…..větší ubohost nemohla MAKARONA napadnout. Bankovní úředníček a ubožáček žádá v televizním proslovu k francouzskému národu o poskytnutí druhé možnosti v jeho funkčním období….

11:54

Je to naprostá ubohost, drzost a bezradnost člověka, který se neumí chovat, uráží národ, lidi kolem sebe a nemá před nikým úctu. Tímto ukázal svou pravou tvář a urychlí svůj odchod.

Přezevšechno prosazuje ještě podpis v Marakéši a přitom chce zůstat. Ptám se sám sebe a Vás. Má ten člověk vůbec soudnost a může se sám sobě podívat do očí????? Přes všechny zrady, jednání jako naprosto tvrdý diktátor, který chtěl proti vlastnímu lidu povolat armádu???? A tohle si ještě dovolí????? No musí být naprostý nesoudný blázen…. A mimo jiné bych chtěl dnes vidět člověka, který by MAKARONA v jeho plné kráse chtěl vidět delší dobu v prezidentském křesle…..

MAKARONE, tady máš aspoň vzkaz od tm. To co jsi udělal, není omluva, ale je plivnutím všem Francouzům do obličeje. Jsi absolutní nula, ubožák a nimand. Každý soudný člověk na tvém místě by raději odešel a podal demisi. Jsi bezpáteřní politik, jako skoro všichni politici (až na pár výjímek). S tím rozdílem, že jsi politik nikdy nebyl, nebudeš a podepsal sis svůj rozsudek hned na začátku své kariéry, kdy jsi byl podvodně dosazen (nikoliv zvolen) na „trůn“ při zvolení údajnými 66,6%. Takový pokus v Čr byl také. Naštěstí nevyšel…..

A přesně jak to ukázali tvoji VELCÍ PŘÁTELÉ V ÚVODNÍM OBRÁZKU, s tebou nyní budou jednat občané Francie….

tm

 

[wp_ad_camp_2]

 

Francúzsky prezident Emmanuel Macron oznámil v pondelok dva ústupky voči protestujúcim z hnutia tzv. žltých viest.

Na snímke francúzsky prezident Emmanuel Macron

Macron avizoval zvýšenie minimálnej mzdy od začiatku budúceho roka o 100 eur, ako informovala agentúra AFP. Práve to má byť zároveň prezidentov najväčší ústupok smerom k požiadavkám protestujúcich.

Macron takisto zrušil nepopulárne zvýšenie daňového zaťaženia pre dôchodcov, ktoré zaviedla jeho vláda.

 

[wp_ad_camp_2]

 

“Viem, že som svojimi vyjadreniami niektorým z vás ublížil,” povedal prezident vo svojom príhovore občanom. Nazdáva sa, že medzi protestujúcimi proti globalizmu sú prevažne chudobnejší ľudia, ľudia s nižším príjmom s dlhodobými problémami. “Je za tým 40 rokov neduhov, ktoré vyplávali na povrch,” povedal.

Prívrženci hnutia pomenovaného po charakteristických žltých výstražných vestách začali 17. novembra s blokádou ciest, križovatiek, nájazdov na diaľnice či dôležitých objektov alebo veľkoskladov pohonných hmôt, aby takto protestovali proti zvyšovaniu cien benzínu a nafty a poklesu kúpyschopnosti obyvateľstva, čo pripisujú opatreniam prijímaným Macronovou vládou.

Zdroj: (1) 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.