AKTUALIZACE 11:45, KTEROU SI NEMŮŽEME DOVOLIT NECHAT UJÍT!!!!!…..rozborů symboliky jsem nejen na tadescu.cz, ale i jinde udělal nespočet. Dnes mně ale zaujalo velmi kratičké video, které jsem chtěl dát do předchozího článku o silvestrovské noci, ale asi by mnozí nepochopili…..

09:54

Aktualizaci najdete ve spodní části článku. Je vidět, že za vším stojí,  ještě ale né dlouho, jak jsem psal, ale tohle je skutečně až přespříliš. Vidím, že sledují všechno dost dokonale a hlavně i nás…..

Je nutné se dobře dívat na obrázky a v jednom kratičkém videjku Vám je dokonale naznačeno (ukázáno), kdo za tím vší stojí. Dělají si samozřejmě reklamu i sami pro sebe a v traileru, reklamním videoklipu, je řečeno zcela všechno. Rozbor by byl na mnoho stránek. Sestříhal to určitě mistr symboliky. Od začátku až do konce. Ale podívejte se na minutu 02:07 až 02:08. Tady je záblesk pravdy, kdo za nimi stál a kdo jim pomohl ke slávě i s jejím pádem…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Mimo jiné jsou zde velmi cenné obrázky skoro od začátku založení skupiny až do jeho konce a to ve 2 minutách a 30 vteřinách…..

Hned první obrázek ukazuje ruku, která chce projít zrcadlem, mírně se prohlo, všímáte si, že je to skoro to stejné co v MATRIXU kdy Neo při replikaci strčil také ruku do zrcadla?????

00:01-00:02

Ruka má ale okovy na ruce, hned dva, je tedy otrokem. Jejich otrokem. Má dvě tváře. Potom se na desetinu vteřiny udělá tma. A hned nato vstává (jako při probuzení sedá si na posteli) symbolicky lidská bytost a je vidět zezeadu. Zezadu proto, protože její pravou tvář a jejich  pravou tvář nikdy neuvidíte a ani neuvidíte do dění celé společnosti. Nasáčkovali ji ale do 2:30 minut. Skvělé.

A mimo jiné ukázali dosti z budoucnosti…..

Možná někdy v budoucnu udělám rozbor, ale v současnosti nemám čas, jsem na cestách…..

 

To víte, při kávičce na benzince se tv klidu toho moc napsat nedá…..

tm

Aktualizace 11:45

Jak je vidět, tak soudruzi nám poslali milý vzkaz pomocí reklamy a sice ženu v červeném. Asi se jim nelíbí, co jsme o nich napsali a začali dělat rozbor videa který samozřejmě patří jim a nemají zájem o dekódování. Pochopte, že náhody neexistují. Jsou to dva print screeny obrazovky. To jsou ale náhodičky. Určitě si vzpomínáte z filmu MATRIX, co žena v červeném znamená. Toš tak.

Budeme tedy slušní a poděkujeme soudruhům za milé upozornění a vzkaz, který nám poslali…. Posílám ho za tadesco.cz i já: 540 144000 540

DĚKUJEME

 

 

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.