Mnozí lidé vsadili svoje očekávání na německo – amerického právníka Reinera Fuellmicha, aby nás vysvobodil z krádeží velkých koncernů a Světového ekonomického fóra. Nacházíme se v jakémsi druhu 3. světové války, ve které je ničena střední třída a drobné podnikání je převzato giganty, jako je např. Amazon. Na tom pracují již po více než 10 let, řekl Fuellmich před několika týdny v rozhovoru s anglickým spisovatelem a novinářem Jamesem Delingpolem. Video je k nalezení zde.

Za dva až tři týdny se budou dít velké věci

„Za několik týdnů začnou velmi velké procesy“, řekl Fuellmich, který má na mušce německého virologa Christiana Drostena, který vyvinul PCR test pro koronu a Lothara Wielera, prezidenta Institutu Roberta Kocha, a jiné. „Dají se snadno chytit.“ Od amerických přátel navíc slyšel, že „jdou po Faucim.“ „Mohl by být vyhozen“, řekl.

 

[wp_ad_camp_2]

 

„Za dva až tři týdny by se mohly odehrát velké věci na třech různých kontinentech“, zdůraznil Fuellmich, který spolupracuje s 200 až 300 dalšími právníky. „Potom uvidíme, jestli právní systém ještě existuje, nebo jestli byl již naprosto převzat druhou stranou, čemuž nevěřím.“

O tom se v médiích nic nedočtete

Dva bývalí spolupracovníci WHO Fuellmichovi dosvědčili, že farmaceutické společnosti nutily WHO v lednu 2020 vyvolat mezinárodní zdravotnickou krizi. To bylo nutné k tomu, aby mohly být experimentální vakcíny genových terapií schváleny pro nouzové nasazení.

Vakcína je součástí plánů Světového ekonomického fóra – Velkého Resetu – a nadace Billa a Melindy Gatesových, na redukci obyvatelstva, řekl právník. „O tom se nepíše v médiích, neboť Klaus Schwab a Bill Gates investovali do mediálních společností mnoho peněz“, řekl.

„Všichni lidé, kteří byli očkováni, měli být dopředu informováni o tom, že se nejedná o očkovací látku, nýbrž o experimentální genovou terapii – něco takového tu ještě nebylo – a že neexistuje žádný podpůrný lékařský výzkum. Toto je experiment. Osoby, které se na něm podílejí, nebyly informovány. Jsou pokusnými králíky.“

„Každý, kdo se toho účastní – včetně lékařů, kteří tato „očkování“ provádějí, lidí, kteří tento podnik provozují, lidí, kteří z toho profitují, a vlád, které tyto lidi podněcují, aby se nechali očkovat – jsou odpovědní. To jsou skutečně zločiny proti lidskosti. Myslím, že potřebujeme mezinárodní vyšetřovací soud, abychom tento nepořádek uklidili.“ Za dva až tři týdny k tomu bude Fuellmich moci říct více.

„Je to horší než to, co se stalo ve Třetí říši. Musíme něco dělat, neboť lidé, kteří jsou za to odpovědní, neznají žádný soucit a jsou extrémně nebezpeční. Zajímají se pouze o peníze a o moc.“

Fuellmich má naději: „Dostaneme je!“

Přeložila andrea | Zdroj: UNCUT NEWS

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.