…..řekl bych, že svoboda slova je horší než byla (...)
…..jsem zásadně proti reklamám. Ale výjimka potvrzuje pravidlo…. (...)
…..skutečně neuvěřitelné vysílání. Doporučuji každému poslechnout…. 00:05 (...)
…..něco dají do prostoru a čekají, co občané budou (...)
…..zbytečné jakékoliv slovo dodávat, názor si udělejte sami…. (...)
…..pravděpodobně lidé nečtou nejen návody, ale také důležitá (...)
…..zajímavé zamyšlení pro tadesco napsal jako obvykle Lubomír Man…. (...)


U nás pro všechny vychází slunce, probuzenému lidstvu otevíráme oči.
Pravda je krutá a bolí, ale je osvobozující.
Pamatujte, veškerá rozhodnutí leží pouze ve vašich rukou.











