…..dle mnoha dokumentů, výpovědi pilotů, lékařů, vědců a dalších jiných osob dnes trávení lidské rasy eskaluje do maximální míry. Dnes snad je každému zřejmé, proč to dělají a dokonce se tím už ani netají….

21:54

Jednominutové video zasvědceného člověka z US vlády Vám shrnuje pravý důvod, proč to všechno dělají.

tm dodává: Je ale těžké otupělým a nemilosrdně otráveným mozkům dnes cokoliv vysvětlovat. Zapomněl tam dodat, že zapojili ještě použití virů, baktérií a hlavně plísní, které se naváží na hliník a my to dýcháme a vstřebáváme plícemi, organismem a mozkem. K tomu zapojili podprahová data a ovlivňování lidí přes mobily, antény mobilních telefonů a hlavně wifi, které přes noc ve spánku v panelácích programují jejich mozky. A máme vymalováno…..

Pak se nedivte, že spousta lidí kolem Vás se chová dosti podivně a někteří to dokonce i slovně vyjadřují v diskuzích. A vůbec se jim to dokonce nezdá být divné. Nééé takto se nechovají zdraví jedinci s vědomostmi a možnostmi kombinací, které jsou normálně morálním lidem vlastní. K tomu všemu jsou v mozku na posílení účinnosti ještě blokovány chemikáliemi a viry.

No tak potom dobrou noc.

Nezoufejte ale. Máme proti nim zbraň. Pokud lidé neustále detoxikují své tělo a hlavně se denně o něj starají, DÝCHAJÍ HIMALÁJSKOU A KÁLIOVOU SŮL ze zvlhčovače, tak z velké části se jim daří držet se nad hladinou, když všichni ostatní jsou pod hladinou a semtam se nadechnou…..

Pitím čisté vody se také dostává velká část chemie z těla ven.

Napsal tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.