můžete tak učinit na známý bankovní účet vedený u Fio: 2901269209 / 2010

Platby ze Slovenska: 2901269209 / 8330 (IBAN: SK0683300000002901269209  SWIFT: FIOZSKBAXXX) Děkujeme.

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.