Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti bílého draka

ze dne 23.03.2020

Falešná scenérie ke konci časů, která se nyní na Západě odehrává, bude brzy ještě více bizarní, takže si sedněte a v klidu si užijte tu show. I když se občas může zdát děsivá, skutečným cílem je vytvořit lepší svět. „Trvání divadla jsme stanovili na 20 měsíců,“ říká zdroj evropské královské rodiny. Doposud bylo v rámci show uzavřeno přes 30 zemí a miliarda lidí.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

Zároveň však z ezoterických zdrojů také slyšíme, že skutečná válka, která tu probíhá už tisíce let, končí. Pokud lidstvo zvítězí, karanténa na planetě Zemi bude zrušena a lidstvu bude povoleno expandovat do vesmíru, uvedly zdroje z rodin kontrolující monoteismus.

Než to však bude možné, musí se zhroutit starý vzorec finanční kontroly, což znamená, že dojde k turbulencím a útrapám, zejména na Západě, protože zbytek světa přestane vzdávat hold chazarské mafii.

Než se podíváme na to, co se stane s finančním systémem, podívejme se na některé aspekty falešné scenérie, která je nyní propagována ke konci časů a projektu Modrého paprsku (Blue Beam). Zednáři z Lóže P3 mi minulý týden poslali následující obrázky a video.

První z nich jsou rohy ďábla nad kostelem v Rakousku. ODKAZ

A druhý je z Perského zálivu. ODKAZ

Video s démonem na střeše kostela ve Španělsku. Krátké video si můžete prohlédnout zde: YouTube

Zdroj z Lóže P3 zaslal následující: Podle NASA je první obrázek částečné zatmění slunce, ke kterému došlo v roce 2003. Další zpráva říká, že druhý je částečné zatmění 7. ledna. 2020. Možná že ale Lóže P3 má technologii pro hologramy na obloze, což mi předvedli, když jsem je navštívil v roce 2009.

[wp_ad_camp_2]

 

Ovšem démon na střeše kostela, jak se ukázalo, byl vytvořen vtipálkem ve Španělsku na domácím počítači. Níže uvedené šestiminutové video ukazuje přesně, jak lze na internetu vytvořit virtuální (paralelní) realitu. ODKAZ

V každém případě falešná show pandemie, kterou nyní vidíme, představuje ve skutečnosti válku za planetu Zemi. Zdroje NSA nám nyní říkají, že Covid19 znamená Covert Virus Infection Destruction 2019 (destrukce krytá virovou infekcí).

Otázka zní: Čí destrukce?

Vládci starého systému se snaží zůstat u moci pomocí biologických zbraní a elektromagnetických útoků pomocí 5G, aby zabili velkou část populace a zbytek donutili se podrobit. Síly Resistence / Aliance neutralizují biologické zbraně a brání instalaci věží pro 5G. Při protiútoku využívají pokračující ekonomický rozklad k ukončení kontroly finančního systému ze strany chazarské mafie. Dosud se zdá, že bílé klobouky zvítězí.

Tvrdí nám, že Itálie má nyní nejvíce úmrtí v době pandemie a celá země je v karanténě. Pokud se však podíváte na údaje, zjistíte, že průměrný věk umírajících lidí je 80 let, a 99% z nich mělo jeden nebo i více zdravotních problémů. Jinými slovy, vše, co nyní Cabale hraje do karet, je strach lidí.

Pandemická show a počítačová grafika mohou brzy přestat oklamávat lidi, protože zdroje MI6 a CIA říkají, že další fáze bude představovat „obrovský elektromagnetický puls, který během týdne projde matkou Gaia.“ To způsobí dočasné vypnutí internetové komunikace, mobilních telefonů atd.

[wp_ad_camp_2]

 

„Letecké společnosti se již na to začaly připravovat. Letadla letící v době obrovského elektromagnetického pulsu, který projde planetou, z oblohy spadnou. Sledujte případné havárie letadel během příštího týdne. Příčina bude jasná,“ říkají zdroje CIA. Letový provoz se samozřejmě zastaví.

Předpověď NASA explodujícího masivního asteroidu v atmosféře může být „spouštěčem pro další velkou magnetickou vlnu, která zasáhne planetu do deseti dnů. Může dojít k vypnutí veškeré elektroniky na planetě na několik dní, dokud nedojde k restartu,“ říkají zdroje CIA.

Preventivně se ujistěte, že máte číslo pevné linky a fyzickou poštovní adresu vašich blízkých.

Nyní se podívejme na hroucení ekonomiky způsobené pandemickou show. Jako finanční zpravodaj si vzpomínám na neuvěřitelný rozruch, který vznikl, když centrální bankéři oznámili takové věci, jako změnu úrokových sazeb o 0,25%. A nyní James Bullard, prezident FEDu v St. Louis předpovídá 30% nezaměstnanost a snížení HDP o 50%. To by bylo více než dvakrát tolik, než při Velké recesi ve třicátých let.

Výbor FEDu tedy:

Sníží úrokové sazby z 1,25% na 0,15%.

Zahájí kvantitativní uvolňování přes 700 miliard dolarů.

Zahájí repo-program v hodnotě 1,5 bilionu dolarů.

Spustí poté další repo-program v hodnotě 1 bilionu dolarů…. Denně !!!

