V matematickej štúdií vykonanej podnikateľom a autorom Markom Youngom zistili nasledovné. Ak osobne poznáte Billa a Hillary Clintonových zvyšuje to pravdepodobnosť, že spáchate samovraždu o 500%.

 

[wp_ad_camp_1]

 

Som veľkým zástancom štatistiky a matematiky,” povedal Mark Young, pri tom ako vysvetľoval svoje dôvody začať takúto štúdiu, v ktorej sa rozhodol nechať hovoriť čísla – neobyčajne vysoké počty úmrtí obklopujúcich Clintonových už po celé roky.

“Štatistika má schopnosť ako najlepší merací prístroj pre pravdepodobnosť a matematika to je jednoducho fakt a nie názor, ktorých sa zdá, že máme nadbytok.”

Generálny riaditeľ a investor teda podrobil neuveriteľne vysoké množstvo smrtí Clintonových priateľov a spolupracovníkov otázkou: “Koľko ľudí, ktorých osobne poznáte alebo ste s nimi pracovali, spáchalo samovraždu?”

Bluntforcetruth píše: Samozrejme, takto mocný ultimátne liberálny pár pozná veľké množstvo ľudí, avšak prizvime si na pomoc matematiku.

V priemere, každá osoba v strednom veku, poznala najmenej 2 obete samovraždy. Ale navýšme si to a počítajme s mojou vlstnou skôsenosťou – poznal som 3. Počas Clintonovej kariéry spáchalo samovraždu 15 ľudí s úzkymi väzbami na Clintonových alebo ich vyšetrovli. To je o 500% viac ako ten vyšší priemer.

 

[wp_ad_camp_1]

 

Z týchto 3 priateľov, ktorých som poznal, 3 trpeli na depresiu a tretieho stretol zdrcujúci podnikateľský neúspech s ktorým sa nevedel vyrovnať.

But Clinton známy sa zabili bez najmenšieho náznaku závažného problému a niekedy si vybrali veľmi neobvyklí spôsob ako to urobiť. Okolo Clintonových je mnoho ľudí, ktorí sa už nezobudili z rôzných príčin a medzi nimi sú aj:

  • dvaja, ktorí varovali svoju rodinu dopredu, že ich chystá niekto zabiť
  • ďalší dvaja, ktorý sa vrhli z výškových budov
  • dvaja, ktorý sa dokázali streliť do hlavy zo zadu a to dvakrát (čo sa mi zdá veľmi obtiažné)

 

Dokonca aj to, že poznáte niekoho kto sa osobne pozná s Clintonovými zvyšuje pravdepodobnosť samovraždy. Clintonov obchodný tajomník Ron Brown, vyšetrovaný za korupciu, sa verejne zaviazal, že bude svedčiť proti prvej rodine (odrazu zomrel pri zrážke lietadla). Ešte stále to nie je dostatočne podozrivé?

Šéf leteckej dopravy v Chorvátsku, kde sa nehoda odohrala, sám seba strelil do hrude o 3 dni neskôr.

Pochopiteľne nemám žiaden priamy dôkaz, že by si ktokoľvek objedal vraždu týchto obetí samovrážd a ani nikoho neobviňujem. Je veľmi pravdepodobné, že niektoré alebo aj všetky tieto samovraždy sa dajú vysvetliť. Keď si prepočítate šancu, že jedna osoba pozná 15 samovražedných obetí, rýchlo si uvedomíte, že to je podobné šanci, že poznáte niekoho do koho udrel meteorit. A koľko ľudí poznáte, ktorý len videli meteorit?

 

[wp_ad_camp_1]

 

Bez ohľadu na skutočnú príčinu takého množstva samovrážd, jedna vec je istá. Okolo Clintonových je veľké množstvo samovrážd a ktokoľvek kto plánuje prežiť dlhý život, by sa im mal vyhúť oblúkom.

 

Preklad: anna, Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.