Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

Související zprávy

Potvrzení principů systému morfických polí

…..pomalu začínají s pravdou obeznamovat obyvatelstvo, jaké pro někoho „zázračné“, pro někoho zcela normální, technologie mají. Lidstvo se ke konci věků musí dozvědět pravdu. V článku je nutné také číst mezi řádky. Začínají pravdu lidem dávat po kapkách, aby to pro mnohé lidské bytosti nebyl šok…..

10:54

Prostředek pro dálkové zjištění potenciálně nebezpečných lidí v místech shromažďování lidí cestou skenování psychofyziologického stavu člověka byl rozpracován a zkouší se v Rusku, oznámil agentuře RIA Novosti generální ředitel AS Gruppa Zaščity – JUTTA Vladimir Tkač na výstavě Milipol 2015 v Paříži.

„Máme takový výrobek, Human Risk — dálkové bezkontaktní prostředek pro zjištění psychofyziologického stavu člověka. Zjišťujeme na dálku v obyčejné besedě stress, nepokoj a agresi, jestliže převyšuje normu. Ve stavu stressu začíná celé lidské tělo, a nejen obličej, vibrovat nízkými kmitočty, a natáčení na kameru a digitální zpracování umožňuje zjišťovat v siluetě člověka mikrovibrace“, vyprávěl generální ředitel AS Gruppa Zaščity — JUTTA, která se zabývá projektováním a výrobou technických prostředků pro odpor průmyslové špionáži a pátrání po výbušnině.

Podle jeho slov se nedají podobné fyziopsychologické reakce organismu kontrolovat — vibrace zůstanou, dokonce když je člověk trénovaný a dobře se ovládá.

Systém je zcela jednoduchý, dodal Tkač. Je to programový a přístrojový komplex, k němuž je potřebná zcela běžná videokamera a počítač, a také některé náležitosti, které umožňují „důvěrnou“ besedu s člověkem, aniž by bylo třeba vytrhovat se z práce.„Když kladu nějakou ostrou otázku, cítím na náramku signál, který naznačuje, že objekt je ve stavu stressu a nepokoje — otázka se ho tedy dotkla. To je něco podobného polygrafu“, vysvětluje Tkač.

Pro fungování systému stačí poprsí. Zapisovací zařízení se dá snadno schovat: jako opce se nabízejí zvláštní „škatulky“ a „vizitkáře“, v nichž je možno umístit kameru, podotkl šéf společnosti-projektanta.

„Zamíříme-li tento systém na sektory stadiónu, operátor hned uvidí, že může začít rvačka. Co se týče letiště, když jdou lidé chodbou k pasové kontrole, je možno je na chvíli zastavit, dát tam jednoho bezpečáka navíc, položit lidem pár otázek. A my z tohoto davu můžeme vybrat ty, kdo jsou v nenormálním stavu“, popsal Tkač možné použití přístroje a podotkl, že cestující na letišti může mít ke znepokojení různé důvody — může to být jednoduchý strach z létání, což se vyjasní, položíme-li pár dodatečných otázek.

Systém má různé prvky, dá se „naučit“, je možno ho vyzkoušet na člověku a stanovit hranici normy: v současné době už máme kladné výsledky práce detektoru-analyzátoru s různými videozáznamy.

„Brali jsme materiály policejních protokolů, kdy je člověk vyslýchán, a výslech probíhá tak, že ze svědka se mění v podezíraného. Kdy začaly otázky týkající se toho nejtajnějšího, všechny ukazatelé to zaznamenaly. Byl jeden případ v obchodním domě, kdy skupina mužů o něčem debatovala, a systém je poznačil červenou barvou. Za chvíli začala rvačka, bylo tedy v krvi hodně adrenalinu, a systém to zaznamenává“, vysvětlil šéf společnosti-projektanta a dodal, že v budoucnu se může tento systém široce využívat pro výzkum člověka.

„Další aspekt se zatím zkoumá, provádí se ale vážný experiment: je možné cílové působení na lidi, nebude zcela vědomé, a lidé, kteří nemají s protiprávními činy nic společného, nebudou na to reagovat, ale ti, kdo „chovají tajnou zášť“, reagovat budou. To se ale ještě dopracovává“, uzavřel Tkač.

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
3 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře