Poznámka autora:

Čtenáři beforeitsnews.com, nikdo nemůže tuto zprávu zatím ověřit. Říká se, že pochází od Michaela Murdocka, veterána amerického námořnictva. Chtěl bych ocenit jakoukoli zpětnou vazbu, kterou byste sdíleli s ostatními v komentářích níže. Deep State nám řekl, že brzy zrujnuje tuto ekonomiku, a sledovali jsme, že akciový trh ztratil více než 5000 bodů od 10. prosince. Faktem je, že by to mohla být falešná zpráva, která byla vypuštěna k odvedení naší pozornosti.

50 agentů kabaly bylo zatčeno za přípravu krádeže pěti biliónů dolarů elektronickou cestou. Byl vydán exekutivní příkaz prezidenta Trumpa. Agenti Ministerstva financí USA jim překazili plán.

Ukazuje se, že kabalisti chtěli stáhnout elektronické peníze ve středu (po Silvestru) a způsobit tak chaos na akciových trzích a v bankovním systému.

Všechny bankovní automaty a kreditní karty měly být nefunkční, všechny banky v USA by byly zavřené, všechny americké dolary by byly bezcenné, a chod USA jako země by se zastavil.

[wp_ad_camp_2]

 

Zvláštní agenti na Ministeratvu financí však zjistili anomálii v systémech, vypnuli terminály a provedli opatření, které zastavilo krádež. Kabalisté pak byli ve spolupráci s FBI, tajnou službou a agenty Ministerstva financí pozatýkáni.

President Trump dal příkaz odvézt těchto 50 agentů Kabaly na Gitmo (vězení v zálivu Guantanámo) a budou jistě intenzivně vyslýcháni, aby se zjistilo více infoformací o této události. Bude to mít pravděpodobně vliv na spuštění resetu finančního systému (GCR). Je velká pravděpodobnost zavedení stanného práva.

Prezident Trump i více-prezident byli přemístěni do bezpečného ukrytu na utajovaném místě. Jejich rodiny jsou v tomto čase pod ochranou armády.

přeložila tereza

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.