Vážení čitatelia,

konečne, po ako-tak úspešnom dokončení technických úprav sa stalo niečo veľmi zvláštne. Medzi 13. a 14. hodinou zmizlo nie len mne 20-30 minút času.

Po napísaní článku o výpadku tadesca som sa išla pozrieť na novinky, čo sme nemohli posledné dni publikovať. Ešte som kamarátovi napísala správu, takže som 1000% vedela, že bolo 13:05. Rychlo som správy prešla, maximálne mi to zobralo 10 minút. Nakoniec som si pustila video, ktoré malo dĺžku 17 minút. Na konci videa mi kamarát odpisuje a pozerám na hodiny, že je 13:58. Hovorím si, že to nie je možné. Tak som si prepočíala minúty. čo som robila a zistila som, že mi zmizlo 20 – 25 minút.

S rozčarovaním píšem kamarátovi, že to nie je možné ale akurát sa mi vyparilo niekam do vemíru minimálne 20 minút.

Na to si premietol on svoju predchádzajúcu hodinu a potvrdil mi, že sa mu stalo to isté. O 13. jedol polievku, potom si dal hlavné a bolo 13:20. Hneď išiel pre drevo, naložiť. Čo zabere pár minút a potom išiel po schodoch k počítaču a hneď mi odpísal na správu, čo som mu písala 13:05. A výsledok? Približne 20 schodov – cesta k počítaču mu zabrala 25 – 30 minút.

Pravdepodobne sa muselo niečo stať a pretočili čas!

Ako ste na tom vy medzi 13. a 14. hodinou?

anna

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.