Guvernérka Jižní Dakoty Kristi Noemová tento týden (10.5.) podepsala exekutivní příkaz k prošetření příčin celonárodního nedostatku léků, který se zhoršil od doby, kdy zločinný Bidenův režim ukradl volby 2020. Bílé klobouky však věří, že mají jasnou představu, proč nemocní Američané nemohou sehnat základní léky, jako jsou antibiotika. Administrativa hromadí zásoby léků a posílá je do zámoří na Ukrajinu.

Speciální jednotky Spojených států provedly razii ve skladu na Staten Islandu v New Yorku, kde podle očekávání našly bedny se stovkami tisíc nábojů určených pro budovy daňové správy po celé zemi. Když režim loni poskytl finančáku 80 miliard dolarů na najmutí a vyzbrojení tisíců nových vrahů pro vyšetřování trestných činů, maniakální komisař služby Charles Rettig objednal všechny typy zbraní pod sluncem. Rettig odešel v listopadu 2022 do důchodu, ale jeho nástupce Danny Werfel přísahal věrnost Josephu Bidenovi a slíbil, že v případě potřeby zvýší příjmy finanční správy, a to i se zbraní v ruce. Real Raw News informoval o snaze Bílých klobouků zabavit zmíněné zbraně dříve, než je agenti finanční správy budou moci použít k útoku na americké občany.

Zdroj z kanceláře generála Smithe sdělil RRN, že generál obdržel „důvěryhodné zpravodajské informace“, které poukazovaly na sklad o rozloze 700 metrů čtverečních naplněný od podlahy až ke stropu bednami s municí. Uvedl, že informátor byl známý tím, že poskytoval přesné informace, a že generálu Smithovi poskytl snímky exteriéru a interiéru zařízení. Obrázky ukazovaly hory ocelových a dřevěných beden se šablonovitým nápisem označujícím množství a ráži.

Informátor údajně uvedl, že sklad bude vyprázdněn do pěti dnů, i když není jasné, jak tuto informaci získal. Nicméně generál Smith s tipem naložil jako s evangeliem – dostatečně solidně na to, aby zasadil vítězný úder hegemonii Deep State.

Jako často, i tentokrát se generál Smith poradil s velitelem 5. skupiny speciálních sil Brentem Lindemenem a společně zformulovali plán. Museli učinit logistické rozhodnutí o zabavení nebo zničení munice. Zničit ji znamenalo nastražit výbušniny, které by spustily pyrotechnickou show ve stylu oslav Dne nezávislosti 4. července, poškodily by okolní domy a podniky a přitáhly by nežádoucí pozornost. Proto se rozhodli pro více šetrný postup. Speciální jednotky vniknou do skladu a budou ho držet, dokud nepřijedou náklaďáky deep state, aby ho vyprázdnily. Poté zneškodnily řidiče a nakladače a zmocnily se vozidel.

„Řekněme si to na rovinu. Munici můžeme použít pro nadcházející válku,“ řekl generál Smith plukovníku Lindemanovi.

Když však speciální jednotky v pondělí před svítáním pronikly do skladu, žádnou munici ani střelivo nenašly. V bednách s municí se nacházely tisíce lahviček s léky, které jsou v současné době na seznamu nedostatkových léků FDA: od amoxicilinu po fentanylové náplasti, od penicilinu po tramadol a oxykodin, úplný „švédský stůl“ antibiotik a narkotických léků proti bolesti. Našli také přepravní listy, podle nichž měly být bedny přepraveny na mezinárodní letiště Johna F. Kennedyho s konečným cílem ve Varšavě v Polsku.

„V tu chvíli se objevily červené vlajky,“ řekl náš zdroj, „a okamžitě bylo jasné, o co jde. Jediný důvod, proč něco posílat do Polska, je ten, že se to od hranic odveze kamionem na Ukrajinu. Víme, že tam nelegitimní administrativa posílá zbraně, ale neřekli, že vyčerpávají zásoby léků. Kradou léky, aby je mohli dát Ukrajině.“

Speciální jednotky podle něj sdělily svůj objev plukovníku Lindemenovi, který o lsti informoval generála Smithe. Nařídil speciálním jednotkám, aby zaujaly obranné postavení kolem skladu a vyčkaly příchodu toho, kdo přijde vyprázdnit sklad.

Nečekali dlouho; následujícího rána vjely na parkoviště tři tahače s návěsy. Jeden z nich zacouval k nakládací rampě a řidič i spolujezdec odemkli dveře návěsu, z nichž vyskočilo půl tuctu mužů, pravděpodobně nakládací čety, a čekali, až řidič otevře expediční dveře do skladu. Řidič vysunul ocelové dveře a zjistil, že hledí do ústí desítky pušek.

Řidič se pokusil vytáhnout pistoli z náramenního pouzdra a byl zastřelen, zatímco dělníci, kteří zřejmě neuměli anglicky, křičeli španělsky: „Somos temporales. Nos damos por vencidos“ neboli „Jsme dočasní dělníci a vzdáváme se“.

Jejich definice vzdání se však odporovala logice. Jeden z nich právě odjišťoval samopal Heckler & Koch MP5, když mu kulka speciálních jednotek vlítla mezi oči a na místě ho zabila. Speciální jednotky, které považovaly zbytek za hrozbu, zastřelily řidiče, spolujezdce a ostatní nakladače, poté obklíčily další dva tahače a nařídily cestujícím, aby vystoupili, jinak budou zastřeleni.

„Tím přestřelka skončila. Zbytek se nechtěl nechat zabít. Pátá speciální jednotka totiž nechala tyto posádky naložit obsah skladu na návěsy. Jsme si docela jistí, že všichni kromě lidí v kabinách byli ilegálové, kteří si mysleli, že je najali jen na práci – podobně jako ty, které vidíte stát před každým obchodem s domácími potřebami. Naši lidé převzali kontrolu nad náklaďáky a my teď máme léky ze skladu, prozatím. Není pochyb o tom, že byly určeny pro Volodymyra Zelenského. Nedostatek léků pravděpodobně způsobil smrt mnoha dobrých Američanů. Ne, ve skladu jsme nenašli náboje, ale i tak je to významné vítězství,“ řekl náš zdroj.

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.