Provokace proruských webů nebo krutá realita, kterou mocní tohoto světa chtějí zatajit? /1/

Přátelé moji, věrní čtenáři tohoto webu, to, co budete níže číst,  může případně vaše psychické zdraví velmi poškodit. Nedá se totiž s jistotou vyloučit, zda pokud vám zde podávám informaci o vystoupení Aarona Russo, jednoho z předních amerických hollywodských režisérů, o obsahu jeho interview s texaským provozovatelem radiové show Alexem Jonesem z roku 2006, že oba tito aktéři na obrazovce nejsou placenými a dobře maskovanými agenty Kremlu a osobně soudruha Vladimíra Putina.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Obávám se, že je možné, že v rámci totální agresívní mediální invaze ruského impéria, kterého jsme v posledních letech podle mainstreamových médií nedobrovolnými svědky /např. v případě výrazného ovlivnění výsledku americké volby prezidenta, neúspěchu probruselských stran ve volbách do EU, nedostatku srážek v Evropě a výbuchů sopek po celém světě, a ano, i například v případě prudkého zdražení brambor a cibule u nás a nikdy dříve nevídaného přemnožení hrabošů v českých luzích a hájích/, že tito ruští trollové mohli dokonale falšovat i formát rozhovoru tohoto amerického režiséra a vložit mu do úst falešné informace hrubě poškozující jinak jistě zářivě čistý štít rodiny Rockefellerů, těchto předních demokratů a lidÍ absolutně čistých rukou, jistě veskrze vzácných dobrodinců, podporujících finančně ve velkém celou řadu pro svět tolik potřebných humanitárních projektů.

Pokud přesto tuto informaci uveřejňuji, vězte, že velmi nerad. Ale dělám to proto, abych před vámi a před světem v plné nahotě odhalil  ono případné vskutku úděsné ruské nebezpečí, v jehož stínu žijeme dnes a denně a které se pravděpodobně podle západních i mnohých našich politiků jako Damoklův meč vznáší nad hlavami mírumilovných lidí celého světa. Pro příklady nemusíme chodit daleko. Za neskutečně arogantní chování ruského režimu je možno označit i fakt, že si dovoluje veřejně přisunovat svá vojska k vlastním hranicím svého státu pod falešnou záminkou ochrany před údajně hrozící aktivitou amerických a natovských vosk v Litvě, Estonsku, Lotyšsku, na Ukrajině i jinde. To si bezesporu zaslouží nejvyššího odsouzení světovým veřejným míněním. Je přece notoricky známo, že tato západní vojska jsou tam dislokována s mírumilovnými úmysly, např. pro případ pomoci při přírodních katastrofách, pouze opravdu okrajově a zanedbatelně jsou připravována případně vstoupit na území Ruska z humanitárních důvodů, pokud bude zapotřebí ochránit ruské obyvatelstvo před běsněním totalitní moci prezidenta Putina a nastolit tam osvědčenou liberální demokracii amerického či evropského typu. Je proto i na vás samotných, abyste si v této a řadě jiných kauz udělali jasno a pochopili, na čí straně je pravda a na čí straně faleš. Pevně věřím, že se rozhodnete správně a že vám k tomu správnému rozhodnutí tento článek pomůže.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Přestavme si oba aktéry onoho památného údajného rozhovoru. V něm Aaron Russo na záznamovém zařízení hovoří m.j. jak o svých zkušenostech s rodinou Rockefellerů, tak i o jedenáctém září roku 2001 a mezinárodních událostech po tomto datu následujících.

Wikipedie uvádí, že Aaron Russo (14. února 1943, Brooklyn – 24. srpna 2007) byl americký podnikatel v zábavním průmyslu, filmový producent a politický aktivista.

Na internetu jsme se v redakci přesvědčili, že pravý Aaron Russo, filmový producent, podnikatel v zábavním průmyslu a politický aktivista skutečně existoval. Níže uvádíme jeho fotografii převzatou ze zdrojů internetu, na které je zachycen na festivalu v Cannes v roce 2006. Zdá se, ač je to k neuvěření, že je velmi podobný či dokonce takřka k nerozeznání od muže, zcela zřejmě agenta FSB, který na videu níže pod jeho jménem také vystupuje.

Dozvěděli jsme se o něm mimo jiné, že se narodil 14.února 1943 v Brooklynu a vyrostl na Long Islandu. Již od střední školy začal podnikat, nejdříve v propagaci rock’n’rollových představení, později v rodinné firmě na textil a spodní prádlo. Ve 24 letech si otevřel noční klub v Chicagu nazvaný Kinetic Playground, ve kterém dostaly možnost vystoupit kapely jako Led Zeppelin nebo třeba The Who.

 

[wp_ad_camp_2]

 

V letech 1972-1979 spolupracoval s Bette Midlerovou (např. RůžeKlub odložených ženFor the Boys), která byla v té době manažerkou několika velmi úspěšných revue.

Později se Russo vrhl do produkování hraných filmů, prvním z nichž (The Rose – Růže) katapultoval Midlerovou do první herecké kategorie. Další jím produkovaný film s Danem Aykroydem a Eddiem Murphym, Trading Places (česky Záměna) z roku 1983 se stal klasikou vysílanou o Vánocích, a ve filmu Teachers uvedeném o rok později na sebe upozornil Nick Nolte a Morgan Freeman.

Russo za svou práci měl obdržet několik cen, jako Grammy, Emmy, a filmy, které produkoval, byly celkem šestkrát navrženy na Oskara a sedmkrát na Zlatý Glóbus, z nichž třikrát tuto cenu získaly.

V 90. letech 20. století se dostal do potíží s IRS (americká obdoba finančního úřadu) a nakonec musel doplatit 2 miliony dolarů. O více než 10 let později, v roce 2006 napsal, zrežíroval a produkoval dokument America: From Freedom to Fascism (Amerika: Od svobody k fašismu),

O politiku se Russo začal zajímat na začátku 90. let. Profiloval se jako libertarián, s velkou vazbou na principy dané ústavou. Stavěl se např. proti způsobu vedení boje proti drogám, zavádění identifikačních karet a nadnárodních obchodních organizací jako NAFTA. V roce 2002 chtěl kandidovat na guvernéra za Republikánskou stranu, ale po pozitivním nálezu rakoviny nominaci stáhl. Jeho přítelem byl republikán a kongresman Ron Paul, krátce poté, co se Paul rozhodl kandidovat na prezidenta, mu vyslovil plnou podporu.

[wp_ad_camp_2]

 

A právě v roce 2006 údajně dle Wikipedie skutečně natočil v interview s texaským provozovatelem radiové show, Alexem Jonesem. Byl to snímek, v němž promluvil o svém bývalém přátelství s Nicholasem Rockefellerem /z vlivné rodiny Rockefellerů/. Toto přátelství začalo během Russovy kampaně na guvernéra, které vedlo k Nicholasově pozvání do Sněmu zahraničních vztahů /Council of Foreign Relations, níže pod zkratkou CFR/. Později toto přátelství prý sám ukončil, protože Rockefellerovy záměry prý nebyly slučitelné s tím, v co Russo věřil.

Krátce před smrtí v roce 2007 založil internetovou stránku RestoreTheRepublic.com na splnění jeho politických ambicí v jeho finálním filmu. Russo uvedl, že jeho cílem bylo „vyzkoušet a dostat slovo, aby veřejnost věděla o tom, co se děje v Americe — a dát lidem příležitost pokusit se něco změnit.“

Russo zemřel 27.srpna 2007 ve věku 64 let na klinice Cedars-Sinai v Los Angeles na rakovinu močového měchýře, s kterou bojoval šest let. Jako epitaf na svém náhrobním kameni chtěl mít napsáno Freedom Fighter (bojovník za svobodu).

Tolik Wikipedie. Osobně jsem přesvědčen, že zde došlo k manipulaci původního záznamu a jeho nahrazení kompilátem z dílny proruských trollů působících v Americe s hlubokými kontakty i do Hollywoodu a filmového průmyslu Spojených států. Jinak si nedovedu vysvětlit, jak mohl v éteru zaznít tak nevěrohodný příběh o náhledu do světa rodiny Rockefellerů, o konspirační teorii okolo známého 11. září 2001, o následných válkách ve světě a o záměrech rodiny Rockefellerů a spol. ve věci Nového světového řádu a o tom, co by realizace tohoto plánu znamenala.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Posuďte sami. Údajný Aaron Russo promluvil na kameru v interview s texaským provozovatelem radiové show Alexem Jonesem z rokui 2006 v pořadu trvajícím zhruba hodinu a půl. My jsme z toho množsví vybrali krátkou část s nejzajímavějším obsahem a pořídili pro vás přepis.

Pozn.: zřejmě se tak stalo na poslední chvíli… v době kompletace tohoto textu už asi bohužel nebudete mít možnost do videa nahlédnout… jednoho krásného dne se u videa objevila zpráva, že /cituji z obrazovky/ : „Následující obsah byl identifikován komunitou You Tube jako nevhodný nebo urážlivý pro některé diváky“… příští den video zmizelo.. můžeme jen hádat, kdo tuto komunitu You Tube resp. ony některé urážlivé diváky tvoří a komu tohle video bylo nepříjemné… pokud to byl nějaký ruský troll, pak umí  zatraceně dobře česky, ale popravdě nechápu, proč ho tedy, to video, Rusové vlastně točili, když ho teď vymazávají… a pokud by to byli třeba naši čačtí Elfové, to mé srdce nějak odmítá připustit!.. proč přece, musím se ptát… protože pak by se střelili do vlastního kolena a vzbudili ve zděšeném čtenáři dojem, že tento materiál nakonec není falsifikát z dílny Moskvy!.. uff… to je situace!..

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zde je onen přepis:

Údajný Alex Jones: Když jste se setkal s Rockefellerem, jak vypadala ta diskuse?
Údajný Aaron Russo: Setkal jsem se s Rockefellerem diky advokátce, kterou jsem znal. Která za mnou jednou přišla a řekla: 
Jeden z Rockefellerů se chce s vámi setkat. Udělal videotelefonát a viděl jsem ho na videu a on se se mnou chtěl setkat. Věděl, 
že kandiduji na guvernéra Nevady, takže bych se s ním určitě rád setkal. A setkal jsem se s ním, líbil se mi. Je to velmi chytrý muž. 
Seděli jsme, mluvili jsme a sdíleli myšlenky. A on je ten, kdo mi řekl, jedenáct měsíců před tím, než vůbec k 11/9 k útoku an newyorkská 
dvojčata došlo, že dojde k události /nikdy ovšem neřekl přímo, k jaké/. Ale mělo dojít k nějaké významné události. A po této události 
provedeme invazi do Afganistanu, uděláme ropovody v Kaspickém moři, provedeme invazi do Iráku, abychom zabrali ropná pole a vybudovali 
základny na Středním východě a vše začlenili do nového Světového řádu a budeme dohlížet na Venezuelu. A zcela jistě se to později událo, 
a pamatuji se, že mi  říkal, jak uvidíme vojáky prohlížet jeskyně, lidi v Afganistanu, Pakistánu a  na všech těchto místech. a bude válka 
proti terorismu, což není skutečný nepřítel, ale že celá tahle věc bude obrovský podvod, že to bude způsob, jak vláda přebere moc nad 
americkým lidem.
Údajný Alex Jones: On vám řekl, že to bude podvod?
Údajný Aaron Russo: Ano. O tom není pochyb. Tato válka proti terorismu je směšná. S kým bojujeme? Proč si myslíte, že došlo k 11/9 
a od té doby se nic nestalo? Myslíte, že naše bezpečnost je o tolik lepší, že ti, co spáchali 11/9, nemohou zmáknout další letadlo? 
Ale jděte, to je absurdní! 9/11 bylo provedeno lidmi v naší vlastní vládě a v bankovním systému, aby udrželi strach Američanů 
a  aby se tito podřídili čemukoliv, co chce vláda udělat. O tom to je. Vytvořit tuhle válku, válku proti terorismu. A to byla 
první lež. Další byla, že jdeme do Iráku, abychom Saddámsa Hussaina zbavili zbraní hromadného ničení. To byla další lež.

Pozn.: a už je to tady!.. neskutečné!.. bohužel, dodnes není zřejmé, kdy a jak byl originální snímek zveřejněný na You Tube zaměněn za tento podvrh, ale tento text, který tak pronikl na veřejnost, je skutečně skandální… tento odporný a bezprecedentní útok na řádně zvolenou a na základě demokratických principů pracující naši spřátelenou americkou vládu ze strany se vší pravděpodobností nepravého Aarona Russo napadá zákeřně  vládu země, která i s nasazením životů vlastních amerických vojáků chránila vždy světový mír na celém světě… vládu, jejichž vojska bezesporu na hlavu porazila Hitlera, osvobodila naši republiku od fašistické nadvlády a m.j. zachránila svět i před komunistickým nebezpečím ve Vietnamu či Korei… vládu, která skvěle spolu s NATO humanitárními bombardováními, případně přímou intervencí svých chrabrých vojsk stabilizuje a dává do pořádku situace v tak výbušných oblastech, jakými bezesporu byl dříve Balkán a nyní jsou státy Středního východu, afrického pobřeží Středozemního moře i Ukrajiny a pobaltských republik… tedy všude tam, kde po jejich zásahu dnes skvělým způsobem bují terorismus a rozmáhá se fašismus jako naprosto přirozená součást žádoucího spektra dění v liberální demokracii západního typu současného období… nesmyslů, které na záznamu ještě uslyšíte, bude ale bohužel mnohem víc… obrněte se prosím trpělivostí a pokuste se pochopit, že jen obludná nenávist k naší západní svobodné demokracii a mrzký peníz ruských tajných služeb umožňuje těmto lidem podobná vystoupení realizovat…  

