…..v následujícím článku Vám nabízejí bezplatné vyšetření plic. Po dlouhé době chemtrailování celé Evropy se asi rozhodli udělat takto nastíněný „zájem“ o Vaše zdraví. Pravděpodobně mají zájem zjistit jaká je účinnost zabijáckého vypouštění těžkých kovů a jiných látek včetně morgelonů do ovzduší. Jak uvidíte dle čísel a výsledků,  jsou „úspěšní“….

10:54

tm: Jednomu známému v Rakousku po CT a magnetické rezonanci zjistili údajnou rakovinu plic a nechal se lékaři přemluvit, aby si nechal vzít vzorek z plic. Uposlechl a šel na zákrok. Následně zemřel na krvácení do plic po odebrání vzorku. Pitvou se pak zjistilo, že žádnou rakovinu plic neměl.  Další případ s podobným výsledkem se odehrál také u známých na Slovensku, kdy léčili pacienta chemoterapií na zhoubnou nemoc plic. Po úmrtí bylo zjištěno, že rakovinu plic neměl. Jsou to případy necelý rok staré.

Lidé probuďte se a začněte dýchat,  jak neustále píši, sůl ze zvlhčovačů vzduchu dle návodu, který jsem už několikráte publikoval. Látky z chemtrailů vysušují plíce a brání vylučování sajrajtů pomocí hlenů. Nechtějte ani vědět, jaké výsledky byly po rozboru hlenu zjištěny…..

[wp_ad_camp_1]

Tisíce Čechů trpí plicní nemocí a neví to! Nechte se zdarma vyšetřit

Doktorka studuje rentgen plic - ilustrační foto

Zdroj: TV Nova
Ilustrační foto

Kašel, zadýchávání, únava. Poznat vážnou plicní nemoc od obyčejného nachlazení nebo chřipky nemusí být snadné. Víc než půl milionu Čechů proto ani netuší, že jí trpí a riskuje smrt. Nechte se i vy zdarma vyšetřit!

Chronická obstrukční plicní nemoc. Většině Čechů tento název nic neříká, přesto se s ní potýká 800 tisíc z nich. Plicní lékaři však léčí jen asi třetinu, zbytek ani netuší, že jí trpí a přestože jim není dobře, k doktorovi nejdou.

 

Právě to chtějí plicní lékaři změnit a na nemoc víc upozornit. 24. listopadu se také budou moci lidé nechat zdarma vyšetřit. „Vyzvali jsme 350 plicních ambulancí, aby nabídli lidem bezplatné vyšetření, které by nemoc odhalilo včas,“ uvedl Stanislav Kos, předseda Českého občanského spolku proti plicním nemocem.

Počet úmrtí stále narůstá, loni zemřelo na zákeřnou chorobu víc než 3500 lidí. Podle lékařů se dožíváme vyššího věku a k nemoci se „propracujeme“. Nemoc se totiž zhoršuje postupně a může se schovávat za jinou chorobu – třeba astma. Lidé navíc své potíže řeší, až když je pozdě.

„Vznik a průběh nemoci však ovlivňuje stále dramatičtěji i znečištěné ovzduší. Působí dlouhodobě, takže bohužel až nyní sklízíme „plody“ předchozích inverzí,“ říká lékař Vladimír Koblížek z královéhradecké nemocnice.

Lékaři teď nabádají Čechy, kteří trpí chronickým kašlem, dušností a vykašlávají hlen, aby své plíce nechali zkontrolovat. Čeká je nebolestivé vyšetření a pokud u nich odborníci nějakou poruchu odhalí, budou se moci rovnou objednat na specializovanou kontrolu.

Seznam ambulancí a klinik, kde si budete moci nechat 24. listopadu plíce zdarma vyšetřit, najdete zde. Na pracovištích také budou viset plakáty upozorňující na bezplatné vyšetření.

„Je škoda, že i v dnešní době se mnoho lidí zbytečně nechá nemocí omezovat a nezajde včas k odborníkovi. Trápí se, aniž ví proč, a zhoršuje si nemoc špatnými životní návyky, pobytem v prašném prostředí nebo kouřením,“ povzdechl si profesor Vítězslav Kolek.

Zdroj: http://tn.nova.cz/clanek/plicni-nemoci-trpi-tisice-cechu-vetsina-to-ale-nevi-nechte-se-zdarma-vysetrit.html

[wp_ad_camp_2]

[wp_ad_camp_3]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.