Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 30.09.2019

Vzhledem ke ztrátě kontroly nad finančním systémem západního světa, a tedy ke ztrátě moci, Siónští mudrcové veřejně volají po teokracii a smrti pro ty, kteří toho neuposlechnou. Samozřejmě jim nikdo, kromě několika fanatiků, nevěnuje pozornost. Místo toho se Židé chystají osvobodit z tisíce let trvajícího otroctví. Pro nevěřící, racionální lidi to může být obtížné strávit, ale to je to, co ukazují objektivní skutečnosti.

[wp_ad_camp_2]

Minulý týden skupina Sanhedrin, která tvrdí, že má božské právo vládnout lidstvu, vyzvala ke vzniku „mezinárodní organizace založené na Bibli, která by nahradila Organizaci spojených národů.“ Tato skupina by se skládala ze skupiny 70 národů, které by poslouchaly Siónské mudrce. K zahájení toho staví oltář Třetího chrámu a plánují na něm obětovat zvířata. Také žádají, aby Noaheovy zákony byly aplikovány na celé lidstvo. (Noahidismus je odnož Judaismu, pozn.př.)

Jak zdůrazňuje pastor Chuck Baldwin a další, „Noahedův zákon požaduje smrt kohokoli, kdo praktikuje modloslužbu (definovanou jako jakýkoli druh uctívání jiný než uctívání Talmudu).“ Kromě toho varuje, že žádají „zřízení mezinárodního soudu se sídlem v Jeruzalémě, který by nakonec dostal moc popravit (stětím hlavy) kohokoli, kdo se dopustí „rouhání.“

Aby to bylo naprosto jasné, v podstatě volají po popravě hinduistů, buddhistů, křesťanů, muslimů atd., pokud se nepodřídí Siónským mudrcům. To jsou lidé stojící za spiknutím zabít 90 % lidstva. Ovšem to se jim už nepodaří.

[wp_ad_camp_2]

Takzvaný Bůh, kterého tito lidé prý poslouchají, jak je psáno v katolické Bibli, mimo jiné říká, že kdokoli jiný než Mojžíš nebo Aaron, kdo se snaží dívat na Boha, bude „ukamenován nebo zastřelen šípem.“ Exodus 19:13

Jejich Bůh také žádá lidskou oběť: „Dáš mi své prvorozené děti.“ Exodus 22:28

Dále „Bůh“ požaduje:

„Zlato, stříbro a bronz; materiály obarvené fialovo-purpurově, červeno-fialové a karmínové, jemné plátno; kůže beranů obarvené červeně, akátové dřevo; olej na svícení, koření a vonné kadidlo; drahé kameny, které mají být zasazeny do náprsníku.“ Exodus 25: 3-7

Dobře, takže máme takzvaného „Boha“, který hrozí zabitím lidí ukamenováním nebo zastřelením šípy, žádá lidskou oběť a požaduje dary, jako je zlato a „kůže beranů“ zbarvené červeně. Je mi líto, ale já jsem myslel, že všemocný Stvořitel vesmíru by alespoň použil k zabíjení lidí blesky a mohl si vyčarovat tolik zlata, kolik chtěl.

Racionální vědecké vysvětlení nás vede k závěru, že jednáme se skupinou sofistikovaných lidských otroků, kteří se schovávají za obrazem „Boha“, a ne se Stvořitelem vesmíru.

[wp_ad_camp_2]

Po této žádosti o poklad však takzvaný „Bůh“ zabil jednoho židovského vůdce po druhém, dokud se neobjevila slepě poslušná skupina. Jejich potomci jsou Sanhedrin, kteří o sobě tvrdí, že jejich linie sahá až do doby Mojžíšovy. Jinými slovy, tito lidé pomáhali zotročovat Židy tisíce let. Nyní se za pěknými slovy snaží zotročit zbytek lidstva a slibují, že zabijí ty, kteří je neposlouchají.

Japonská vojenská rozvědka mi sdělila, že skupina, která mě pozvala, abych se k nim připojil v plánu zabít 90 % lidstva (mám to nahrané), byli Siónští mudrci. Nazval jsem pro jednoduchost tuto tajnou skupinu lidských otroků „satanisty.“ (Zde na tadescu jsme uvedli celou sérii z knihy Protokoly sionských mudrců. ODKAZ. Knihu můžete stahovat v češtině ZDE a ve slovenštině ZDE.)

Hrozné na tom všem je, že se jim to téměř podařilo. Tento strašný plán se podařilo zastavit Pentagonu a Asiatům.

Nyní se tedy podívejme, proč nedávné světové události vedly tyto sanhedrinské otroky a jejich zločince k názoru, že svět by mohl skončit. Začněme s událostmi v USA. Zde zdroje Pentagonu vysvětlují: „30. září 2019 končí fiskální rok (dnes), a toto datum se kryje s vypršením platnosti Smlouvy centrální bank o obchodování se zlatem (26.9.). “Toto spolu s masivní saúdsko arabskou porážkou a odstraněním od moci izraelského zločince Benjamina Netanyahua činí „měny podložené zlatem realitou,“ říkají zdroje.

