Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

 • Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije
  Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije

  Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije

 • Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina
  Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina

  Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina

 • Ke konci časů musejí lidem říci pravdu
  Ke konci časů musejí lidem říci pravdu

  Ke konci časů musejí lidem říci pravdu

 • Tobogán se řítí nezadržitelnou rychlostí k vyvrcholení dějů nejen v Evropě, ale i po celém světě
  Tobogán se řítí nezadržitelnou rychlostí k vyvrcholení dějů nejen v Evropě, ale i po celém světě

  Tobogán se řítí nezadržitelnou rychlostí k vyvrcholení dějů nejen v Evropě, ale i po celém světě

Pár poznámek k předešlým „zajímavým“ dnům…..

Pomalu a postupně se „prolouskávám“ mejlíky, které jste mi v minulosti napsali (za poslední téměř celý rok – carsten mnohým odpověděl). Osobně Vám všem za ně moc děkuji. Také Vám děkuji za komentáře k poslednímu článku o MEDBED, který jsem pro Vás s radostí napsal. K mejlíkům se vrátím ke konci článku.

Před a po vypuknutí uměle vyvolané COVIDOVÉ hysterie, která byla na lidi připravena, jste byli ode mne varováni, abyste se jí v žádném případě nezúčastnili. Měli jste býti jenom pozorovateli!!!!! Jinak v budoucnu toho budete litovat. Varoval jsem Vás předem před „šťouracími“ tyčinkami, (údajnými testovacími technologiemi), které byly jenom nedokonalým podvodem na manipulaci lidí a nahnání strachu. Vše dokázáno. Potvrzeno.

Rovněž tak před údajnými očkovacími „vak–cín–minami“ a dalšími věcmi. Neustále celé roky opakuji – VŠEMU JE ÚPLNĚ JINAK. A taky bylo a je. Jsme těsně před odhalením, deep state nenávratně padl. Naštěstí pro lidstvo. Vše bude odhaleno, pro některé to bude příliš kruté a mnozí to neunesou….

Máte doma zásoby????

Můžete pozorovat na dnešním dění. Vzpomeňte si na články, které jsem v minulosti napsal o zbraních a technologiích z východu. Však víte odkud.

Zmizení přes 1000 silně pigmentovaných emigrantů (přes noc) z vojenského objektu v Německu hlídaných policií a vojáky. Dále zjevení ruských tanků na bývalých cvičištích v bývalé NDR, které objevili dva němečtí rybáři a běželi to oznámit na policii. Psali o tom dokonce v novinách. O třinácti ponorkách v neviditelném módu působících asi 100 km od pobřeží USA. A mnoho dalších zpráv, které na tadescu najdete.

Byli jste datováni roky dopředu

V brzké budoucnosti se lidstvo dozví o staro-nových technologiích, které budou pro všechny odhaleny. Pravděpodobně to bude prvně ve zbraňových systémech, o kterých západ nemá ani potuchy. Zatím nebyly použity.

Looking Glas je „zastaralá“ technologie, nová se jmenuje VISION. Vzpomeňte si na článek o indigové dívence (ODKAZ), (ODKAZ). Ta Vám také mnohé odhalila. Necháme se překvapit.

Snažil jsem se Vám postupně naservírovat na zlatém podnose možnosti (mnozí považovali za sci-fi), které zde mezi lidmi existují, ale jsou tajeny. Odtajnění přijde brzy.

Proto je nutné i v dnešní, pro mnohé svízelné době, zachovat klid a rozvahu. V klidu leží ta největší síla. Vše je na správné a konstruktivní cestě. Mnozí jsou netrpěliví a chtěli by vše ještě včera. Není tomu ale tak a není to ani možné.

Fašistické vlády skončí a padnou. Zoufalý a chcípající deep state chce vzít s sebou co nejvíce jedinců, a proto dělá zoufalé kroky.

Zde bych se rád krátce zastavil. V dnešních mejlících jsem objevil několik varování. Jedná se o chemtrailování v České republice.

Psali mi dnes čtenáři od Ostravy, Hradce Králové, ze zlínského kraje a kraje Vysočina, že v odpoledních hodinách naměřili navýšení radioaktivního záření. Jednalo se většinou o zvýšenou radioaktivitu v ovzduší a to od 0,45 až do 0,57 µSv/h (microsievert za hodinu). Pro upřesnění – normální radiace v ovzduší je 0,01 až 0,2 µSv/h.

Zveřejňuji jeden mejlík i s fotografiemi, který jsem včera obdržel:

Ahoj tome,

dnes se v Česku opět mohutně chemtrailovalo. Najednou bylo na obloze 8 letadel. Ze zajímavosti jsem šel domů pro měřič radioaktivity. Nestačil jsem se divit, když jsem naměřil hodnoty od 0,4 do 0,51 µSv/h. Měření jsem prováděl od 14 do 16 hodin. Hodnota nespadla po celou dobu pod 0,4 µSv/h. Dosti mě to udivilo. Sadisti přidávají do „mňamky“ asi Stroncium a jiné radioaktivní izotopy.

Teprve večer po 18. hodině hodnoty klesly na 0,17 µSv/h.

Snímky přikládám a děkuji za vaše stránky.

Marian.

Foto:

Další mejlíky potvrdily hodnoty zde zmíněné. Jedna naměřená byla dokonce 0,59 µSv/h. Foto nebylo ale přiloženo.

Vzhledem k tomu, že se jednalo o více žádostí o zveřejnění varování, učinil jsem tak.

Zdůrazňuji pro všechny, kteří mají zájem preventivně z těla odstranit radioaktivitu, je nutné užívat MUMIO, které vylučuje z těla radioaktivní látky.

Z plic je možné vyloučit radioaktivní látky dýcháním soli KCl a himalájské soli (NaCl) rozpuštěné ve vodě, kterou nalijete do zvlhčovače vzduchu. Popsané v několika článcích u nás na tadescu.

Musím přiznat, že zde ve Švýcarsku jsem naměřil také zvýšenou radioaktivitu 0,35 – 0,4 µSv/h, a to několik dní po sobě na různých místech. Jedná se určitě o suspenze rozptýlené z chemtrailovacích letadel.

 

Tolik k předešlým dnům.

Rád bych se vrátil na začátek k Vašim mailovým dotazům. carsten Vám slíbil návod na hormonální kůru. Vzhledem k jeho pracovní vytíženosti Vás všechny žádám, kteří máte zájem, napište na moji adresu. Rád Vám ho soukromě přepošlu.

Napsal tm

Pokud byste chtěli přispět na překlady článků a chod webu, můžete tak učinit na účet číslo: 2902118402 / 2010 (Fio banka).

Platba ze Slovenska: SK7383300000002902118402

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
49 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře