Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

 • Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 2/2
  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 2/2

  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 2/2

 • Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 1/2
  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 1/2

  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 1/2

 • USA chcú „zakročiť“ proti Slnku
  USA chcú „zakročiť“ proti Slnku

  USA chcú „zakročiť“ proti Slnku

 • Obyvatelé východní Palestiny ve státě Ohio po vlakovém incidentu hlásí bolesti hlavy, hněv a pálení kůže
  Obyvatelé východní Palestiny ve státě Ohio po vlakovém incidentu hlásí bolesti hlavy, hněv a pálení kůže

  Obyvatelé východní Palestiny ve státě Ohio po vlakovém incidentu hlásí bolesti hlavy, hněv a pálení kůže

STOP 5G. Je to APOKALYPSA. Zastavme 5G na Zemi a ve Vesmíru!!!!! !!!! !!!!!

…..zbraň 5G je nebezpečnější a záludnější než jakákoliv atomová či neutrónová bomba. Nyní to víte, Tak si to prosím uvědomte, dříve než bude pro veškeré lidstvo pozdě….

09:27

Politici, lidé s amputovaným mozkem a podpindosníci a přisluhovači KARDINÁLA JUDASE, si neuvědomují, že jsou také na jedné lodi a právě oni půjdou v prvých řadách. Takové právě nepotřebují…..

 

 

Škodlivé účinky 5G

5G zbraň podporovaná Českým Telekomunikačním Úřadem

Ještě než bylo navrženo 5G, desítky peticí a výzev [7] mezinárodních vědců, včetně Freiburger Appealu podepsaného více než 3000 lékaři, vyzvalo k zastavení rozšiřování bezdrátové technologie a moratoria na nové bezdrátové stanice. [8]

V roce 2015 sdělilo 215 vědců ze 41 zemí svůj poplach Organizaci spojených národů (OSN) a Světové zdravotnické organizaci (WHO).[9] Uvedli, že „četné nedávné vědecké publikace ukázaly ( EMF-Portal: Soupis 28 519 publikací a 6 366 shrnutí jednotlivých vědeckých studií o účincích elektromagnetických polí, studie 2016-2019 ), že EMF [elektromagnetická pole] ovlivňují živé organismy na úrovních, které jsou hluboko pod většinou mezinárodních a národních směrnic“. Více než 10 000 vědeckých studií prokázují poškození lidského zdraví vlivem vysokofrekvenčního záření. [10] [11] Účinky zahrnují:

Vědci hovoří o škodách způsobených elektromagnetickým zářením (wifi – 5G) – italký, anglicky

Účinky u dětí zahrnují Autismus , Porucha Pozornosti s Hyperaktivitou (ADHD) [29] [30] a Astma . [31]

Škoda jde daleko za lidskou rasu, protože existují důkazy poškození různých rostlinných a volně žijících živočichů [32] [33] nebo laboratorních zvířat, včetně:

5G Apokalypsa – Zánik – Celý Film

Byly také zaznamenány negativní mikrobiologické účinky [48] .

Mezinárodní agentura WHO pro výzkum rakoviny (IARC) dospěla v roce 2011 k závěru, že RF záření o frekvencích 30 kHz – 300 GHz je pravděpodobně karcinogenní pro člověka (skupina 2B) . [49] Nedávné důkazy, včetně nejnovějších studií o rizicích spojených s používáním mobilních telefonů a rakovinou mozku, však jasně ukazují, že radiofrekvenční záření je pro člověka karcinogenní [50] a mělo by být nyní klasifikováno jako karcinogen skupiny 1 spolu s tabákovým kouřem a azbestem.

Většina současných bezdrátových signálů je pulzně modulována. Poškození je způsobováno jak vysokofrekvenční nosnou vlnou, tak nízkofrekvenční pulsací. [51]

VELKÉ BEZDRÁTOVÉ PŘIZNÁNÍ: Nejsou žádné studie, které by ukázaly bezpečnost 5G !!! – 7. února 2019

Nasazení 5G satelitů musí být zakázáno

Země, ionosféra a nižší atmosféra tvoří globální elektrický obvod [52], ve kterém žijeme. Je dobře známo, že biologické rytmy – lidí, [53] [54] ptáků, [55] křečků, [56] a pavouků [57] [58] – jsou řízeny přirozeným elektromagnetickým prostředím Země a že blahobyt všech organismů závisí na stabilitě tohoto prostředí, včetně elektrických vlastností atmosféry . [59] [60] [61] [62 ] [62 ] [62 ] [62 ] [62]Cherry , v průkopnickém papíru, [63] vysvětlil význam Schumannovy rezonance [64] a proč ionosférické poruchy mohou změnit krevní tlak a melatonin a způsobit „rakovinu, reprodukční, srdeční a neurologické onemocnění a smrt “. – neboli oxidační stres nebo mezery v naší DNA.

[wp_ad_camp_2]

5G se kvalitativně a kvantitativně liší od 4G

Myšlenka, že náš organismus bude tolerovat 10 x nebo až 100 x více záření na milimetrových vlnových délkách, je založena na chybném testování expozic na nedokonalém modelu lidské hlavy jako skořápky naplněné homogenní kapalinou.

Předpoklad, že milimetrové vlny neproniknou za kůži, zcela ignoruje nervy, krevní cévy a další elektricky vodivé struktury, které přenáší proudy indukované z okolního záření hluboko do těla.

Další, potenciálně závažnější chybou je, že fázová pole nejsou obyčejnými anténami. Když běžné elektromagnetické pole pronikne do těla, dojde k pohybu nábojů a tedy k vedení proudu. Když se však do těla dostanou extrémně krátké elektromagnetické impulsy, stane se něco jiného: pohybující se náboje se samy stávají malými anténami, které obnovují elektromagnetické pole a posílají je hlouběji do těla. Tyto reradientní vlny jsou volány Brillouin prekurzory. (Omluvte strojový překlad, budeme se snažit pro správnější popis oslovit nejlépe fyzika a strohý překlad zdokonalíme.) Stávají se významnými, když se síla nebo fáze vln mění dostatečně rychle. 5G bude pravděpodobně splňovat obě tato kritéria.

5G Wireless: Nebezpečný „Experiment na Lidskost“ / 5G Wireless: A Dangerous ‘Experiment on Humanity’


Zdroj: https://stop5g.cz/

[wp_ad_camp_2]

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
7 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře