Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

20/03/2017

Kabala uctívající Satana utrpěla minulý týden zdrcující porážku na všech frontách, shoduje se několik zdrojů. Největší novinkou je, že americký prezident Donald Trump minulý týden oznámil, že kabalou vlastněná Korporace Spojených států, založená v roce 1861, byla nahrazena Republikou Spojených států amerických, která byla založena v roce 1776. Podrobnější informace naleznete na následujícím odkazu.

Http://alcuinbramerton.blogspot.jp/

To je důvodem, proč se nepodařilo materializovat zprávy o oficiálním uzavření americké vlády, která přestala fungovat dne 15. března, kdy dluh dosáhl dalšího stropu 20 bilionů USD. Dluh patřil korporaci, ale nikoliv Republice Spojených Států. Nad Korporací Spojených Států (pozn.př.: ve vlastnictví firmy Vanguard), byl vyhlášen bankrot a dluh byl prohlášen za neplatný, jak souhlasí více zdrojů. Proto také selhal minulý týden ministr zahraničí Korporace Spojených států a otrok největšího akcionáře této korporace, Davida Rockefellera mladšího, Rex Tillerson ve svém pokusu získat v Asii finanční prostředky, jak uvádějí zdroje z asijských tajných spolků.

Zdroje z japonské císařské rodiny tvrdí, že Henry Kissinger, vymahač výpalného pro Rockefellerovu rodinu, se u ní ukázal spolu s Rexem Tillersonem a oba neúspěšně vyhrožovali císařské rodině, aby v hotovosti proplatila zfalšované dluhopisy Světové banky na více než 4 (kei) jenů ( 40 bilionů dolarů), aby mohli udržet i nadále chod Korporace USA, a dosadit svého lokaje Ichiro Ozawu jako předsedu japonské vlády. Ozawa je v japonských vládních kruzích opovrhovanou osobou a nebude moci být v blízkosti úřadu předsedy vlády, takže žádost byla zamítnuta, říkají zdroje z japonského pravého křídla.

Přesto je armáda RSSA (Republiky Spojených Států Amerických.. zvykněme si) odhodlaná zbavit se stejně tak současného premiéra Šinzó Abeho, jako ministra financí Taro Asa, kteří zablokovali dohodu, protože si zoufale chtěli zajistit finanční prostředky na pokračování svých mezinárodních kšeftů. Právě proto v současnosti zaplavují japonská média příběhy o Abeho skandálech. Abe zastupuje odnož extrémního pravého křídla, které chtělo rozpoutat válku s Čínou, čímž se zcela znemožnil a brzy bude z politické scény odstraněn.

[wp_ad_camp_1]

Existují však pokračující diskuse o tom, kdo přesně má nahradit Abeho. Společnost Bílého Draka doporučuje poměrně bezúhonného a kompetentního Hidea Higashikokubarua jako dočasného premiéra, který by zastupoval jak linii japonské byrokracie, tak i ostatních mocenských hráčů. Zdroje z asijských tajných společností prohlašují, že Abe v současnosti nemá jinou alternativu, proto je potřeba pouze vložit mu do rukou nový scénář, podle kterého by šel. Diskuze pokračují.

Rothschildové a Rockefellerové se pokoušeli zabránit svému bankrotu tím, že chtěli převzít Severní Koreu. Jak uvádějí zdroje z asijských tajných společností, Severní Korea je místem obrovského pokladu vzácných minerálů a dalšího nerostného bohatství v okolí posvátné korejské hory Pektusan.

Mezitím lze potvrdit, že francouzská větev rodiny Rothschildů nedávno zinscenovala atentát na falešného Kima Čong-nama v Malajsku, s cílem diskreditovat Kima Čong-una a sesadit ho. Doufali, že ho budou moci nahradit falešným synem Kima Čong-nama (Kim Han-solem), od kterého si slibovali, že ho budou moci prezentovat jako právoplatného dědice korejského trůnu. Asijské tajné společnosti se tím vůbec nedaly zmást, protože jim bylo řečeno, že to byli Rothschildové, ne CIA, kteří stáli za tímto nevydařeným komplotem, jak uvádějí zdroje Společnosti Bílého Draka.

Rex Tillerson se minulý týden na pokyn svých pánů Rockefellerů veřejně vyhrožoval, že vojensky obsadí Severní Koreu. „Rex si sice může jménem „Rockyho“ štěkat kolik chce, nicméně válka na Korejském poloostrově jednoduše nebude dovolena,“ tvrdí v této souvislosti zdroje z Pentagonu.

K válce však může dojít hlavně na Středním východě, a to s cílem odstranění uctívačů Satana, která okupuje vládu Izraele, jak uvádějí zdroje z Pentagonu.

Aby donutil Izrael uzavřít mír, setkal se minulý týden generál RSSA Joseph Dunford s jordánským králem Abdulláhem II. na zformování aliance proti Izraeli, jak nám uvádějí zdroje z Pentagonu. Následkem toho je: „nyní Izrael obklíčen vojenskou koalicí skládající se ze Sýrie, Libanonu, Hizballáhu, Egypta, Jordánska, Iráku, Íránu a Turecka, zatímco Velká trojka [Čína, USA a Rusko] nutí Izrael uzavřít mír“, uvádějí naše zdroje.

Konfrontován s touto situací, odletěl 19. března izraelský premiér a uctívač Satana, Benjamin Netanjahu, do Číny, s cílem nalézt ochranu u nejvyššího vůdce Xi Jin-Pinga. Zdroje z Pentagon předpovídají, že „Bibi u něj nic takového nenajde, zato však Xi bude požadovat zastavení útoků Izraele na Sýrii, vrácení Golanských výšin, dvojstátní řešení pro Palestinu a porážku ISIS, aby Čína mohla opět vybudovat Střední východ a poskytnout tak Euroasijskou integraci.“

Saúdská královská rodina, hledajíc ochranu, mezitím zakotvila v Číně, když předtím neobdrželi azyl ani v Japonsku, ani Indonésii, uvádějí zdroje ze Společnosti Bílého Draka. V Japonsku bylo před televizními kamerami vidno očividně nepravého „krále Salmana“, který vypadal mnohem mladší a nebyl senilní, tak jako reálný král. To znamená, že skutečný král je mrtvý a amerikanizovaný princ Mohamed bin Najíf je nyní králem Saúdské Arábie.

To vysvětluje, proč saúdský princ bin Salmán odletěl minulý týden do Washingtonu, aby hledal u Donalda Trumpa ochranu. Ochrana byla odmítnuta, tvrdí zdroje z Pentagonu. Trump navíc odmítl i úplatek od Salmána, kterým chtěl zabránit vstupu v platnost zákona umožňujícího pozůstalým obětí z 11. září 2011 žalovat Saúdskou Arábii, pokračují zdroje. Trump ví i to, že Bill Gates a Son Masajoši vystupovali jako zástupci Salmana, když mu nabídli investiční fond v hodnotě 100 miliard USD, uvádějí.

Trump také odmítl vzít i úplatek, který mu minulý týden nabídla německá kancléřka Angela Merkelová jako protihodnotu za to, že nebude pronásledovat otroky Rothschildů jako John McCain a Hillary Clintonová, pokračují zdroje. To byl důvod, proč Trump odmítl potřást si i na veřejnosti rukou s Merkelovou.

Zdroje z Pentagonu tvrdí i to, že „bude možné, že se vyvine nátlak na Francii nebo na jednotky speciálního nasazení a agenty CIA v regionu, aby dostali Obamu [dalšího sluhu Rothschildů] z Tahiti, aby mohl čelit žalobám v souvislosti s drogami, odposlechem, štvaním a dalšími obviněními.“

Zdroje z CIA tvrdí, že Anthony Weiner a další pedofilní zločinci „zpívají jako kanárci“ a poskytují FBI množství důkazů o pedofilních a vyděračských kruzích na čele mocenské struktury Západu.

Trumpův režim je také odhodlán skončit s nelegálním drogovým průmyslem v Jižní Americe. Z toho důvodu Pobřežní stráž RSSA „nejen, že přežila škrty v rozpočtu, ale mohla by dokonce dostat mnohem více peněz, a k tomu podporu námořnictva, zpravodajských služeb a asistenci armády, s cílem rozbít Bushovy kolumbijské a mexické drogové kartely,“ uvádějí zdroje.

Existují i signály o tom, že snahy o ukončení praní peněz z obchodu s drogami se začínají vyplácet. Zdroje z finančního průmyslu RSSA tvrdí, že jihoameričtí drogoví baroni použili své drogové dolary na nákup iráckého dináru, aby tak vyprali své peníze. Jelikož však odnož Bushových / Clintonových prohrála volby, je nepravděpodobné, že z dináru se stane vůbec použitelná měna, uvádějí zdroje.

Zdroje z Asijských tajných společností a Společnosti Bílého draka se však shodují v tom, že mnohaletá „válka proti drogám“ nijak nepřispěla k likvidaci nelegálního obchodu s drogami ve výši 2-3 biliony dolarů ročně. Dlouhodobé řešení proto spočívá v legalizaci a regulaci obchodu s omamnými látkami, s cílem minimalizovat škody, které způsobují, a přesměrovat tak peníze mimo zločinecké gangy. Zdroje informují, že probíhají přísně tajná jednání právě s těmito cíli.

Zdroje z asijských tajných společností také říkají, že jelikož západní síly odmítají předat kontrolu nad systémem amerického dolaru, nyní očekávají, že tento bude postupně nahrazen systémem zahrnujícím „čtyři nebo pět“ klíčových jmen.

Mezitím Republika Spojených států amerických souhlasila s tím, že podpoří čínskou koncepci „lidské společnosti s jednotným určením.“ Tento nápad z Číny byl minulý týden jednomyslně přijat Radou bezpečnosti OSN:

http://news.xinhuanet.com/english/2017-03/18/c_136139045.htm

Číňané také dostali zelenou na své rozsáhlé infrastrukturní plány, které mají za cíl zlepšit všechny možné komunikační cesty na celém světě. Jako část této dohody ukončí Republika SSA jakoukoli podporu vojenských aktivit v oblastech jako Afrika a Střední východ, které by mohly omezit práci Číňanů na této infrastruktuře, uvádějí zdroje z Pentagonu.

Západní mocenská centra začali také podporovat návrh Společnosti Bílého Draka na vytvoření agentury na plánování budoucnosti Západu, která bude organizovat větší projekty, které mají pozvednout životní standardy na celém světě a obnovit a zlepšit přírodní ekosystémy. To znamená, naplnit oceány rybami, obnovit deštné pralesy, zazelenat pouštní a arktické oblasti a expandovat do vesmíru. Doufejme, že brzy v této souvislosti zazní prohlášení, které bude doprovázeno vytvořením masivních fondů, které by to všechno umožnily.

Kromě toho probíhají také přípravné jednání s cílem vybavit novou, zlatou éru lidstva novým kalendářem, který nahradí západní kalendář, založený na gregoriánském kalendáři. To by znamenalo, že nový světový kalendář by začal s rokem nula. Systém by byl založen tak na pohybech Slunce, jakož i Měsíce. Podrobnosti k tomu vypracuje výbor expertů.

Zdroj: 1

[wp_ad_camp_1]

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.