To je pozadí „politického divadla a obchodních válek“, říkají. Politické divadlo, kterým je samozřejmě i hysterický americký Kongres, vyzývá k ústavní žalobě na amerického prezidenta Donalda Trumpa náhle těsně předtím, než by byla na dva týdny přerušena jeho schůze.

[wp_ad_camp_2]

Zdroje Pentagonu nám také říkají: „Šéf štábu náčelníků štábů Joseph Dunford odchází, aby se připojili ke generálovi Jamesu Mattisovi a generálu John Kellymu jako vedoucí vojenští vůdci podporující Trumpa v jeho boji proti sionistům a Deep State.“ Generální štáb je nyní veden armádním generálem Markem Milleym, zatímco náměstkem a de facto poradcem pro národní bezpečnost je mariňák a major Matt Pottinger, který tam byl přiveden bývalým generálním ředitelem obranné zpravodajské agentury, Michaelem Flynnem.

Zdroje dále vysvětlují: „Dunford byl v květnu 2015 jmenován šéfem Generálního štábu, takže možná potom byl přijat Trump, což mělo za následek jeho oznámení o prezidentské kampani 16. června 2015. Dunfordovi bývalí šéfové Mattis a Kelly pak vstoupili do Trumpovy administrativy v lednu 2017.“

Britské zdroje královské rodiny říkají, že i když americká vláda Korporace USA nezaplatí platby splatné 30. září, budou muset zkusit do 17. října sehnat peníze, nebo nyní zlato, aby se udrželi nad vodou. Zdá se, že to vysvětluje, proč jejich zločinecká skupina Federální rezervní výbor tiskne v hotovosti od 25. září 100 miliard dolarů denně !!! A slibují, že tak pojedou až do 10. října. Moje rada každému, kdo drží skutečná aktiva, je vyhýbat se nabídkám hotovosti pocházející z mega-bank ovládaných sionisty.

[wp_ad_camp_2]

Nyní se podívejme na absurdní politickou frašku, která se odehrává ve Velké Británii, jak se blíží konečný termín Brexitu 31. října. Takto shrnul situaci zdroj MI6: „Británie je v chaosu a šíleně se blíží k občanské válce.“ MI6 vydal varování, že „Německo v nejistých podmínkách „sundalo rukavičky a vytáhlo na nás nože.“ Je to neoficiální válka. “Je zřejmé, že Britové dávají v poměru 2:1 přednost Brexitu, zatímco politická třída se zoufale snaží tomu zabránit. Britská armáda ví, že politici byli podpláceni a vydíráni, aby šli proti vůli lidu, a bude-li to nutné, budou podle toho jednat.

Dále, v Izraeli izraelské obranné síly a nezfanatizovaní Židé rozumí tomu, co se děje. Netanjahu nedokázal vytvořit vládu a je jen otázkou času, než půjde do vězení.

Nyní se vraťme zpět do historie a podívejme se na skrytou historii 20. století, kterému dominovala ďábelská sionistická spiknutí k zotročení lidstva. První věcí, kterou je třeba zmínit, je, že Adolf Hitler byl (podle rakouské parlamentní komise a dalších zdrojů) Rothschild a jeden ze zakladatelů Izraele. Jeho posláním bylo pronásledovat Židy do Izraele. Příští týden doufáme, že zveřejníme několik fotografií zobrazujících Hitlera v Argentině během jeho poválečného odchodu do důchodu. Japonci nám říkají, že sovětský diktátor Joseph Stalin byl také Rothschild.

[wp_ad_camp_2]

Nejenom, že jsou sionističtí, mesiánští náboženští fanatici, ale také patří mezi největší masové vrahy v historii. Nedávno jejich zločiny zahrnovaly 11. září, Fukušimu, malajský let 370/17, masové vraždy v Sýrii atd. Navíc, vidíme lidské oběti ve velkém měřítku – nejpravděpodobnější důvod, proč v USA zmizí každý rok 40 000 dětí.

To je pravděpodobně to, co Gnostičtí Illumináti a lidé z MJ-12 považují za „ničemnou umělou inteligenci.“ Pravděpodobně je to starověký, neuvěřitelně inteligentní a neuvěřitelně zlý kult lidských otroků. Použili kontrolu informací (náboženství), jídla (peněz) a násilí (vrahy) k vládnutí (kontrole) – mysli (anglické slovo government = vláda, vzniklo právě ze slov govern = ovládat, ment = mysl, pozn.př.). Jejich slabinou je jejich soustředění na nejvyšší úrovně moci a bohatství.

Americká armáda musí vyvinout veškerou potřebnou sílu, aby tyto lidi zbavila moci. Sami neodejdou. Musíme pokračovat v boji, dokud nebude tato prastará pohroma poražena jednou provždy.

[wp_ad_camp_2]

Poslední poznámkou je, že zítra (1. října) si připomínáme 70. výročí Čínské lidové republiky. Na jeho počest se bude konat masivní přehlídka a mnoho Číňanů to bude považovat za přehlídku vítězství.

Čína by nikdy neměla šanci předběhnout Západ, kdyby nebyl Západ nakažen sionistickou hnilobou. Jakmile bude infekce vyléčena, Západ bude v harmonii a přátelství s Čínou, Ruskem a všemi ostatními. Pak konečně svobodně zahájíme nový věk.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.