Vážení čtenáři, už delší dobu jsem zvažovala pokus popsaný v tomto článku a způsob, jak to sdělit šetrně, ale toto asi šetrně popsat nelze. V poslední době získaly na veliké popularitě symboly Květ života, Metatronova krychle a symbol Merkaby. Měla jsem důvodná podezření a rozhodla jsem se proto, že na všechny tři symboly provedu svalový test, abych si je ověřila. Výsledky vás zklamou.

Svalový test použitý na uvedené symboly je podrobně popsaný (včetně videoukázky) zde: NÁVOD: Svalový test, pomocí kterého spolehlivě určíte potraviny, předměty nebo symboly

V článku jsou dvě varianty, verze kterou používám já zahrnuje dvě osoby, jedna je testovaná, druhá testuje. Testované osobě je první změřena síla, poté chytá do ruky předměty nebo symboly a měří se rozdíly, změny v její síle. Co člověka posiluje, to se ihned projeví na síle jeho svalu a udrží ruku proti tahu ve své pozici. Co člověka oslabuje, se taktéž ihned odrazí na jeho svalové síle, přijde o energii a testovaná osoba nedokáže odolat protitlaku a ruka jí jde dolů.

Pokud jste výše uvedený článek nečetli, dopručuji abyste se k němu vrátili, abyste přesně pochopili o čem je dnes řeč. Pokud kohokoli tento článek naštve a popudí, důrazně doporučuji, aby zopakovat svalový test a přesvědčil se osobně na vlastní oči o správnosti mého měření a o přesnosti mého výsledku. Nevěřte mi, všechno si ověřujte, je lepší zakládat vědomosti na tom co jste sami zažili, než co jste jenom četli a slyšeli. U některých osob je třeba to chvilku trénovat, než to vychytají, vysledují a pochopí, ale obecně funguje u všech, i necitlivých na energie.

Pokračování článku: Pozor na tyto destruktivní symboly: Květ života, Metatronova krychle, Merkaba

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.