…..náš informátor mně sdělil, že francouzský poskok ILLUMINÁTŮ MAKRON dostal krátce po požáru v Notre Dame zajímavou sms od Majora francouzského vojska Patricka Nicolle, který mu sdělil následující::::

13:54

KDYŽ TĚ NEBUDEME MAKRONE CHTÍT, NEBUDEŠ BĚHEM DVOU HODIN EXISTOVAT!

ROZUMĚL JSTE NAŠEMU VZKAZU MAKRONE?

 

Ve Francii stoupá počet lidí, kteří nevěří oficiálnímu tvrzení médií o příčině požáru. Říkají, že se jedná o další útok 11.09. jako na dvojičky v USA za podpory P-REZIDENTA MAKRONA a samozřejmě EU.

Makaron se potácí a plave ve lžích, které sám vytvořil, či nechal vytvořit a Francouzi to považují za naprosté selhání vůči svému národu a vlastizradu.

[wp_ad_camp_2]

Dle informátora vím, že je armáda připravena ve Francii udělat pořádek a jinak také řečeno vojenský převrat nebo jestli chcete puč. Makaron zapomíná že armáda má zbraně a už se na to nemůže dívat, jak nechá každý týden mrzačit protestující lidi ve žlutých vestách. Převrat asi stojí krátce před námi. Uvidíme kam až vše nechá MAKARON DOJÍT nebo raději z Francie uteče…..

Zde je video, které bylo oficiálně armádou doručeno zločinci MAKRONOVI. Ano, všichni toho zločince který se vydává za P-REZIDENTA mají „pokrk“…..

Napsal tm

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.