Oznámil, že začne nakupovat komerční listiny (druh krátkodobého firemního dluhu).

FED oznámil, že začne skupovat obecní (veřejný) dluh.

Otevřely se neomezené dolarové „swapové linky“ do světa.

A výsledek tohoto rekordního objemu poskytování likvidity je téměř 30 bilionů dolarů na zničení globálního bohatství (dluhopisy a akcie).

FED čerpá astronomické částky falešných peněz a nikdo mu už nevěří.

[wp_ad_camp_2]

 

Dalším krokem bude předávání hotovosti přímo lidem. Zdroje MI6 říkají, že každé osobě bude zasláno jeden nebo dva tisíce dolarů každý měsíc až do konce krize. Ministr financí USA Stephen Mnuchin hovoří o 3000 dolarech pro každou čtyřčlennou rodinu, více pojištění v nezaměstnanosti a 4 biliony dolarů v likviditě, aby „podpořili ekonomiku.“ Evropské zdroje královské rodiny říkají, že odpis všech dluhů je také předmětem jednání.

Druhou věcí, která se děje, je, že se demontuje západní systém kapitalistických kumpánů. Vzhledem k tomu, že většina finančních institucí a velkých společností zkrachuje s předpokládaným 50 procentním poklesem HDP, budou nakonec znárodněny, říkají zdroje Lóže P3.

Tento proces již začal v Německu, kde je zahájeno masivní kvazi znárodnění každého odvětví.

Systém by mohl být nahrazen hybridním komunisticko kapitalistickým systémem, který byl vytvořen a propagován Japonskem po druhé světové válce, a vylepšen Singapurem a Čínou, tvrdí zdroje Lóže P3 i MI6.

Nyní se podívejme na další aspekty probíhající hybridní války ve světě.

Zdroje Pentagonu říkají: „Zemětřesení 11.3. v severní části státu New York a zemětřesení ve městě Salt Lake City 18.3. v Utahu mohlo zničit podzemní základny cabaly.“ Totéž platí pro zemětřesení 22.3. v Chorvatsku.

[wp_ad_camp_2]

 

Sionisté ztrácejí kontrolu, protože izraelský Nikki Haley byl nucen odstoupit z rady společnosti Boeing. Zároveň si Izraelci podepsali vlastní rozsudek smrti, když odmítli zabránit 11. září.

Ze zdrojů CIA v jihovýchodní Asii jsme také slyšeli, že došlo k „masivnímu elektromagnetickému záření poblíž Wuhanu.“ Navíc to způsobilo „trhlinu v časoprostorovém kontinuu.“ Zdroje dodávají: „Číňané mají technologii a zařízení, o kterých vůbec nevíme.“

Bez ohledu na tyto skryté události je jasné, že hospodářská aktivita v Japonsku a Číně se nyní navrací k normálu navzdory tomu, co se děje na západě.

Japonci už neposlouchají rozkazy od svých bývalých páníčků z chazarské mafie, a už se neúčastní pandemické zorchestrované show.

Na Západě však probíhá vážná válka. Vidíme mizení různých bývalých hlavních politických a obchodních hráčů. Nejnovějším případem se zdá být německá kancléřka Angela Merkelová, která je „pod domácí karanténou.“ 27-členný blok EU uzavřel své hranice a Belgie, Francie, Portugalsko, Španělsko a Itálie jsou v karanténě, a začala hromadná zatýkání, tvrdí zdroje NSA.

Mohli bychom také vidět možnou „ekovraždu“ ze strany cabaly blízko Saúdské Arábie, protože hrozí, že zabije Rudé moře tím, že vyhodí do vzduchu tanker a vytvoří obrovský únik ropy.

Tento týden bych se chtěl podělit o něco neobvyklého, co se stalo včera v noci (zřejmě v neděli, pozn. př.). Když jsem večer relaxoval v meditativním stavu vědomí, napsal jsem na krabičku od papírových kapesníků následující: „Pseudo Caria efekt = placebo skočí do vyššího fraktálního stavu.“ Mohu vás ujistit, že jsem netušil, co tato zpráva znamená, a nepocházela ode mne ani z mého podvědomí, ale byla mi diktována telepaticky.

[wp_ad_camp_2]

 

Když jsem pohledal na internetu, dovedlo mě to k jedinému odkazu na „pseudo-karii.“ Zdá se, že výsadbou pouze jednoho druhu keře v poušti dochází k „motýlovému efektu,“ který vede k tomu, že se poušť mění v les. Keře umožňují stromům začít růst a ty pak zachycují vlhkost, a odstartují změny celého ekosystému. Tento druh procesu je také známý jako změna fraktální fáze. Známým příkladem je vroucí voda. Voda hromadí teplo, dokud se náhle nezačne vařit.

To, čeho se snažíme dosáhnout „placebem“ nebo falešnou pandemií ke konci časů, je vyvolání právě takové fázové změny na planetární úrovni. Cílem je transformovat planetu na vyšší úroveň. Detaily přineseme v následujících měsících, takže zůstaňte naladěni.

Když Společnost Bílého draka a její spojenci vyhrají tuto tajnou válku o planetu Zemi, budeme expandovat do vesmíru a žít i na jiných planetách.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

 

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.