 

[wp_ad_camp_2]

 

Pokračujme tedy:

Údajný Alex Jones: A teď přesně, to bylo před více než šesti lety?
Údajný Aaron Russo: Bylo to... 11 měsíců před 9/11...
Údajný Alex Jones: A Nick Rockefeller, který se stal Vaším přítelem v předešlých letech, řekl vám, že dojde k velké události 
a z toho vznikne válka proti terorismu a bude pokračovat stále dál?
Údajný Aaron Russo: Správně! Analytici říkali,. že nevědí, kdo je jejich nepřítelem. Nikdy zde nemůžete definovat vítěze.
Údajný Alex Jones: Řekl, že to bude perfektní, protože nebude možné identifikovat nepřítele?
Údajný Aaron Russo: Jo! Nemůžete určit vítěze. Neexistuje nikdo, kdo by jím mohl být. Takže to může pokračovat do nekonečna. 
A mohli si dělat, co chtěli. Vystrašit americkou veřejnost k smrti. Podívejte se, celá tá válka proti terorismu je podvod. 
Je to komedie. Je těžké to říct nahlas, protože lidi jsou zastrašováni, aby to neřekli. Když to řeknete, udělají z vás šílence! 
Ale pravda musí vyjít najevo. Proto dělám tento rozhovor. Podstatou věci je, že válka proti terorismu je podvod, komedie. 
Ano, v Iráku probíhá válka, protože jsme tam provedli invazi. Lidé tam válčí. Ale válka proti terorismu, to je vtip! 
A dokud nezjistíme, co se 11/9 skutečně stalo, a kdo byl za 11/9 zodpovědný, 
protože odtud celá ta válka proti terorismu pramení. Tam má svůj původ. Došlo k 11/9 a začala válka proti terorismu. 
A dokud se nedostaneme ke kořenům 11/9, k pravdě o 11/9, nikdy nebudeme vědět nic o válce proti terorismu.
Údajný Alex Jones: Aarone, vy jste řekl, a to je důležité: „já jsem se setkal s Rockefellery a Dr. Dennisem Cutty a mnoha dalšími, 
kterým bylo doslova dvacet, když já jsem šel na vysokou, a ty znali Rockefellery jako experty v tom, jak získat ty, kterým říkají hráči.
 A vy jste ten hráč byl. Buďme konkrétní, a přečtu, co jsme si řekli včera v noci, o tom, že jste měl třicet procent hlasů 
/v senátních volbách/, že jste měl vliv a udělal jste povyk. Věděli, že jste předsedal ústavní straně, věděli, že jste proti nim aktivní, 
že jste udělal několik úspěšných filmů proti nim, takže se vás pokusili navebovat a došlo to až do okamžiku: "hej, jsme tu, 
abychom vás naverbovali, a nebojte se, 
vaši kámoši vám řeknou, abyste si s námi nezahrával, na tyhle chlápky nesahejte".
Údajný Aaron Russo: Ano, to se stalo. Rozhodně jsem byl verbován. Ale je to mnohem smutnější. Ano, tak to bylo. Projděme si ten proces. 
No, byli jsme přátelé, chodil /Rockefeller/ často ke mně domů, obědvali jsme spolu, mluvili, a říkal mi o obchodech, investicích 
a o všem, co dělal. Že by mi pomáhal s různými obchody, a jestli by mne zajímalo připojit se k CRF, musel bych se k nim připojit, 
abych tam mohl vstoupit. Jestli mám o to zájem, zkrátka, říkal mi různé věci, kterými vás lákají. Skutečně jsem to nikdy neudělal, 
protože tam, odkud jsem, se to nedělá. Mám tě rád, Nicku, říkal jsem mu /Rockefellerovi/, ale naše cesty vedou každá po jiné straně plotu. 
Já na zotročení lidí nevěřím.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Tolik pro dnešek. Pokračování najdete příště. Neztrácejte důvěru v to, že pravda vždy nakonec vyjde najevo. Ale nevěřte prosím všemu, co slyšíte. Právě jsem zachytil od přítele /dnes už bývalého/, který navštívil nedávno Spojené státy, údajně skvělý vtip. Dovolím si vám ho přetlumočit: víte, jaký je rozdíl mezi konspirační teorií a všeobecně uznávaným faktem? Údajně maximálně dva tři roky! A ten interval se prý stále zkracuje! Samozřejmě jsem ho poslal i s tímto jeho nechutným vtipem tam, kde záda ztrácí slušné označení. A on se ještě divil, pitomec jeden. Už s ním nechci mít nic společního. My demokraté máme jasno v tom, kdo podobné fóry rozšiřuje!

zdroj: 9

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.